Sales history
- Listed since
- February 27, 2025
- Date of sale
- May 12, 2025
- Term
- 2 months
Description
Ruim en licht appartement met berging, gelegen op de 2e verdieping van het complex Noteneeweg 1-81 in de gewilde wijk Katspolder. Het gebouw heeft een centrale, afgesloten entree en is voorzien van een lift.
Het appartement bevindt zich op loopafstand van winkelcentrum Zuidpolder, de Otheense kreek en de kinderboerderij. De woning is bijna volledig uitgerust met een laminaatvloer en kunststof kozijnen met dubbele beglazing, op de slaapkamers aan de balkonzijde na. Het ruime balkon van ca. 12 m² is ideaal gesitueerd voor optimaal zonlicht.
De toegang tot het appartement bevindt zich aan de galerijzijde, via een afgesloten tochtportaal dat toegang biedt tot de hal en de keuken. De keuken is voorzien van een eenvoudig keukenblok en een elektrische (huur)boiler voor warmwatervoorziening. De lichte en ruime woonkamer heeft directe toegang tot het zonnige balkon.
De badkamer is functioneel ingericht met een wastafel en een douche, en biedt tevens ruimte voor de wasmachineaansluiting. Vanuit de hal zijn het separate toilet en de drie slaapkamers (respectievelijk ca. 12, 10 en 7 m²) bereikbaar. De bergruimte herbergt de Intergas VR CV-installatie, die enkel zorgt voor de verwarming van het appartement.
Op de begane grond bevindt zich de eigen berging.
De maandelijkse servicekosten bedragen € 160,00.
Bijzonderheden
Een huis kopen of verkopen doe je misschien maar één keer in je leven. Het is dan ook goed om vooraf te weten dat alles gedurende dit proces volgens de regels verloopt. Het biedingstraject verloopt via "Eerlijk Bieden", het eerste keurmerk voor makelaars dat een eerlijk biedproces garandeert aan zowel de verkoper als de woningzoeker. Zo weet iedereen in een oogopslag dat ze te maken hebben met een betrouwbare makelaar.
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.
Deze informatie is met zorg samengesteld. Mochten er onvolkomenheden in voorkomen kunnen daar geen rechten aan worden ontleend.
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”).
In de koopovereenkomst wordt een niet zelf bewoningsclausule opgenomen. Koper wordt geattendeerd op het feit dat verkoper het verkochte niet zelf heeft gebruikt/bewoond en dat verkoper derhalve koper niet heeft kunnen informeren over eigenschappen van c.q. gebreken aan het verkochte, waarvan verkoper op de hoogte zou zijn geweest als verkoper het verkochte zelf feitelijk had gebruikt. In dit kader zijn partijen uitdrukkelijk overeengekomen dat dergelijke eigenschappen c.q. gebreken voor risico en rekening van koper komen en dat bij de vaststelling van de koopsom hiermee rekening is gehouden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 187,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,083
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 160.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 90 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 275 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- Electrical boiler (rental)
Exterior space
- Location
- In residential district
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
1,390x
Viewed
10x
Saved
27-2-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




