New
Langeraarseweg 642461 CL Ter AarLangeraar Lintbebouwing
€ 720,000 k.k.
- 178 m²living area
- 612 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
Onverwacht ruim op groot perceel van 612 m²: unieke dijkwoning met split-level leefruimte dankzij royale aanbouw met sfeervolle haard, 12 zonnepanelen en overkapping
- Unieke living met keuken en woonkamer op verschillende niveaus, maar toch prachtig met elkaar verbonden
- Tuingerichte woonkamer met uitnodigende houtkachel
- Voorzien van 12 zonnepanelen
- Grote tuin met charmante overkapping, berging en fietsenberging
- Voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein voor meerdere auto’s
- 3 slaapkamers met mogelijkheid tot meer
- Centraal in het Groene Hart met grote steden en Schiphol op korte rijafstand
Van buitenaf is nauwelijks te vermoeden wat zich achter deze gevel schuilhoudt. Deze unieke 2-onder-1 kap dijkwoning verrast direct zodra je binnenstapt: een uitzonderlijk royale en speels ingedeelde leefruimte waar je letterlijk even stil van wordt. De in 2020 gerealiseerde uitbouw aan de achterzijde heeft gezorgd voor een indrukwekkende split-level living, waarbij woonkeuken en woonkamer op een bijzondere manier met elkaar verbonden zijn.
Hier ervaar je ruimte in een zeldzame vorm: hoog, licht, open en toch aangenaam en huiselijk. De combinatie van hoog plafond, grote raampartijen en de doordachte niveauverschillen zorgt voor een gevoel van vrijheid dat je niet snel tegenkomt.
Er is volop ruimte in en om de woning om te genieten van het leven. Of je nu wilt tuinieren, hobbyen of ontspannen onder de gezellige overkapping met glazen deuren en houtkachel: hier kan het allemaal. Het grote gazon, meerdere terrassen en de groene omlijsting zorgen voor privacy en rust.
De ligging is ideaal. De Heilige Adrianuskerk en het kleinschalige winkelgebied liggen op loopafstand. Ook de Langeraarse Plassen bieden volop recreatiemogelijkheden: van suppen en varen tot zwemmen en wandelen. Via het kerkpad bereik je het Papeneiland, een recreatie-eiland dat in 2020 is aangelegd. Aansluitend is een prachtig nieuw landgoed gerealiseerd van ruim 21 hectare met natuurpark, wandelroutes en gevarieerde landschappen die vrij toegankelijk zijn.
Langeraar beschikt daarnaast over diverse voorzieningen, waaronder een Integraal Kindercentrum met basisschool en kinderopvang, evenals een huisarts, tandarts en fysiotherapiepraktijk.
De indeling van deze unieke woning is als volgt:
Begane grond:
Via de voortuin bereik je de entree met hal, voorzien van toilet met fonteintje, trapopgang en dubbele deuren naar de woonkeuken.
De woonkeuken vormt het hart van de woning en is ingericht met een schiereiland en bar. Aansluitend is er ruimte voor een grote eettafel, waardoor koken, tafelen en samenzijn hier naadloos in elkaar overlopen. De erker aan de zijkant, het glas-in-lood detail en de grote raampartijen aan de voorzijde zorgen voor een prachtige lichtinval en geeft het geheel karakter. Vanuit de erker is er toegang tot het vlonderterras aan de zijkant van de woning.
Vanuit de eethoek kijk je uit op de lagergelegen woonkamer, die door de uitbouw in 2020 is ontstaan. Deze ruimte is op twee manieren bereikbaar: via een trap vanuit de keuken naar het voormalige souterrain of via de statige trap aan de achterzijde.
En hier gebeurt het. De woonkamer is een indrukwekkende leefruimte met een hoog plafond, dakramen en een grote glazen pui aan de achterzijde. Het licht, de ruimte en de openheid zorgen voor een bijna onverwacht ruimtelijk gevoel — dit is zo’n plek waar je binnenkomt en direct even om je heen kijkt. De haard maakt het geheel warm en knus.
Zowel woonkeuken als woonkamer zijn voorzien van een fraaie eiken lamelparketvloer met vloerverwarming.
Vanuit de woonkamer is er toegang tot de voormalige souterrain, waar diverse praktische ruimtes zijn gerealiseerd, waaronder een kantoor, inpandige berging verdeeld in twee compartimenten, een hal en een wasruimte/bijkeuken.
Tuin:
De voortuin biedt ruimte voor meerdere auto’s op eigen terrein en beschikt over een houtopslag. Via een zijpad bereik je een terras bij de erker en een fietsenschuur en aansluitend de achtertuin. De achtertuin is royaal met een groot gazon, trampoline, een groot terras en een grote overkapping met berging. De overkapping is afsluitbaar met glazen deuren en voorzien van een houtkachel (ter overname), waardoor deze het hele jaar door gebruikt kan worden. De tuin is groen aangelegd met diverse borders, een appelboom en volwassen beplanting die zorgt voor veel privacy.
1e verdieping;
Via een vaste trap vanuit de hal is de overloop van de eerste verdieping te bereiken Vanuit hier is er toegang tot de 2 slaapkamers en de badkamer. De badkamer is gerealiseerd aan de voorzijde en is uitgevoerd met een dubbele wastafel, toilet, ligbad, douche, infraroodplafondverwarming en elektrische vloerverwarming.
Aan de voorzijde ligt een slaapkamer en aan de achterzijde een tweede slaapkamer met aansluitende walk-in closet. Deze ruimte was voorheen een derde slaapkamer en is eenvoudig terug te brengen dankzij de aanwezige deur.
2e verdieping;
Via een vaste trap bereik je de voorzolder met veel bergruimte achter knieschotten en de cv-opstelling. Dankzij een dakraam is er natuurlijk daglicht aanwezig. De derde slaapkamer is ruim en licht dankzij twee grote dakramen.
Alle slaapkamers zijn voorzien van horren en verduisterende raambekleding.
Laat je verrassen door de ongekende ruimte en unieke indeling die je vanaf de straat niet ziet. Maak een afspraak en ervaar het zelf tijdens een bezichtiging.
Disclaimer
Voor onze koopakte gelden de standaard NVM-regels. In alle overeenkomsten bedraagt de waarborgsom/bankgarantie minimaal 10% van de koopsom. Deze projectinformatie mag niet worden beschouwd als een aanbieding of offerte en wordt verstrekt onder voorbehoud van goedkeuring door de verkoper. Wij kunnen geen aansprakelijkheid aanvaarden voor de door ons samengestelde gegevens. Deze informatie, eventuele gesprekken, onderhandelingen etc. zijn allen vrijblijvend. Er is pas overeenstemming bereikt op het moment dat de door Drieman Garantiemakelaars Nieuwkoop opgestelde koopovereenkomst door beide partijen is beoordeeld en ondertekend. Tot dat moment hebben beide partijen het recht om af te zien van een transactie, zonder kostenvergoeding etc. Alle genoemde maten zijn indicatief, er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 720,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,045
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house (dyke house)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1953
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 178 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- Exterior space attached to the building
- 34 m²
- External storage space
- 26 m²
- Plot size
- 612 m²
- Volume in cubic meters
- 729 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and underfloor heating
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- TER AAR A 3525
- Cadastral map
- Area
- 197 m²
- TER AAR A 5562
- Cadastral map
- Area
- 415 m²
Exterior space
- Location
- In centre and rural
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 282 m² (19.10 metre deep and 14.75 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
15-5-2026
On Funda
Neighborhood

Langeraar Lintbebouwing
Ter Aar- Residents
- 720
- Family with children
- 32%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?