New
Birgittinessenstraat 125401 CA UdenCentrum
€ 795,000 k.k.
- 143 m²living area
- 717 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
Modern, ruim en volledig instapklaar; deze vrijstaande woning is in 2022 grondig gerenoveerd en uitgebouwd tot een comfortabele gezinswoning met een eigentijdse uitstraling.
De royale woonkamer en leefkeuken vormen samen een stijlvolle leefruimte op de begane grond met een eigentijdse afwerking en een fraaie visgraat PVC-vloer. De de verdieping treft u 3 slaapkamers, de luxe badkamer en een zolderverdieping. De woning beschikt daarnaast over diverse extra’s zoals airconditioning, rolluiken en 24 zonnepanelen. Buiten wordt u verrast door de zeer royale achtertuin, welke in 2024 volledig opnieuw is aangelegd en volop privacy biedt. Tevens beschikt het perceel over meerdere multifunctionele bijgebouwen, waaronder een berging met kantoorruimte en een fraaie overkapping.
ALGEMENE INFORMATIE
Soort woning: Vrijstaande woning
Locatie: Uden Centrum
Bouwjaar: 1963, in 2022 volledig gerenoveerd
Perceeloppervlakte: 717 m²
Woonoppervlakte: 143 m²
Inhoud: 567 m³
Externe bergruimte: 72 m²
Aantal kamers: 4
Aanvaarding per: In overleg
Meetrapport: NEN2580 beschikbaar
Energielabel: B
BIJZONDERHEDEN
- Vrijstaande woning, volledig gerenoveerd en uitgebouwd in 2022
- Gelegen op een verrassend ruim perceel met veel privacy, in het centrum van Uden
- Luxe overkapping en multifunctioneel bijgebouw met mogelijkheid tot kantoor of salon aan huis
- Woning volledig voorzien van rolluiken
- 24 zonnepanelen (2022) in eigendom
- Begane grond voorzien van airconditioning
- Ruime leefkeuken (2022) en luxe badkamer (2022)
BEGANE GROND
Bij aankomst bij de woning is er voldoende ruimte om meerdere auto’s te parkeren op uw eigen oprit, middels een poort afsluitbaar. Vanuit de oprit is de voordeur bereikbaar. Daarnaast biedt de oprit directe toegang tot de achtertuin middels een praktische eigen achterom alsook tot het bijgebouw.
ENTREE
U wordt ontvangen in de entree welke toegang biedt aan de garderobe, de meterkast, praktische trapkast, de trapopgang naar de verdieping en tot de woonkamer.
De vloer is belegd met een PVC-vloer in visgraat motief en voorzien van comfortabele vloerverwarming. Deze is op de gehele begane grond doorgelegd.
WOONKAMER
De woonkamer is in 2022 aan de achterzijde uitgebouwd, waardoor een royale leefruimte is ontstaan. Dankzij de open indeling staan de zithoek, eetkamer en keuken op natuurlijke wijze met elkaar in verbinding. De grote raampartijen zorgen voor een prettige sfeer en een fraaie lichtinval. De strakke wand- en plafondafwerking in combinatie met de visgraat PVC-vloer geven de ruimte een moderne en verzorgde uitstraling. Ten slotte is de woonkamer voorzien van airconditioning. Via de grote schuifpui aan de achterzijde staat de woonkamer in direct contact met de achtertuin.
KEUKEN
De open keuken is aan de linkerzijde van de woning gelegen. Er is hier voldoende ruimte voor de opstelling van een grote eettafel waardoor dit een heerlijke plek is om vrienden en familie te ontvangen. Het keukenblok is in een hoekopstelling geplaatst met daarnaast een extra kastenwand. De keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een combi-oven, koffiemachine, vaatwasser, koelkast en vriezer. Het keukenblad biedt voldoende werkruimte en is voorzien van een spoelbak met Quooker kraan en een elektrische kookplaat met een afzuigkap.
Het grote raam boven het aanrecht biedt prettig zicht op de achtertuin en zorgt tevens voor veel daglicht in de ruimte.
BIJKEUKEN
De bijkeuken is zowel vanuit de keuken als vanuit de tuin bereikbaar, en dienst hiermee ook als achterom. De bijkeuken biedt praktische extra bergruimte in de inbouwkasten en ruimte voor de opstelling van de nodige witgoed apparatuur.
TOILETRUIMTE
De toiletruimte is bereikbaar vanuit de bijkeuken en voorzien van een fonteintje en zowel een vrijhangend toilet als een urinoir.
EERSTE VERDIEPING
OVERLOOP
Net als de begane grond is ook de eerste verdieping in perfecte staat afgewerkt, dankzij de renovatie in 2022. De overloop en slaapkamers zijn afgewerkt met een PVC vloer in dezelfde uitvoering als op de begane grond, wat zorgt voor een rustige en uniforme uitstraling. De ramen zijn uitgevoerd in kunststof kozijnen met HR++ beglazing en voorzien van draai-/kiepramen, horren en elektrische rolluiken.
