Sold
Ringbaan-Zuid 1505022 PP TilburgEzelvense Akkers
€ 435,000 k.k.
- 94 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- September 17, 2025
- Date of sale
- October 27, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
Niet zo van het verbouwen?
Graag snel ergens willen wonen?
Gelijkvloers in een fraai complex?
Toch met eigen parkeerplaats en berging?
Liefst met een riant balkon?
Dan zou dit appartement weleens hét appartement kunnen zijn!!
Op de 5e etage van het relatief recente complex Leyendael gelegen, uitstekend afgewerkte en met zorg onderhouden 3 kamer-appartement. Het appartement heeft 2 slaapkamers, een eigen parkeerplaats in de parkeergarage, eigen berging en niet te vergeten een riant balkon op de zuidzijde van het complex.
Het complex Leyendael is luxe afgewerkt en is v.v. een liftopgang, een goed georganiseerde VvE en fijne medebewoners. Gelegen aan de rand van het centrum van Tilburg, direct aan de ringbaan en op loop- en fietsafstand van alle denkbare voorzieningen.
Het appartement is gelegen in de 'lage' vleugel van het totale complex.
KENMERKEN:
- Het complex is gebouwd in 2004.
- Woonoppervlakte bedraagt 94 m² (conform NEN 2580 meetrapport ingemeten op locatie)*.
- Balkon heeft een grootte van ruim 13 m² (186 x 699 cm) (conform NEN 2580 meetrapport ingemeten op locatie)*
- Inhoud van het appartement is 302 m³ (conform NEN 2580 meetrapport ingemeten op locatie)*.
- Het appartement is volledig geïsoleerd en v.v. hardhouten kozijnen met HR++ glas.
- Verwarming en warm water komt via een AGPO/Forelli BlueSense CW4 combi uit 2019 en is consequent onderhouden.
- Balkonzijde van het appartement is v.v. elektrisch bedienbare zonwering.
- Badkamer dateert van 2016 en keuken is in oktober 2021 geplaatst.
- Servicekosten bedragen € 221,- per maand en dat is o.a. inclusief reservering groot onderhoud, opstalverzekering, gezamenlijke schoonmaak en gezamenlijk energieverbruik.
- Het energielabel is een B label en is geldig tot 30-07-2030.
BEGANE GROND:
Vanuit de straatzijde met openbare parkeerplaatsen is de centrale entree van het complex te bereiken. De luxe afgewerkte en ingerichte ontvangsthal geeft toegang de trapopgang en de liften. Hier is tevens het bellentableau en zijn de brievenbussen geplaatst.
5e VERDIEPING:
De verdieping heeft een met glas afgesloten, comfortabele galerij van waaruit het appartement te bereiken is. Op de galerij, aan de buitenzijde van het appartement is de meterkast gesitueerd.
APPARTEMENT:
De brede, ruime gang van het appartement geeft toegang tot de 1e slaapkamer, de ruime wasruimte, het toilet, CV-ruimte, de badkamer en de woonkamer.
Vanuit de woonkamer is de keuken te bereiken alsmede de 2e slaapkamer en het balkon.
Het toilet is ruim, deels betegeld en v.v. een wandcloset en fontein. De eveneens ruime badkamer is recent gemoderniseerd, volledig betegeld en v.v. een inloopdouche, wastafelmeubel en design radiator. De 1e slaapkamer van 300 x 440 cm is afgewerkt met een eiken lamelparket, schuurwerk wanden en spuitwerk plafond. De wasruimte en CV-ruimte zijn apart, waardoor er in de wasruimte optimaal gebruik gemaakt kan worden van de ruimte.
De lichte woonkamer van 415 x 712 cm is afgewerkt met de lamelparketvloer, lichte spachtelputz wanden en spuitwerk plafond.
De halfopen keuken heeft een recente, strakke en moderne hoekopstelling met daarin een koelkast, combi-oven, inductie kookplaat en afzuigschouw. Het geheel is afgewerkt met een composiet werkblad.
De grootste slaapkamer van 300 x 503 cm is vanuit de woonkamer te bereiken en is net als de woonkamer afgewerkt met de lamelparketvloer, lichte spachtelputz wanden en spuitwerk plafond.
Het ruim 13 m² grote balkon is over de volle breedte van het appartement gesitueerd en heeft een in zones (elektrisch) bedienbare zonwering. Het balkon is op het zuiden georiënteerd en derhalve het grootste deel van de dag zonnig.
Het complex beschikt over een riante parkeerkelder, waarin het appartement 1 parkeerplaats heeft. Vanuit hier is eveneens de eigen berging van 189 x 339 cm te bereiken.
* De NEN 2580 meetnorm is een eenduidige meetnorm, waarbij met bepaalde richtlijnen rekening gehouden wordt. Zo wordt o.a. een zolder zonder vaste trap of met een lichtoppervlakte (bv dakraam) kleiner dan 0,5 m² niet tot de woonoppervlakte gerekend. Hierdoor kan de woonoppervlakte soms kleiner lijken dan de daadwerkelijke vloeroppervlakte en kleiner lijken dan bij vergelijkbare woningen waar de makelaar de meetnorm niet toe heeft gepast. Ondanks het feit dat de meetnorm verplicht is, hanteren niet alle makelaars consequent de norm. Peeters-Bouckaert Makelaars laat haar woningen inmeten door een erkend bedrijf. Het meetrapport van deze woning is dan ook, indien gewenst, ter inzage.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 221 per month
- Last asking price
- € 435,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,628
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 221.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 94 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- External storage space
- 19 m²
- Volume in cubic meters
- 302 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 7 stories
- Facilities
- Outdoor awning, elevator, and mechanical ventilation
- Located at
- 6th floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- AGPO/Forelli BlueSense CW4 combi (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- TILBURG Y 2122
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- TILBURG Y 2122
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 221.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,019x
Viewed
26x
Saved
17-9-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




