Sold
Dalempromenade 125035 KL TilburgDalem Zuid I
€ 575,000 k.k.
- 145 m²living area
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 8, 2025
- Date of sale
- July 3, 2025
- Term
- 3½ month
Description
Hoogwaardig appartement gelegen op een toplocatie. Het balkon van ca. 19 m², gelegen op het zonnige zuidoosten, biedt een geweldig en weids uitzicht over natuurgebied Dongevallei. Net als buiten, waar dieren zoals Schotse hooglanders, eenden en zwanen in de weer zijn, overheerst in dit lichte appartement een gevoel van heerlijke rust en vrijheid. Het appartement is volledig geïsoleerd en heeft energielabel A (geldig tot 19-02-2027). Het appartement is voorzien van drie slaapkamers, twee parkeerplaatsen en een eigen opgang vanuit de parkeergarage. Het appartement is gelegen boven winkelcentrum Dalem Zuid, waar onder andere een supermarkt (AH), apotheek, drogisterij, slijterij en een bakker aanwezig zijn. Daarnaast vindt u in de nabije omgeving diverse andere voorzieningen zoals openbaar vervoer, speelweides, kinderopvang, scholen en sportgelegenheden. Met de auto bent u bovendien in nog geen 15 minuten in het bruisende centrum van Tilburg. Het centrum van Tilburg kenmerkt zich door de gezellige terrassen, uitstekende restaurants, sfeervolle cafés en een gevarieerd winkelaanbod. Via de nabij gelegen uitvalswegen bereikt u in korte tijd de (snel)wegen richting zowel de omliggende dorpen als steden.
Woonoppervlakte: circa 145 m²
Balkon: circa 19 m²
Inhoud: circa 530 m³
Bouwjaar: 2008
Bijdrage VvE: circa € 288,74 per maand
Energielabel: A (geldig tot 19-02-2027)
Begane grond & parkeergarage:
De centrale hal/entree geeft toegang tot de brievenbussen, het trappenhuis en de lift. Het belplateau vindt u aan de buitenkant van het complex zodat derden niet zomaar toegang hebben. Vanuit de centrale hal heeft u via de trap of lift toegang tot de binnentuin van het complex waar de voordeur van het appartement is gelegen. Naast de centrale entree is de ingang van de parkeergarage gelegen. Deze is toegankelijk via een elektrische poort. In deze parkeergarage heeft het appartement twee eigen parkeerplaatsen naast elkaar. Naast de parkeerplaatsen is een directe opgang naar het appartement aanwezig. Het complex is voorzien van twee liften, een aan iedere zijde van de binnentuin.
Indeling appartement:
De hal/entree geeft toegang tot veel ruimtes van het appartement. De toiletruimte is volledig betegeld en voorzien van een hangend toilet en een fonteintje. Ook heeft u vanuit de hal toegang tot de wasruimte. Hierin vindt naast de aansluitingen voor de wasapparatuur ook de unit van de mechanische ventilatie en de verdeler van de vloerverwarming.
Woonkamer, keuken & balkon:
De woonkamer en woonkeuken zijn gelegen aan de achterzijde van het appartement. Door het speelse hoogteverschil heeft u direct een prachtig uitzicht over natuurgebied De Dongevallei. De luxe keuken heeft een keukenblok in rechte opstelling en een kookeiland. De keuken is voorzien van alle gemakken. Zo vindt u hier een inductie kookplaat. RVS afzuigkap (recirculatie), teppanyaki plaat, vaatwasser, RVS spoelbak met Quooker, combi-oven, combi-stoomoven en een koelkast. Het kookeiland heeft daarnaast een ruim barblad. In de keuken is voldoende plaats voor een riante eettafel. Vanuit de keuken heeft u via deuren toegang tot de patio en de werkkamer. De patio zorgt voor veel prettige lichtinval. De woonkamer staat in open verbinding met de keuken en is via een trapje bereikbaar. De grote raampartij in de woonkamer zorgt voor veel lichtinval en een schitterend en weids uitzicht over het natuurgebied. Zowel de woonkamer als de keuken zijn netjes afgewerkt met een laminaatvloer, stucwerk op de wanden en een spanplafond met spotjes. Via een schuifpui heeft u vanuit de woonkamer toegang tot het balkon. Het riante balkon is ca. 19 m² en biedt ruimte voor meerdere zitjes zodat u maximaal van het prachtige uitzicht kunt genieten. Het balkon is gelegen op het zonnige zuidoosten. Doordat het balkon niet direct aan het water is gelegen heeft u geen last van de schitteringen. Het balkon is voorzien van zonwering.
Slaapkamers, badkamer & inpandige berging:
Het appartement is voorzien van drie slaapkamers. De grote slaapkamer is gelegen aan de voorzijde van het appartement, de tweede slaapkamer aan de patio en de derde slaapkamer bereikt u vanuit de keuken. De twee kleinere slaapkamers kunnen ook uitstekend gebruikt worden als hobby- of werkkamer. Alle slaapkamers zijn netjes afgewerkt met een laminaatvloer en spuitwerk op de wanden en de plafonds. Vanuit een van de twee kleinere slaapkamers heeft u toegang tot een riante inpandige berging. De mooie badkamer is volledig betegeld en is voorzien van een ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel en een hangend toilet.
Kenmerken:
- ruim appartement gelegen op een toplocatie;
- gelegen aan het prachtige natuurgebied De Dongevallei;
- het appartement is voorzien van drie slaapkamers;
- het appartement heeft een riant balkon van ca. 19 m²;
- het appartement beschikt over twee eigen parkeerplaatsen;
- het appartement heeft een eigen opgang vanuit de parkeergarage;
- het appartement is volledig voorzien van vloerverwarming;
- energiezuinig appartement voorzien van energielabel A (geldig tot 19-02-2027);
- verwarming en warm water middels stadsverwarming;
- gunstig gelegen ten opzichte van diverse voorzieningen zoals winkels en sport;
- gelegen nabij uitvalswegen richting de omliggende dorpen en steden.
De Dongelvallei:
Is een natuurgebied dat tussen 1996 en 2000 dwars door de Tilburgse wijk de Reeshof aangelegd is. Met dit project heeft beek De Donge haar oorspronkelijke ligging teruggekregen. De Dongevallei verbindt de zuidelijk gelegen Regte Heide en het Riels Laag met het in het noorden gelegen Rijens Broek en de Lange Rekken. De flora in het gebied heeft zich voor het overgrote deel ontwikkeld uit zaden die bijna een eeuw begraven lagen onder een dik pakket landbouwgrond. Het gebied is rijk aan (water)vogels en door de beheerders voorzien van Schotse hooglanders.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,966
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 288.74 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2008
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 145 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- Volume in cubic meters
- 530 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- TILBURG AG 7368
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, alongside waterfront, in residential district, open location and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property, parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 288.74 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
8,498x
Viewed
62x
Saved
8-3-2025
On Funda
Neighborhood

Dalem Zuid I
Tilburg- Residents
- 1,645
- Family with children
- 46%
- Avg. asking price / m²
- € 3,502
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