De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Via de vaste trap is de tweede verdieping te bereiken.
SLAAPKAMERS
Slaapkamer 1: De slaapkamer is gelegen aan de rechter-/achterzijde van de woning met een grootte van ca. 12,5 m².
Slaapkamer 2: De slaapkamer is gelegen aan de rechter-/voorzijde van de woning met een grootte van ca. 12 m².
Slaapkamer 3: Deze slaapkamer heeft een oppervlakte van ca. 8 m² en is aan de linker-/achterzijde gelegen. Deze kamer is voorzien van een inbouwkast.
BADKAMER
De in 2022 vernieuwde badkamer is modern en zeer compleet uitgevoerd. De ruimte is volledig betegeld en afgewerkt met stijlvolle siertegels in de inloopdouche, wat zorgt voor een eigentijdse uitstraling. De badkamer beschikt over een ligbad, royale inloopdouche met regendouche en handdouche, vrijhangend toilet en een fraai badkamermeubel met dubbele kraan, ruime ladekasten en een verlichte spiegel.
Het aanwezige raam biedt de gewenste natuurlijke ventilatie, ter aanvulling op de mechanische ventilatie.
TWEEDE VERDIEPING
Vanuit de overloop heeft u middels de vaste trapopgang toegang tot de tweede verdieping. Oorspronkelijk was deze verdieping bereikbaar via een vlizotrap, maar tijdens de verbouwing is gekozen voor een vaste trap, wat het gebruikscomfort aanzienlijk heeft vergroot.
De tweede verdieping is momenteel ingericht als bergruimte en biedt ruimte aan de opstelling van de C.V. ketel van het merk Remeha (2022, in eigendom) en de omvormer van de 24 zonnepanelen (2022, in eigendom). Ten slotte is er voldoende bergruimte, zowel op de zolder als achter de wand.
EXTERIEUR
ACHTERTUIN
De royale achtertuin is in 2024 volledig opnieuw aangelegd en biedt, in het centrum van Uden, een unieke combinatie van ruimte, privacy en comfort. Dankzij het extra perceel strekt de tuin zich ver uit, waardoor er meerdere plekken zijn gecreëerd om te ontspannen, spelen of gezellig samen te komen. De tuin is bereikbaar vanuit de oprit middels uw eigen achterom, en vanuit de woning via de schuifpui in de woonkamer alsook vanuit de berging.
Via het voetpad bereikt u het terras horend bij de tuinkamer. Dit terras loopt door tot achter het bijgebouw. De tuin is verzorgd aangelegd met een combinatie van bestrating, groenborders en een groot gazon, wat zorgt voor een rustige en verzorgde uitstraling. Bovendien is de tuin voorzien van verlichting en een beregeningsinstallatie. Achter in de tuin bevindt zich nog een extra tuinweide, ideaal voor gezinnen met kinderen of liefhebbers van veel buitenruimte.
TUINKAMER
De moderne tuinkamer vormt een echte eyecatcher in de achtertuin en is een heerlijke plek om het hele jaar door van het buitenleven te genieten. De ruimte is uitgevoerd met een houten constructie en glazen schuifwanden. Binnen treft u onder andere een gezellige baropstelling (ter overname) waardoor de ruimte zich perfect leent voor lange zomeravonden of een borrel met vrienden. Aan de achterzijde is er nog een separate bergruimte, ideaal voor het plaatsen van bijvoorbeeld een extra koelkast of het opbergen van uw tuingereedschap.
BIJGEBOUW
Het stenen bijgebouw is maar liefst ca. 44 m² groot en multifunctioneel in gebruik. Het gebouw beschikt over meerdere praktische ruimtes, waaronder een kantoorruimte bereikbaar vanuit de oprit, separate bergingen en een tussengelegen multifunctionele ruimte. Hierdoor is het bijgebouw uitermate geschikt voor werken aan huis, hobbydoeleinden of extra opslagruimte.
Aan de achterzijde is een houten overkapping gesitueerd, ideaal voor het droog stallen van uw fietsen.
OMGEVING
Uden is gelegen in de gemeente Maashorst'een gemeente die vanuit een fusie van de voormalige gemeenten Landerd en Uden is ontstaan. Het centrum van Uden huisvest meer dan 200 winkels, horeca en openbare voorzieningen. Uden kenmerkt zich bovendien met haar prachtige groene karakter, diverse bebossing waaronder de Maashorst. Bovendien is Uden uitstekend bereikbaar via de A50 en de openbare vervoersvoorzieningen naar onder andere Nijmegen, Den bosch en Eindhoven.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 795,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,559
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1963
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 143 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- External storage space
- 72 m²
- Plot size
- 717 m²
- Volume in cubic meters
- 567 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, walk-in shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- UDEN M 6390
- Cadastral map
- Area
- 245 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- UDEN M 5942
- Cadastral map
- Area
- 472 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 500 m² (35.00 metre deep and 9.78 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
12-5-2026
On Funda
Neighborhood