Sold
Fuutstraat 24005 GT TielLatenstein
€ 525,000 k.k.
- 143 m²living area
- 254 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- August 15, 2025
- Date of sale
- September 12, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Wonen op een bijzondere plek in Tiel? Dat kan aan de Fuutstraat 2! Een royale twee-onder-een-kapwoning met extra grote garage ligt op een prachtige locatie vlak bij de dijk en biedt alles wat je zoekt: ruimte, licht, comfort en een heerlijke zonnige tuin. Hier streep je moeiteloos je wensenlijst af. Je woont hier rustig en centraal met alle voorzieningen dichtbij.
WONEN
Bij binnenkomst begrijp je precies wat we bedoelen. De woonkamer heeft met zijn L-vorm, prachtig laminaat en erker veelzijdige mogelijkheden. Je kunt hier heerlijk genieten van de royale ruimte waar je met gemak een grote bank kunt zetten om lekker op weg te kruipen met een goed glas wijn. De woonkamer heeft daarnaast openslaande deuren naar de tuin op het zuiden.
KOKEN
De halfopen keuken sluit naadloos aan op de woonkamer en is van alle gemakken voorzien. Dankzij de slimme indeling heb je voldoende werkruimte én voldoende opbergruimte. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, te weten een combimagnetron, een 4-pitsgaskookplaat, een afzuigkap, een koelkast en een vriezer.
SLAPEN EN BADEN
Op de eerste verdieping bevinden zich de overloop die toegang geeft tot drie ruime slaapkamers. De badkamer is functioneel ingericht met alles wat je nodig hebt. Op de zolderverdieping word je verrast door 2 royale slaapkamers. Niet alleen door de afmetingen maar ook door de hoogte. De eerste slaapkamer heeft een dakraam en een kast met schuifdeuren waarachter de wasmachine-/drogeraansluiting, de cv-combiketel ( Atag '14) en bergruimte is te vinden. De tweede kamer heeft een dakkapel waardoor extra ruimte ontstaat met veel lichtinval. Door de 5 slaapkamers is deze woning perfect voor o.a. grotere of samengestelde gezinnen, maar deze kamers kunnen natuurlijk ook als
logeer-/hobby-/sport- of werkkamer.
BUITENLEVEN
De tuin is een heerlijke plek waar je elk seizoen van kunt genieten. Of je nu wilt zonnen, barbecueën of gewoon ontspannen met een boek: hier vind je rust en ruimte. Dankzij de ligging aan de rand van Tiel, vlak bij de dijk, geniet je van een groene, rustige omgeving met wandel- en fietsroutes binnen handbereik.
BIJZONDERHEDEN
De aangrenzende verbrede en verlengde garage is met recht groot te noemen, te weten 4x8.15 m. voorzien van elektra, een radiator en een uitstortgootsteen. Met de ruime garage kun je alle kanten op. Wordt het een extra slaapkamer, royale thuiswerkplek, hobbyruimte of toch gewoon een plek om de auto neer te zetten? Een combinatie van onze suggesties? De keuze is aan jou. Door de breedte van de garage heeft ook de (eigen, niet met buren gedeelde) oprit deze breedte. Er is ruimte voor 2 auto's. Let op: de traplift in de woning wordt verwijderd.
Ben je enthousiast geworden? Maak dan snel een afspraak en kom kijken!
HIGHLIGHTS
- Twee-onder-een-kapwoning met grote garage;
- Royale en lichte woonkamer met erker en openslaande deuren;
- Vijf slaapkamers, verdeeld over twee verdiepingen;
- Fijne tuin met volop privacy op het zuiden;
- Volledig geïsoleerd, energielabel B;
- Nabij de dijk en natuur;
- Rustige woonstraat met alle voorzieningen in de buurt.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,671
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1999
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 143 m²
- Other space inside the building
- 33 m²
- Plot size
- 254 m²
- Volume in cubic meters
- 568 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- TIEL C 7305
- Cadastral map
- Area
- 254 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and sun terrace
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,494x
Viewed
72x
Saved
15-8-2025
On Funda
Neighborhood

Latenstein
Tiel- Residents
- 2,885
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 3,702
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




