Sold
Vlodropstraat 465036 VR TilburgKoolhoven Zuid
€ 445,000 k.k.
- 129 m²living area
- 127 m²plot size
- 4bedrooms
- A++energy label
Sales history
- Listed since
- January 15, 2025
- Date of sale
- January 31, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Aan de rand van Koolhoven staat deze modern vormgegeven woning met vier slaapkamers.
Een strakke gevel laat de passant slechts raden naar de binnenzijde. Maar liefst drie complete verdiepingen telt deze middenwoning met een A++ energielabel. Daarnaast heeft deze woning een fraaie overkapping in de achtertuin en aan verduurzaming is ook al gedacht. De woning heeft een sedum dak op de uitbouw en 10 zonnepanelen. Ben je op zoek naar ruimte of juist voor ieder een eigen ruimte? Dan ben je hier aan het juiste adres met ca. 129 m2 aan woonoppervlak.
Nieuwsgierig? Bel voor een afspraak en we laten je de woning met alle plezier zien.
LICHT EN RUIMTE
In de hal bevinden zich de meterkast (voorzien van glasvezel), provisiekast en de toiletruimte. Vanuit de hal is er een open doorgang naar de gezellige eetkamer en aangrenzend de keuken. Met een inductie kookplaat, een rvs-afzuigkap, een combi-oven, een koelkast en een vaatwasser is de keuken compleet uitgerust.
De woonkamer is middels een schuifdeur gescheiden van de keuken en heeft een speelse uitstraling door het hoge plafond en de op maat gemaakte kastenwand.
Door de kamerbrede schuifpui komt er niet alleen veel daglicht binnen, je staat zo ook optimaal in contact met de achtertuin waardoor je het buitenleven als het ware binnen haalt.
De gehele begane grond is voorzien van spuitwerk plafonds, vliesbehang op de wanden en op de vloer praktisch laminaat.
EEN EIGEN PLEK
Aan de overloop grenzen de twee slaapkamers en de riante badkamer. De slaapkamers hebben eenzelfde afwerking met spuitwerk plafonds, geschilderd vliesbehang, laminaat op de vloer en een elektrisch screen. Een van de slaapkamers heeft een praktische schuifdeur.
Een momentje voor jezelf is geen probleem in de ruime, volledig betegelde badkamer. Naast een ligbad is er een inloopdouche. Er is een tweede toilet en een badkamermeubel met wastafel. De radiator zorgt voor een aangename temperatuur en het raam voor natuurlijke ventilatie.
Een leuk detail hier in de badkamer is de muurverlichting.
WAT EEN UITZICHT
Op de overloop hier heb je genoeg ruimte voor een werkplek en door het grote raam heb je meer dan voldoende daglicht.
Naast de praktische berging (met aansluitingen voor de wasmachine en WTW-installatie) zijn er op deze verdieping nog eens twee slaapkamers. Een van de slaapkamers is door een roomdivider opgesplitst waardoor er een walk in closet is ontstaan, met daarnaast de slaapgelegenheid. Door de vrije ligging aan de achterzijde kijk je vrij uit kun je vanuit je bed genieten van de zonsopgang, wie wil dat nu niet?!
De slaapkamers zijn voorzien van elektrische screens, grotendeels vliesbehang en op de verdieping ligt laminaat.
Door de schuifdeur bespaar je hier ook ruimte.
TUIN
Je begint hier de dag heerlijk in de zon. Voor de warme dagen heeft de achtertuin een elektrisch zonnescherm. Achter in de tuin staat de open berging met daaraan de overkapping (2024) waar je het gehele jaar door comfortabel kunt zitten. Op deze manier geniet je optimaal van het buitenleven. De berging heeft aan de achterzijde een elektrische sectionaal deur, ideaal voor bijvoorbeeld een motor. Wat ook ideaal is zijn de kasten waar de containers inpassen. Deze staan zo mooi uit het zicht. Verder is de achtertuin voorzien van een kraan, elektra en een achterom.
Aan de voorzijde is ruimte waar je een zitje kunt creëren om na je werkdag nog even te genieten van de ondergaande zon.
WOONOMGEVING
De woning is zeer gunstig gesitueerd ten opzichte van de A58. In de nabije omgeving vind je winkelcentra, basisscholen, kinderopvang, een huisarts- en tandartspraktijk, parkjes met speelruimte voor de kinderen en het natuurgebied. Daarnaast heeft de Reeshof een eigen treinstation. Buiten wonen is een droom voor velen. Zeker als dat kan met behoud van het stadsgemak. Koolhoven maakt die droom waar!
BIJZONDERHEDEN
Bouwjaar 2009
Inhoud ca. 457 m³ (conform NEN 2580 meetrapport) *
Gebruiksoppervlak wonen ca. 129 m² (conform NEN 2580 meetrapport) *
Gebouw gebonden buitenruimte ca. 4 m² (conform NEN 2580 meetrapport) *
Perceel oppervlakte 127 m²
Energielabel A++
De woning is aangesloten op het stadsverwarmingsnet, volledig geïsoleerd en grotendeels voorzien van houten kozijnen met HR++ beglazing.
Op het dak liggen 10 zonnepanelen en in 2020 zijn de buitengevels geschilderd (met dampopen verf).
Enthousiast geworden? Maak een afspraak met ons kantoor. Wij laten u graag de woning zien. Als er veel belangstellenden zijn, kan de verkoper in overleg met de makelaar de verkoopprocedure aanpassen.
In de op te stellen verkoopakte zal gebruik worden gemaakt van de in artikel 5 van de model koopovereenkomst genoemde waarborgsom/bankgarantie.
Aanvaarding: in overleg.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
* De NEN 2580 meetnorm is een eenduidige meetnorm, waarbij met bepaalde richtlijnen rekening gehouden wordt. Zo wordt o.a. een zolder zonder vaste trap of met een lichtoppervlakte (bv dakraam) kleiner dan 0,5 m² niet tot de woonoppervlakte gerekend. Hierdoor kan de woonoppervlakte soms kleiner lijken dan de daadwerkelijke vloeroppervlakte en kleiner lijken dan bij vergelijkbare woningen waar de makelaar de meetnorm niet toe heeft gepast. Ondanks het feit dat de meetnorm verplicht is, hanteren niet alle makelaars consequent de norm. Eric Oostelbos makelaardij laat haar woningen inmeten door een erkend bedrijf. Het meetrapport van deze woning is dan ook, indien gewenst, ter inzage.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 445,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,450
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2009
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 129 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Plot size
- 127 m²
- Volume in cubic meters
- 457 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- TILBURG AH 1033
- Cadastral map
- Area
- 127 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 61 m² (11.00 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,348x
Viewed
52x
Saved
15-1-2025
On Funda
Neighborhood

Koolhoven Zuid
Tilburg- Residents
- 2,090
- Family with children
- 63%
- Avg. asking price / m²
- € 3,576
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




