Sold
Havezatestraat 197651 JK TubbergenTubbergen oost
€ 699,000 k.k.
- 187 m²living area
- 454 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- October 3, 2025
- Date of sale
- October 27, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Namens onze opdrachtgevers mogen wij dit prachtige verrassend ruime instapklare vrijstaande woonhuis met o.a. 4 slaapkamers, een eigen oprit geschikt voor meerdere auto's, een onder architectuur aangelegde tuin, een tuinhuis en separate berging, een zonnige living, een ruime woonkeuken, een complete badkamer en een praktijkruimte aan huis aanbieden.
Deze perfect onderhouden woning ligt in een fijne rustige kindvriendelijke woonomgeving met een speelveldje en de vrije natuur om de hoek. Het centrum van Tubbergen biedt gezellige terrassen en restaurants, evenals winkels zoals een bakker, slager en supermarkt voor de dagelijkse benodigdheden. Daarnaast zijn er goede scholen, kinderopvang en sportclubs voor zowel kinderen als volwassenen. De groene omgeving rondom Tubbergen leent zich perfect voor wandelingen en fietstochten, waardoor het een ideale plek is voor gezinnen die rust en natuur zoeken.
De foto's geven een realistische indruk, maar eigenlijk zou u het zelf moeten ervaren. Wij nodigen u dan ook graag uit om dit prachtige huis samen met ons te bezichtigen.
Kelder:
Ruime betegelde (provisie)kelder.
Begane grond:
Hal met wandcloset , trapopgang en toegang tot kelder, zonnige living met massief eiken parketvloer, op maat gemaakte kastenwand en airco installatie, ruime op maat gemaakte woonkeuken met vloerverwarming, diverse inbouwapparatuur en openslaande deuren naar de tuin, aansluitend bijkeuken/berging met wasfaciliteiten, deur naar terras, kastenwand en airco installatie, doorloop naar salon, welke voor verschillende doeleinde geschikt zou kunnen zijn.
1e Verdieping:
Overloop met 4 ruime slaapkamers, waarvan de (ouder)slaapkamer is voorzien van een airco installatie en een kastenwand, vanuit een van de kamers is middels een vlizotrap de royale zolderberging te bereiken, lichte badkamer met ligbad, inloopdouche en dubbele wastafel, separaat toilet, inloopkast met CV opstelplaats en de mogelijkheid om de was uit te hangen.
2e Verdieping:
Middels vlizotrap te bereiken royale zolderberging.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1993, uitgebouwd in 2018, perceelgrootte: 454 m2, inhoud: 755 m3, woonoppervlakte 187 m2;
- Centrale verwarming middels een Bosch Hr combi ketel, gashaard en vloerverwarming;
- De gehele 1e Verdiepingsvloer is in 2023 voorzien van een houten vloer;
- De de onder architectuur aangelegde tuin met vijverpartij beschikt over een houten tuinberging (2019) evenals een groot tuinhuis waar het in alle jaargetijden heerlijk vertoeven is, omdat deze middels een glazenwand afgesloten kan worden en verwarmt kan worden middels een houtkachel en/of heaters;
- De woning is voorzien van een waterontharder;
- Alle slaapkamers op de eerste verdieping zijn voorzien van vaste kasten, waarvan een zelfs met een inloopkast;
- De woning is volledig geïsoleerd;
- De elektrische auto kan op eigen terrein opgeladen worden, omdat deze woning de beschikking heeft over een eigen laadpaal;
- De op maat gemaakte keuken met vloerverwarming is vernieuwd in 2018 en beschikt over de volgende inbouwapparatuur, teweten inductie kookplaat (2025), afzuigkap, koelkast, Quooker kraan, vaatwasser, vriezer en combi oven;
- De woning beschikt over 16 zonnepanelen, welke zijn geplaatst in 2020;
- De dakbedekking van de platte daken zijn vernieuwd in 2019;
- Deze woning biedt de mogelijkheid om levensloopbestendig te gaan wonen;
- De voormalige geïsoleerde garage is thans in gebruik als salon, maar is ook uitermate geschikt als kinderspeelkamer danwel kantoor/werkkamer;
- De woning is voorzien van drie airco units;
- Energielabel B;
- In de koopovereenkomst zal een bankgarantie en/of waarborgsom van 10% worden opgenomen.
Ondanks dat deze presentatie met grote zorg is samengesteld kunnen er geen rechten worden ontleend aan eventueel foutief opgegeven afmetingen, oppervlakten en overige data. De gegevens hebben uitsluitend een indicatief karakter. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 699,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,738
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1994
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 187 m²
- Other space inside the building
- 26 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 454 m²
- Volume in cubic meters
- 755 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, walk-in shower, and bath
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, gas heaters, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Bosch (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- TUBBERGEN L 7868
- Cadastral map
- Area
- 454 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Surrounded by garden and sun terrace
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Not yet present but possible
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
7,829x
Viewed
85x
Saved
3-10-2025
On Funda
Neighborhood

Tubbergen oost
Tubbergen- Residents
- 1,795
- Family with children
- 37%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




