Sold
Kalmoes 74847 GN TeteringenTeteringen
€ 850,000 k.k.
- 181 m²living area
- 254 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- September 1, 2025
- Date of sale
- September 17, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Ideale gezinswoning met 5 slaapkamers! Deze instapklare 2-onder-1-kap woning is op zoek naar jou!
Wil je comfortabel en duurzaam (gasloos, energielabel A!) wonen in de prachtige nieuwbouwwijk “Bouverijen” in Teteringen?
Deze recent (2021) opgeleverde, geschakelde twee-onder-één-kap woning mét oprit, geïsoleerde garage/bijkeuken, luxe woonkeuken, moderne badkamer, 5 slaapkamers en een royale woonkamer voorzien van vloerverwarming. Aan de achterzijde beschikt de woning over een heerlijke achtertuin gelegen op het zonnige zuiden voorzien van overkapping en achterom.
Bouwjaar: 2021; Woonoppervlakte: ca. 181m²; Inhoud: ca. 656m³; Perceel oppervlakte: 254m².
Er zijn meer dan genoeg redenen om voor deze woning te kiezen:
- Binnen ca. 10 minuten in het centrum van Breda of Oosterhout en een prima aansluiting op de A27;
- Per fiets zijn de winkels in zowel Teteringen als de Hoge Vucht nabij;
- Veel groen en waterpartijen in de nabije omgeving;
- Op loopafstand is er genoeg te vinden, o.a. natuurgebied Cadettenkamp, parkgebied Waterakkers, (basis)scholen, sportfaciliteiten en andere sociale voorzieningen;
- Energielabel A en gasloos;
- Verwarming en warmtevoorziening middels stadsverwarming;
Indeling
Begane grond:
Hal/entree met trapopgang naar de eerste verdieping, trapkast, toiletruimte voorzien van wandcloset en fonteintje en de meterkast met waterontharder en stadsverwarmingsunit. Vanuit de entree is de woonkamer middels een staallook deur bereikbaar.
De uitgebouwde woonkamer is opgedeeld in twee gedeeltes, een zitgedeelte en een luxe woonkeuken. De gehele living/woonkeuken is voorzien van vloerverwarming en is afgewerkt met een eiken houten visgraatvloer.
De luxe keuken is gelegen aan de achterzijde en ingericht met een moderne inbouwkeuken met koffiecorner en kook-/spoeleiland voorzien van veel opbergruimte door de vele lades en kastjes en diverse keukenapparatuur (Siemens) waaronder vaatwasmachine, koelkast, combi-oven, stoomoven, inductiekookplaat met geïntegreerd afzuigsysteem (Bora) en Quooker. Tevens is de woonkeuken voorzien van een prachtig meubel/kast op maat voorzien van veel bergruimte en bank (blijft achter). Vanuit de woonkeuken is er toegang tot de achtertuin en de garage/bijkeuken.
Eerste verdieping:
Ruime overloop met toegang tot de 3 slaapkamers, de badkamer, het aparte toilet en de vaste trap naar de tweede verdieping.
Slaapkamer 1 is gelegen aan de voorzijde van de woning en voorzien van een chique walk-in-closet met op maat gemaakte kasten.
Slaapkamer 2 is gelegen aan de achterzijde van de woning.
Slaapkamer 3 is gelegen aan de achterzijde van de woning.
Luxe badkamer ingericht met een inloopdouche, dubbel wastafelmeubel, ligbad, radiator en mechanische ventilatie.
De gehele eerste verdieping (m.u.v. de toiletruimte en de badkamer) is voorzien van een fraaie laminaatvloer.
Tweede verdieping:
Via vaste trap te bereiken ruime voorzolder met toegang tot de twee slaapkamers. Op de voorzolder is alle techniek/bergruimte weggewerkt achter nette vaste kasten.
Slaapkamer 4 is gelegen aan de voorzijde van de woning en voorzien van inbouwkasten, knieschotten en wastafel.
Slaapkamer 5 is gelegen aan de achterzijde van de woning.
Wasruimte voorzien van aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur en de opstelplaats van de mechanische ventilatie unit.
De gehele tweede verdieping is voorzien van een fraaie laminaatvloer.
Tuin:
De fraai aangelegde achtertuin is gelegen op het zuiden. De tuin is sfeervol aangelegd met sierbestrating, twee terrassen, een overkapping met schuur, elektrische zonwering, en borders met vaste beplanting. Via de tuin is er tevens toegang tot de garage. Daarnaast is de achtertuin ook te bereiken middels een achterom. Deze komt uit op de achtergelegen parkeerplaats.
Garage:
Zowel vanuit de tuin middels loopdeur én inpandig te bereiken, volledig geïsoleerde garage met vloerverwarming. De garage wordt op dit moment gebruikt als bijkeuken, de aansluitingen voor de wasapparatuur bevinden zich hier in een op maat gemaakt meubel. De garage komt tevens uit op de oprit via een dubbele deur. De garage is voorzien van een plavuizen vloer, wateraansluiting, elektra en verlichting.
Bijzonderheden:
- Deze woning is instapklaar en direct geschikt voor fijne bewoning;
- Voorzien van gladde plafond- en wandafwerking;
- Energielabel A;
- De woning is overal voorzien van horren;
- De woning is voorzien van elektrische zonwering;
- De woning is voorzien van waterontharder;
- De woning is voorzien van 6 zonnepanelen;
- Zonnige achtertuin op het zuiden gelegen;
- Vloerverwarming op de begane grond (incl. de garage!);
- Voorzien van voor- en achtertuin;
- Voorzien van oprit met plek voor minimaal 2 auto’s!;
- De woning is optimaal geïsoleerd en beschikt over hardhouten kozijnen met HR++ beglazing;
- De woning ligt op fietsafstand van het centrum van Breda, Oosterhout en op loopafstand van winkels, scholen en het parkgebied Waterakkers.
Met hoeveel zorg ook samengesteld er kunnen onvolledigheden voorkomen in de informatie en de afbeeldingen en het kan derhalve niet als een aanbod worden gezien. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend en de opgegeven afmetingen, oppervlakte- en inhoudsmaten zijn dan ook indicatief.
Wij maken gebruik van een NVM model koopovereenkomst. In het kader van zekerheidstelling wordt er standaard een bankgarantie/waarborgsom van 10% opgenomen in de koopovereenkomst.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 850,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,696
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2021
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 181 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 254 m²
- Volume in cubic meters
- 656 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- TETERINGEN C 3067
- Cadastral map
- Area
- 254 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 97 m² (10.60 metre deep and 9.12 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
11,041x
Viewed
176x
Saved
1-9-2025
On Funda
Neighborhood

Teteringen
Teteringen- Residents
- 9,000
- Family with children
- 43%
- Avg. asking price / m²
- € 4,587
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




