Sold
Bargereed 528851 RB TzummarumTzummarum Zuid
€ 225,000 k.k.
- 125 m²living area
- 449 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- April 25, 2025
- Date of sale
- May 12, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Vrijstaand genieten op een ruim perceel – recreëren aan de Friese Wadden!
Aan de Bargereed 52 in Tzummarum, op het gezellige vakantiepark De Friese Wadden, vind je deze verrassend ruime recreatiewoning. De woning staat op een royaal perceel van 449 m² eigen grond en biedt zowel binnen als buiten alle ruimte om te ontspannen. Extra fijn: hier mag je 365 dagen per jaar recreëren! Of je nu wilt genieten van de zomerzon of de rust van de winter – het kan hier allemaal.
Begane grond
Je komt binnen in een lichte hal met de trap naar boven en de meterkast. Meteen valt de nette afwerking op: lichte wanden, een stijlvolle donkere tegelvloer en veel natuurlijk licht. Vanuit de hal stap je de royale woonkamer binnen – een fijne leefruimte met meerdere raampartijen en dubbele openslaande tuindeuren naar het terras. Hier voel je direct de rust en ruimte van de omgeving.
De houtkachel in de woonkamer zorgt voor een warme, gezellige sfeer, vooral op koudere dagen. De woonkamer is royaal genoeg voor een aparte zit- én eethoek, en dankzij de brede opzet voelt het geheel heerlijk luchtig aan.
Aan de voorzijde ligt de moderne, open keuken in een praktische hoekopstelling. Deze is uitgevoerd in hoogglans wit, voorzien van strakke zwarte werkbladen en diverse inbouwapparatuur. De keuken krijgt extra veel daglicht dankzij de hoekramen met jaloezieën.
Aansluitend is er een ruime slaapkamer op de begane grond, ideaal als hoofdslaapkamer of voor gasten. De naastgelegen badkamer is fris afgewerkt, met witte wandtegels en er is een douche, wastafelmeubel en toilet. Alles gelijkvloers dus, en daarmee ook geschikt voor minder validen of levensloopbestendig gebruik.
Eerste verdieping
De bovenverdieping is verrassend ruim, mede dankzij de rechte gevels. Hier bevinden zich drie slaapkamers met lichte laminaatvloeren, strak afgewerkte wanden en voldoende lichtinval. De grootste slaapkamer is extra ruim en biedt desgewenst de mogelijkheid om deze op te splitsen in twee aparte kamers.
Ook is er op deze verdieping een tweede badkamer aanwezig, met wederom een douche, toilet en wastafel. Ideaal voor grotere gezelschappen of als je regelmatig gasten ontvangt. Op de overloop is daarnaast een aparte kast met de cv-installatie.
Tuin
De tuin rondom de woning is overzichtelijk, netjes en onderhoudsvriendelijk ingericht. Aan de achterzijde vind je een royaal, betegeld terras dat via openslaande deuren direct in verbinding staat met de woonkamer. Hier kun je meerdere zithoeken creëren, genieten van de zon of samen eten aan een lange buitentafel. Dankzij de groene erfafscheiding zit je hier lekker beschut en privé.
Over Tzummarum en de omgeving
Tzummarum is een knus dorpje in het mooie Noordwest-Friesland, vlakbij de Waddenzee. Je zit hier heerlijk rustig, maar toch centraal. Binnen een paar minuten ben je in Franeker, een gezellig stadje met alle voorzieningen en een rijke historie. Ook de levendige havenstad Harlingen ligt op korte afstand. Hier kun je lekker struinen door het centrum, een terrasje pakken of de boot nemen naar Vlieland en Terschelling – een dagje eilandhoppen ligt dus zó binnen handbereik. Voor natuurliefhebbers is de omgeving perfect: denk aan uitgestrekte vergezichten, fiets- en wandelroutes en de unieke Waddenzee op steenworp afstand.
Pluspunten op een rijtje
• Gelegen op een ruim perceel van 449 m² eigen grond
• Vrijstaande recreatiewoning op vakantiepark De Friese Wadden
• 365 dagen per jaar recreëren toegestaan
• Ruime entree met trapopgang en meterkast
• Vloerverwarming op de begane grond
• Royale woonkamer met houtkachel en openslaande tuindeuren
• Open keuken in lichte kleurstelling met veel daglicht
• Vier slaapkamers en twee badkamers, beide met toilet
• Geschikt voor minder validen dankzij slaapkamer en badkamer op de begane grond
• Grotendeels bestrate, onderhoudsarme tuin met veel privacy
• Gelegen in een rustige omgeving, vlak bij de Waddenzee, Franeker en Harlingen
• Goede verhuurmogelijkheden (indien gewenst)
Enthousiast geworden?
Dat snappen we! Vraag snel een bezichtiging aan via Funda en kom zelf de sfeer proeven op deze fijne plek aan de Friese kust.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 225,000 kosten koper
- Status
- Sold
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2011
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 125 m²
- Plot size
- 449 m²
- Volume in cubic meters
- 500 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- A
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2011, in ownership
Cadastral data
- TZUMMARUM F 1237
- Cadastral map
- Area
- 449 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,107x
Viewed
22x
Saved
25-4-2025
On Funda
Neighborhood

Tzummarum Zuid
Tzummarum- Residents
- 610
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 2,403
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




