Sold
Zeelststraat 175036 XG TilburgKoolhoven Buiten
€ 575,000 k.k.
- 135 m²living area
- 239 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 28, 2025
- Date of sale
- April 16, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Wat een heerlijke woning! Gelegen aan de rand van een prachtige nieuwbouwwijk omringd door natuurgebieden met Schotse Hooglanders, tref je deze fraaie tweekapper. De achtertuin grenst aan de "Speeldernis" en de basisschool met kinderopvang ligt op steenworp afstand. Ideaal voor een gezin met kinderen dus, maar ook als je van de natuur houdt. De woning heeft veel lichtinval door de grote raampartijen, beschikt onder andere over een geïsoleerde garage, drie slaapkamers, een complete badkamer, fijne tuin op het westen en een riante zolder.
Bouwjaar: 2016
Inhoud: circa 610 m³
Woonoppervlakte: circa 140 m²
Perceeloppervlakte: 239 m²
Verwarming: stadverwarming
Energielabel: A
Begane grond:
De overdekte entree ligt aan de zijkant van de woning en in de hal tref je de toiletruimte en de meterkast. De toiletruimte is voorzien van een hangcloset en een fonteintje, heeft deels betegelde en deels gespoten wanden en een spuitwerk plafond. De woonkamer heeft een open trapopgang naar de verdieping welke een natuurlijke scheiding vormt tussen het zitgedeelte aan de voorzijde en eetgedeelte aan de achterzijde. Alle ramen lopen door tot aan de grond en achter heb je openslaande deuren naar de tuin. Op de gehele begane grond ligt een PVC vloer met vloerverwarming. In de hal en de woonkamer zijn de wanden gespachteld en het plafond gespoten.
De keuken ligt achter de hal, aan de achterzijde van de woning en staat opgesteld in een U-vorm waarbij het koken tegen de wand van de hal gebeurt. Er zijn geen bovenkastjes waardoor je een fijn en ruimtelijk geheel hebt. Aan apparatuur is er een inductiekookplaat met schuine afzuigkap aanwezig, een combi-oven, een spoelbak met Quookerkraan, een vaatwasser en een koel-vriescombinatie. Het betreft een open keuken maar je kijkt niet direct vanuit de woonkamer de keuken in.
Eerste verdieping:
Overloop met drie slaapkamers en de badkamer. Op de gehele verdieping ligt een laminaatvloer en zijn de plafonds gespoten. Op de overloop zijn de wanden gespachteld.
Slaapkamer 1 ligt aan de achterzijde over de gehele breedte. Fijn detail is het extra raam in de zijgevel. Slaapkamers 2 en 3 liggen aan de voorzijde. Slaapkamer 2 heeft eveneens een zijraam en daarnaast een Frans balkon. In slaapkamer 3 is een vaste kast gemaakt in de nis.
In alle slaapkamers zijn de wanden behangen met vliesbehang.
De badkamer ligt tussen slaapkamer 1 en 2 in en is compleet uitgevoerd met een ligbad, een aparte douche (met glazen wand en deur), een hangcloset en een wastafelmeubel met dubbele wasbak, lades en spiegel. De vloer is betegeld en de wanden zijn geheel betegeld, waarbij een combinatie is gemaakt van een witte tegel en de gekleurde vloertegel.
Tweede verdieping:
De royale zolder heeft aan de voorzijde een dakkapel tot aan de grond welke zorgt voor veel lichtinval. Er ligt een laminaatvloer en de wanden zijn strak afgewerkt. Er is een kastruimte aanwezig met hierin de unit van de mechanische ventilatie en ernaast tref je de aansluiting voor de wasapparatuur. De knieschotten zijn afgetimmerd en bieden veel bergruimte. Je kunt hier makkelijk nog extra kamers creëren.
Buiten:
De woning heeft een voortuin op het oosten met oprit naar de garage en een achtertuin op het westen. De voortuin is strak aangelegd. Er staat een boompje en een lage beukenhaag. De garage is geïsoleerd (op de garagedeur na) en voorzien van water en elektra. Er hangt een wasbak met warm en koud water en er is een apart koudwaterkraantje aanwezig. De achtertuin heeft een groot, betegeld terras aan de gevelzijde en een wat kleiner vlonderterras achterin de tuin. Ertussen ligt een groot gazon en aan de zijkant tref je een border met een looppad ernaast naar de poort. De poort komt uit in de "Speeldernis".
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,259
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2016
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 135 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- Plot size
- 239 m²
- Volume in cubic meters
- 545 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- French balcony, optical fibre, and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- TILBURG AH 1789
- Cadastral map
- Area
- 156 m²
- Ownership situation
- See deed
- TILBURG AH 1739
- Cadastral map
- Area
- 83 m²
- Ownership situation
- See deed
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 104 m² (11.50 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
9,301x
Viewed
116x
Saved
28-3-2025
On Funda
Neighborhood

Koolhoven Buiten
Tilburg- Residents
- 720
- Family with children
- 65%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




