New
Prinsenhoeven 135017 GC TilburgHoogvenne Oost
€ 650,000 k.k.
- 147 m²living area
- 165 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherSfeer, ruimte en comfort komen samen in de Piushaven!
Description
PRINSENHOEVEN 13 TILBURG
Welkom aan de geliefde Piushaven in Tilburg, waar historie, levendigheid en verfijnd wonen naadloos samenkomen. In de charmante wijk Prinsenhoeven ervaart u dagelijks het beste van twee werelden: de rust van een karaktervolle woonomgeving én de dynamiek van het stadsleven op loopafstand. Hier wandelt u langs het kabbelende water, geniet u van gezellige terrassen en sfeervolle restaurants, terwijl het bruisende centrum van Tilburg zich op slechts enkele minuten bevindt.
Deze toplocatie staat bekend om haar unieke karakter en geliefde uitstraling. De combinatie van authentieke bebouwing en moderne voorzieningen maakt Prinsenhoeven tot een van de meest gewilde plekken in de stad. En precies hier, in het hart van Tilburg, bevindt zich deze bijzondere voormalige directiewoning uit 1919—een woning die historie ademt en tegelijkertijd volledig is aangepast aan de woonwensen van vandaag.
Karaktervol wonen met een verhaal
Achter de charmante gevel schuilt een voormalige directiewoning uit 1919 waarin authentieke elementen met zorg zijn behouden. Glas-in-loodramen, een statige trapopgang en verfijnde details geven deze woning een warme, bijna romantische uitstraling. Dit is geen huis, dit is een beleving—een plek waar elk detail een verhaal vertelt.
Ruimte, licht en elegantie
De hoge plafonds en grote raampartijen zorgen voor een indrukwekkend gevoel van ruimte en licht. De woonkamer is een stijlvolle combinatie van strak afgewerkte wanden en klassieke elementen. De massief eikenhouten vloer en sfeervolle haard vormen het warme hart van het huis. De en suite tuinkamer biedt een prachtig zicht op de zonnige stadstuin en vormt een heerlijke plek om te ontspannen of gasten te ontvangen.
Binnen en buiten in perfecte harmonie
Via openslaande deuren loopt u zo de tuin in—een groene oase gelegen op het zuidwesten. Hier geniet u van zon tot in de late uurtjes, met volop privacy. De tuin is smaakvol aangelegd en biedt ruimte voor zowel ontspanning als gezellig samenzijn. Bovendien beschikt de woning over een privé fietsenstalling en praktische bergingen.
Koken en leven in stijl
De keuken is modern, luxe en volledig in harmonie met de stijl van de woning. Met twee natuurstenen werkbladen en hoogwaardige apparatuur is dit een plek waar functionaliteit en design samenkomen. De ruime kelder biedt extra opslagruimte, terwijl de bijkeuken praktisch gemak toevoegt aan het dagelijks leven.
Luxe en comfort van nu
De in 2026 volledig vernieuwde badkamer straalt pure luxe uit. Met een inloopdouche, ligbad, dubbele wastafel en vloerverwarming is dit een plek waar ontspanning centraal staat. Hier begint en eindigt elke dag in comfort.
Slaapkamers met sfeer en mogelijkheden
Met maar liefst vier slaapkamers, waaronder een royale zolderverdieping met dakkapel en dakuitbouw, biedt deze woning ruimte voor het hele gezin, werken aan huis of gastenverblijf. Elke ruimte is keurig afgewerkt, goed geïsoleerd en baadt in natuurlijk licht.
Duurzaam en zorgeloos wonen
Deze woning is niet alleen stijlvol, maar ook toekomstgericht. Met energielabel C, zes zonnepanelen, dak- en muurisolatie en recent onderhoud—waaronder het volledig schilderen van de buitengevel en het vervangen van houtrot in 2026—woont u hier comfortabel én duurzaam.
Instapklaar op een absolute toplocatie
Gelegen in het hartje van Tilburg, aan de gewilde Piushaven, combineert deze woning karakter, luxe en locatie op een unieke manier. Volledig instapklaar en tot in de puntjes verzorgd—een zeldzame kans voor wie op zoek is naar iets bijzonders.
Kenmerken van de woning:
Bouwjaar: 1919;
Woonoppervlak: 147 m²;
Perceeloppervlak: 165 m²;
Inhoud: 599 m³;
Energielabel C geldig tot en met 18-05-2029;
NEN 2580 meetrapport*.
Wil je deze bijzondere woning met zijn vele mogelijkheden bezichtigen?
Dat begrijpen wij heel goed!
Bel of mail ons dan voor een afspraak:
Tel: 013 - 30 33 195
Mail:
Via wie?
Via Paul Makelaardij natuurlijk!
Via wie anders?
De NEN 2580 meetnorm is een eenduidige meetnorm, waarbij met bepaalde richtlijnen rekening gehouden wordt. Zo wordt o.a. een zolder zonder vaste trap of met een totale lichtoppervlakte (bv dakraam) kleiner dan 0,5 m² niet tot de woonoppervlakte gerekend. Hierdoor kan de woonoppervlakte soms kleiner lijken dan de daadwerkelijke vloeroppervlakte en kleiner lijken dan bij vergelijkbare woningen waar de makelaar de meetnorm niet toe heeft gepast. Ondanks het feit dat de meetnorm verplicht is, hanteren niet alle makelaars consequent de norm. Via Paul Makelaardij laat haar woningen inmeten door een erkend bedrijf.
Ten aanzien van deze verkoopbrochure zijn de gegevens in deze brochure met de grootste zorg samengesteld. Voor de juistheid van de verstrekte informatie zijn wij in grote mate afhankelijk van derden. Aan vermelde tekst, maten en bijgevoegde tekeningen kunnen derhalve geen rechten worden ontleend. Via Paul makelaardij en de verkoper aanvaarden geen aansprakelijkheid ten aanzien van de gegevens in deze brochure.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,422
- Year of construction
- 1919
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 147 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- Plot size
- 165 m²
- Volume in cubic meters
- 599 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Daalderop Base-Cube (2019)
Cadastral data
- TILBURG X 912
- Cadastral map
- Area
- 165 m²
- Back garden
- 65 m² (13.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
19-5-2026
On Funda
Neighborhood

Hoogvenne Oost
Tilburg- Residents
- 1,145
- Family with children
- 18%
- Avg. asking price / m²
- € 5,586
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.