New
Jorit Martensstrjitte 48804 SG TzumTzum
€ 450,000 k.k.
- 122 m²living area
- 607 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherVrijstaande woning met uitzicht over de Friese landerijen.
Description
Vrijstaand wonen met dubbele garage en weids uitzicht
Aan de Jorit Martensstrjitte 4 in Tzum staat deze vrijstaande woning met aangebouwde garage, een grote vrijstaande garage én een prachtig vrij uitzicht over de Friese landerijen. Met 122 m² woonoppervlakte, vier slaapkamers en een perceel van maar liefst 607 m² eigen grond is dit een woning die ruimte biedt — zowel binnen als buiten. Ideaal voor doorstromers, jonge gezinnen of hobbyisten die nét wat meer plek zoeken.
De woning is gebouwd in 1982 in houtskeletbouw en beschikt over een betonvloer op de begane grond met vloerverwarming. De woning is voorzien van een split-airco waarmee zowel boven als beneden gekoeld als verwarmd kan worden. Op het dak liggen 10 zonnepanelen van 350 Wp per stuk en met energielabel C is er sprake van een comfortabele basis. Verder zijn er diverse onderhoudsarme elementen toegepast, zoals kunststof goten en Keralit-gevelbekleding in de topgevels aan de voorzijde.
De vrijstaande garage is een absoluut pluspunt. Deze geïsoleerde ruimte van circa 36 m² beschikt over een gevlinderde betonvloer, sandwichpanelen, een stalen spantconstructie, krachtstroom, een eigen groepenkast én een elektrische garagedeur met loopdeur. Perfect voor hobby, opslag of werk aan huis.
Indeling
Via de overdekte entree kom je binnen in de hal met moderne meterkast, trapopgang en toiletruimte met wandcloset. Vanuit de hal bereik je de leefruimte: een ruime U-vormige woonkamer met open keuken. Dankzij de opstelling ontstaat een fijne verbinding tussen koken, eten en wonen.
De keuken is uitgevoerd in een hoekopstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat/gasfornuis, afzuigkap en oven. Daarnaast is er alvast een voorbereiding getroffen om elektrisch te koken op inductie.
Aansluitend bevindt zich de aangebouwde garage/berging. Hier hangt de cv-installatie en is ruimte voor extra witgoed, een koelkast of vriezer. Vanuit deze ruimte is zowel de achtertuin bereikbaar als de overdekte voorzijde via een loopdeur en garagedeur.
Op de eerste verdieping bevindt zich een ruime overloop met aansluiting voor witgoed. Aan de voorzijde liggen twee slaapkamers. Verder is er een badkamer aanwezig die wat modernisering kan gebruiken, voorzien van een douche, tweede toilet en wastafel.
Daarnaast zijn er nog twee slaapkamers, waaronder de in 2023 gerealiseerde opbouw boven de garage: een royale slaapkamer met inloopkast. Via een vlizotrap is de vliering bereikbaar.
Buitenruimte
De woning ligt aan de rand van het dorp en heeft aan de achterzijde een prachtig vrij uitzicht over de landerijen. Achter in de tuin staat een sfeervolle overkapping waar je in alle rust kunt genieten van de ruimte en het uitzicht. Op eigen terrein is volop parkeergelegenheid aanwezig.
De combinatie van woning, dubbele garagevoorziening en vrije ligging maakt dit object extra interessant voor mensen met hobby’s, opslagbehoefte of bijvoorbeeld een werkbus bij huis.
Omgeving
Tzum is een actief en gemoedelijk dorp met basisvoorzieningen en een centrale ligging ten opzichte van Franeker en Harlingen. De landelijke omgeving, de rust en de ruimte maken dit een aantrekkelijke plek voor gezinnen en doorstromers die buiten willen wonen, maar voorzieningen toch binnen bereik willen houden.
Bijzonderheden:
• Vrijstaande woning met ruime oprit;
• 122 m² woonoppervlakte op 607 m² eigen grond;
• Vrijstaande garage van ca. 36 m², geïsoleerd en voorzien van krachtstroom;
• Vier slaapkamers, waaronder nieuwe opbouw met inloopkast (2023);
• Vrij uitzicht over de Friese landerijen.
Ben je op zoek naar een woning met ruimte, mogelijkheden en een vrije ligging? Dan is dit een plek die je absoluut gezien moet hebben. Neem contact op met ons kantoor voor een bezichtiging — we laten je de mogelijkheden graag zelf ervaren.
Voor deze woning heeft het KCAF (Kennis Centrum Aanpak Funderingsproblematiek) het funderingsrisico ingeschaald op 'Geen hoog risico'. Dat houdt in dat de woning volgens bij KCAF beschikbare data de indicatie A, B of C heeft. Zie ook de disclaimer hier onder.
Aan deze woning is in de NVM-software een funderingsrisico-indicator (A t/m E) toegekend. Deze wordt uitsluitend weergegeven als A-B-C enerzijds of D-E anderzijds en kan in mate van betrouwbaarheid variëren. De funderingsrisico-indicator is gebaseerd op data uit FunderMaps, waarbij onder meer wordt gekeken naar funderingstype, bodem- en grondwatergegevens, verzakkingen en hersteldata. FunderMaps is een commercieel dataplatform, ontwikkeld met het KCAF. Verkoper, de makelaar en de NVM staan niet in voor de juistheid, volledigheid of actualiteit van de funderingsrisico-indicator en de gebruikte data van FunderMaps. De funderingsrisico-indicator is informatief, indicatief, geeft geen garanties en vormt geen oordeel over de feitelijke staat van de fundering. Aan de funderingsrisico-indicator kunnen geen rechten worden ontleend. Geïnteresseerden wordt geadviseerd om, indien de staat van de fundering voor hen van belang is, zelfstandig een (beperkt of volledig) funderingsonderzoek te (laten) verrichten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,689
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1982
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 122 m²
- Other space inside the building
- 30 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 37 m²
- Plot size
- 607 m²
- Volume in cubic meters
- 547 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, draft protection, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- TJUM D 530
- Cadastral map
- Area
- 423 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- TJUM D 694
- Cadastral map
- Area
- 184 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
23-5-2026
On Funda
Neighborhood

Tzum
Tzum- Residents
- 900
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 2,697
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?