Besterdplein 25-055014 HP TilburgBesterd
€ 269,500 k.k.
- 36 m²living area
- 1bedroom
- Aenergy label
Description
Tweekamerappartement met balkon en eigen parkeerplaats
Ontdek dit energiezuinige tweekamerappartement (energielabel A) aan het Besterdplein 25-05 in het hart van Tilburg. Dit appartement, gelegen op de eerste verdieping van een complex opgeleverd in 2012 beschikt over een ruime woonkamer met open keuken voorzien van inbouwapparatuur, balkon met glazen schuifpanelen en een eigen parkeerplaats in de kelder. Bewoners kunnen gebruikmaken van de gemeenschappelijke fitnessruimte, sauna en wasserette (het appartement heeft ook een eigen wasruimte). Het complex beschikt ook nog over twee dakterassen die door de bewoners gebruikt kunnen worden. Een perfecte keuze voor wie op zoek is naar een comfortabel appartement op een centrale locatie. Neem contact met ons op voor een bezichtiging!
Indeling:
Woonkamer en Keuken
Bij binnenkomst treft u de ruime woonkamer, die dankzij de grote ramen over de volledige breedte van vloer tot plafond, heerlijk licht is. De woonkamer met open keuken is van alle gemakken voorzien, inclusief een koelkast, combi-oven, volledig geïntegreerde vaatwasser, strakke RVS-afzuigkap en gasfornuis.
Slaapkamer
De slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde van het appartement en is toegankelijk vanuit de hal. De ruimte is licht en komt extra ruimtelijk over dankzij de hoge ramen.
Buitenruimte
Via de schuifpui in de woonkamer komt u op de ruime buitenruimte, die flexibel te gebruiken is. Deze ruimte kan volledig worden afgesloten met glazen schuifpanelen, waardoor u het hele jaar door kunt genieten van het buitenleven, ongeacht het weer.
Badkamer
De badkamer is modern en tot aan het plafond betegeld, met sanitair van hoogwaardige kwaliteit. U vindt hier een stijlvolle regendouche met thermostatische mengkraan, die zorgt voor een heerlijke douche-ervaring.
Overige voorzieningen
Het appartement beschikt over een separaat toilet, voorzien van een hangend closet en softclose zitting, volledig in lijn met het tegelwerk van de badkamer. Daarnaast is er een inpandige berging met een wasmachine + aansluiting in het appartement. De c.v. ketel staat op de gang in een andere separate berging van het appartement waar ook nog plek is voor het opbergen van spullen.
Algemeen
- Bouwjaar 2012
- Inpandige parkeerplaats onder het complex, bereikbaar via de rolpoort
- Gemeenschappelijke fitnessruimte, sauna en wasserette exclusief voor bewoners
- Flexibele buitenruimte gelegen op het westen
Dit appartement biedt een unieke kans om te wonen in een centraal gelegen, modern en volledig afgewerkt complex. Interesse? Neem contact op voor een bezichtiging!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 269,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,486
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 207.53 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2012
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains, furnished and with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with plastic
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 36 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 12 m²
- Volume in cubic meters
- 130 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2012, in ownership
Cadastral data
- TILBURG N 19508
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- TILBURG M 19508
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Heating
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, parking on gated property, parking on private property, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 207.53 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity