New
Scharwoudestraat 1085035 LN TilburgDalem Zuid II
€ 345,000 k.k.
- 52 m²living area
- 90 m²plot size
- 1bedroom
- A+energy label
Description
Stijlvol, instapklaar en heerlijk gelijkvloers wonen
Op zoek naar comfortabel wonen zonder trappen, maar mét stijl? Dan zit je hier goed. Deze moderne en energiezuinige bungalow uit 2016 biedt een strak design en een praktische indeling: een woonkamer met open keuken, een slaapkamer met directe toegang tot de badkamer en een handige walk-in-closet - allemaal gelijkvloers. Ideaal voor starters, singles of senioren die comfort en gemak hoog op de wensenlijst hebben staan.
De woning ligt in de rustige en groene wijk dalem-zuid in de reeshof. Een plek waar je geniet van ruimte, rust en natuur, terwijl je binnen enkele minuten de uitvalswegen richting tilburg, breda en eindhoven bereikt. Winkels, scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer liggen allemaal binnen handbereik.
En dan hebben we het nog niet eens gehad over het uitzicht: vanuit de woonkamer kijk je uit op het groen waar regelmatig schotse hooglanders rustig staan te grazen. Ja, dat maakt deze plek nét even anders.
Bovendien is de woning in april/mei 2024 op diverse punten vernieuwd en verzorgd afgewerkt, waardoor je hier werkelijk instapklaar binnenstapt.
Strak, licht en modern
Via de volledig betegelde en afgesloten voortuin – voorzien van een praktische vrijstaande berging – kom je binnen in de hal. Hier bevinden zich de meterkast (8 groepen, aardlekschakelaars, glasvezelaansluiting en unit voor stadsverwarming) en een modern afgewerkte toiletruimte.
Ook het toilet kreeg recent een upgrade: een nieuw wandcloset, een stijlvol fonteintje verwerkt in een meubel en nieuwe accessoires zoals een toiletrolhouder zorgen voor een frisse en eigentijdse uitstraling.
De hal geeft toegang tot de woonkamer via een stoere stalen deur, die in 2024 is geplaatst en direct een moderne uitstraling geeft aan het interieur. De overige binnendeuren zijn eveneens opnieuw geschilderd, en door de hele woning zijn nieuwe afdekplaatjes voor schakelaars en stopcontacten geplaatst – kleine details die het geheel een strak en verzorgd karakter geven.
Woonkamer met uitzicht en sfeer
De woonkamer bevindt zich aan het einde van de hal en voelt direct ruim en licht aan dankzij het grote raam aan de straatzijde. Het uitzicht op het groen en de grazende schotse hooglanders maakt het plaatje compleet.
In 2024 zijn de wanden van de woonkamer volledig opnieuw gestuct en gesausd, waardoor de ruimte een frisse uitstraling heeft gekregen. De tegelvloer met comfortabele vloerverwarming zorgt voor een aangenaam binnenklimaat, terwijl dimbare verlichting het mogelijk maakt om de sfeer perfect aan te passen aan elk moment van de dag.
Ook aan praktisch gemak is gedacht: de woonkamer is voorzien van een vaste aansluiting voor televisie en internet, netjes weggewerkt zodat kabels uit het zicht blijven.
Keuken met alles er op en er aan
De open keuken vormt een praktisch onderdeel van de leefruimte en is compleet uitgerust voor iedereen die graag kookt.
Het spoel- en kookeiland met composiet werkblad is voorzien van een rvs spoelbak, inductiekookplaat en een stijlvolle rvs afzuigkap. Aan het eiland is ruimte voor krukken, waardoor een praktische bar ontstaat – ideaal voor een snel ontbijt of om gezellig aan te schuiven terwijl er wordt gekookt. Daarnaast beschikt de keuken over een vaatwasser en een vernieuwde keukenkraan die in 2024 is geplaatst.
De hoge kastenwand biedt ruimte aan twee combimagnetrons, een koelkast, een vriezer en volop opbergruimte, waaronder een handige apothekerskast. Hier bereid je zonder moeite een snelle maaltijd of een uitgebreid diner.
Rustig gelegen slaapkamer
Aan de tuinzijde van de woning bevindt zich de ruime slaapkamer met draai-/kiepraam. De kamer biedt een rustige en comfortabele plek om te ontspannen en is voorzien van dimbare verlichting en een praktische hotelschakeling, waardoor het licht eenvoudig vanuit meerdere plekken te bedienen is. De aangrenzende voormalige wasruimte is momenteel ingericht als praktische walk-in-closet, waardoor er extra bergruimte voor kleding en persoonlijke spullen is ontstaan.
Een extra pluspunt is dat ook de badkamer direct vanuit de slaapkamer bereikbaar is, wat zorgt voor extra comfort en een prettige, logische indeling.
Badkamer met upgrades
Deze compacte maar praktische badkamer is volledig betegeld in een neutrale kleurstelling en kreeg in 2024 een frisse upgrade door het plaatsen van een nieuw badkamermeubel en een nieuwe douchedeur bij de inloopdouche, waardoor de ruimte weer helemaal van deze tijd is.
Compacte tuin met privacy en veelzijdige berging
De knusse, oostelijk gelegen tuin is volledig omsloten en bestraat met strakke tegels, waardoor het onderhoud minimaal is en je optimaal van je buitenruimte kunt genieten. De tuin is voorzien van elektra, verlichting en een handige buitenkraan, en via de poort met videosysteem betreed je de woning op een veilige en discrete manier.
In de tuin staat bovendien de vrijstaande berging, grotendeels geïsoleerd en uitgerust met elektriciteit, verlichting en aansluitingen voor wasmachine en droger. Deze praktische ruimte leent zich uitstekend voor opslag, maar kan ook perfect dienstdoen als hobby- of werkplek.
Wonen in Dalem-Zuid
De Scharwoudestraat ligt in Dalem-Zuid, een jonge en rustige wijk in de Reeshof. De omgeving staat bekend om haar groene karakter, prettige woonklimaat en uitstekende voorzieningen.
Je wandelt zo het groen in, parkeert eenvoudig in de straat en bereikt winkels, scholen, sportaccommodaties en openbaar vervoer in korte tijd. De ligging ten opzichte van de uitvalswegen richting Tilburg, Breda en Eindhoven maakt het geheel extra aantrekkelijk.
Woning in vogelvlucht
• Bouwjaar: 2016 – modern en goed geïsoleerd
• Energiezuinig: energielabel A+, volledig geïsoleerd, kunststof kozijnen waarin isolerende beglazing, aangesloten op stadsverwarming
• Volledig gelijkvloers wonen: ideaal voor starters, singles en senioren
• Moderne afwerking: lichte kleurstellingen, strakke wanden en vloeren, doorlopende tegelvloer grotendeels met vloerverwarming
• Recente vernieuwingen (2024) o.a. woonkamerwanden gestuct en gesausd, stalen deur tussen hal en woonkamer geplaatst, nieuwe keuken- en badkamerdetails, dimbare verlichting, hotelschakeling in slaapkamer, nieuwe afdekplaatjes voor schakelaars en stopcontacten, berging buiten: wanden geïsoleerd en aansluitingen gerealiseerd voor wasapparatuur.
• Rustige ligging: Dalem-Zuid; groene omgeving met zicht op grazende schotse hooglanders; winkels, scholen en sportfaciliteiten op korte afstand; uitstekende bereikbaarheid richting Tilburg, Breda en Eindhoven
Kortom: een compacte, moderne bungalow met comfort, stijl, energiezuinigheid en praktische indeling – recent opgefrist en instapklaar!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 345,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,635
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Bungalow, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2016
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 52 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 90 m²
- Volume in cubic meters
- 182 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- TILBURG AG 7787
- Cadastral map
- Area
- 90 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Patio/atrium
- 15 m² (3 meter deep and 5 meter broad)
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Patio atrium
- Patio atrium
- 15 m² (3.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
20-3-2026
On Funda
Neighborhood

Dalem Zuid II
Tilburg- Residents
- 2,200
- Family with children
- 52%
- Avg. asking price / m²
- € 3,411
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



