Sold
Duifstraat 555022 AM TilburgVogeltjesbuurt Oost
€ 365,000 k.k.
- 100 m²living area
- 146 m²plot size
- 2bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- February 6, 2025
- Date of sale
- February 21, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Deze fraaie tussenwoning is uitgebouwd en goed onderhouden. De woning heeft een heerlijke woonkeuken aan de achterzijde en een fijn zitgedeelte aan de voorzijde. Wat deze woning nou zo leuk maakt, is dat indeling op de begane grond net even anders is dan standaard. Op de eerste verdieping heb je twee slaapkamers, een aparte wasruimte en een luxe badkamer. De zolder heeft een grote dakkapel en is keurig afgewerkt waardoor je deze als een prima derde slaapkamer kunt gebruiken. De wijk waar je komt te wonen is omgeven door de natuur, maar ook voor de boodschappen, sporten etc hoef je niet ver weg.
Bouwjaar: 1953
Inhoud: circa 340 m³
Woonoppervlakte: circa 100 m²
Perceeloppervlakte: 146 m²
Verwarming: HR cv-ketel, Vaillant uit 2016
Energielabel: B
Zonnepanelen: 7 stuks
Begane grond:
Ruime entree met meterkast, trapopgang, verdiepte trapkast, toiletruimte en toegang tot het leefgedeelte. De toiletruimte is voorzien van een hangcloset en een fonteintje. In de hal en de toiletruimte ligt een antracietkleurige tegelvloer, de wanden in de hal zijn gespachteld en in de toiletruimte geheel betegeld. De leefruimte heeft aan de voorzijde het zitgedeelte met in de hoek een op maat gemaakte kast. Ook is er kastruimte gecreëerd bij de steunpilaar. Hier ligt een fraaie parketvloer, zijn de wanden gespachteld en is het plafond gestuukt.
De keuken heeft een lang en recht opgesteld keukenblok aan de linkerzijde van de woning, recht achter de hal. De tegelvloer vanuit de hal loopt hier ook netjes door tot aan de schuifpui (inclusief schuifhor) in de achtergevel. Het uitgebouwde deel achter de woonkamer is nu eetkamer. De achtergevel is deels afgerond en heeft daar hoge ramen en openslaande deuren. De keuken voorziet in een vriezer (3 lades), koelkast, vaatwasser, 5-pits gaskookplaat, afzuigkap en oven. Er is tevens een close-in-boiler aanwezig. Het plafond is verlaagd en voorzien van inbouwverlichting.
Eerste verdieping:
Overloop met twee slaapkamers, een aparte wasruimte, bergkast en badkamer. Er ligt laminaat, de wanden zijn gespachteld en het plafond is gespoten. De paneeldeuren zijn bovenin voorzien van gekleurd glas-in-lood.
Slaapkamer 1 ligt aan de voorzijde. Er ligt laminaat en de wanden zijn gestuukt. Er hangt een Plameco plafond voorzien van inbouwverlichting. De ramen zijn voorzien van screens. Slaapkamer 2 is aan de achterzijde gelegen. Hier is een vaste kast aanwezig en een grote kastenwand met schuifdeuren. Het plafond is afgewerkt met hout.
De badkamer tref je aan de achterzijde en heeft een ruime inloopdouche met glazen scheidingswand, een handdouche en een stortdouche. Daarnaast is er een breed wastafelmeubel aanwezig met dubbele wasbak, lades en spiegelkast. Als laatste tref je nog een luxe hangcloset, te weten een Geberit douchetoilet.
De ruimte is afgewerkt met tegels op de vloer en tegen de wanden en een schuurwerk plafond voorzien van inbouwspots.
De oorspronkelijke badruimte aan de voorzijde is nu wasruimte. Hierin hangt een wastafel en kan de wasmachine worden geplaatst.
Tweede verdieping:
De open zolder kan perfect gebruikt worden als werkkamer of derde slaapkamer. Aan de achterzijde is een grote, kunststof dakkapel geplaatst voorzien van horren in de te openen delen. De ruimte is netjes afgewerkt met laminaat op de vloer en structuurverf tegen de wanden. In de nog zijn inbouwspotjes verwerkt en je hebt kastruimte. In de ene ruimte tref je de cv-ketel en de andere kastruimte (naast de trapopgang) is nog een wateraansluiting aanwezig om eventueel een wasmachine te plaatsen.
Buiten:
De woning heeft een voor- en achtertuin. De voortuin is voor het grootste deel betegeld met een boompje in het midden. Tevens is er een wateraansluiting aanwezig.
De achtertuin is ook voor een groot deel betegeld, heeft een langwerpige vijver aan een zijde en borders met diverse planten aan twee zijden van de tuin. Achterin staat een berging met de doorgang naar de achterom. Ook in de achtertuin tref je een wateraansluiting (winterhard).
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 365,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,650
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1953
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 100 m²
- External storage space
- 13 m²
- Plot size
- 146 m²
- Volume in cubic meters
- 340 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, passive ventilation system, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR Vaillant (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- TILBURG Y 381
- Cadastral map
- Area
- 146 m²
- Ownership situation
- See deed
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 41 m² (7.00 metre deep and 5.80 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,224x
Viewed
58x
Saved
6-2-2025
On Funda
Neighborhood

Vogeltjesbuurt Oost
Tilburg- Residents
- 610
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,740
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




