De Wieken 535404 KM UdenZoggel
€ 489,000 k.k.
- 140 m²living area
- 206 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
In de vriendelijke en groene wijk Zoggel ligt deze verrassende, knusse tweekapper met veel ruimte. Met een slaap- en badkamer op de begane grond, is dit huis levensloopbestendig en geschikt voor uiteenlopende gezinnen. Het centrum van Uden is op loop- en fietsafstand en ook de supermarkten in de buurt zijn te voet te bereiken. Binnen enkele minuten rijd je op de uitvalswegen richting Oss, Den Bosch, Eindhoven en Nijmegen. Rustig wonen op een heerlijke locatie dus! Daarnaast beschikt de woning over een eigen oprit met parkeergelegenheid en is er voldoende parkeerruimte in de straat.
Bij binnenkomst via de entree met toilet, wandel je binnen in de gezellige woonkamer. Hier is aan de voorzijde een ruime zithoek gecreëerd, voorzien van elektrische screens voor extra comfort en privacy. Daarachter ligt de keuken, met daarnaast ruimte voor een royale eettafel. De keuken is modern en speels ontworpen met verschillende materialen. Hier vind je een gasfornuis, afzuigkap, combimagnetron, koelkast en vaatwasser. Dankzij de speelse doorkijk naar de woonkamer, houd je altijd contact met de rest van het gezin. Via de schuifpui in de keuken loop je zo de tuin in onder de overkapping, waardoor binnen en buiten op een prettige manier in elkaar overlopen.
Vanuit de woonkamer heb je toegang tot een extra ruime hal, die ook bereikbaar is vanaf de oprit. Hierachter ligt een ruime slaapkamer met badkamer ensuite, uitgerust met een toilet, wastafel en ruime inloopdouche. Dit huis is dus helemaal klaar om op de begane grond te slapen. Met minimale aanpassingen kan de slaapkamer ook aangepast worden tot hobbyruimte, thuiskantoor of bijvoorbeeld een praktijk aan huis.
Via zowel de keuken als de slaapkamer kom je terecht onder de overkapping. Wat een heerlijke beschutte plek is dit voor een kopje koffie in de ochtend of een drankje in de avond. De rest van de tuin is onderhoudsvriendelijk ingericht met veel groen en volwassen bomen en planten. De tuin biedt veel privacy en is bovendien de enige tuin in de straat met een eigen achterom.
Op de eerste verdieping zijn nog twee lichte slaapkamers met ruime afmetingen. De grootste slaapkamer biedt bovendien de mogelijkheid om met een kleine aanpassing te worden opgesplitst in twee slaapkamers. Hier is ook een badkamer met toilet, wastafel en bad. Neem je nog een trap naar boven, dan kom je op de zolderverdieping. Deze biedt veel bergruimte en de mogelijkheid om aan te passen naar een extra slaapkamer of multifunctionele ruimte.
Ook op technisch vlak is de woning goed onderhouden. Zo is het platte dak recent vernieuwd en beschikt de woning over 8 zonnepanelen, wat bijdraagt aan lagere energielasten en extra duurzaamheid.
Pluspunten:
• Royale en knusse twee-onder-een-kapwoning in een groene en rustige wijk
• Gelegen op een hoek, dus vrije ligging aan een zijde
• Slaapkamer en badkamer op de begane grond
• Mogelijkheid tot creëren van hobbyruimte of praktijk aan huis
• Twee slaapkamers op de eerste verdieping (mogelijkheid tot drie)
• Badkamer op de eerste verdieping
• Zolderetage met mogelijkheid tot het creëren van een extra kamer
• Gezellige tuin met overkapping
• Overkapping bereikbaar via keuken én slaapkamer
• Schuifpui in de keuken naar de overkapping
• Elektrische screens aan de voorzijde van de woonkamer
• Eigen oprit met parkeerplek
• Voldoende parkeergelegenheid in de straat
• Acht zonnepanelen om zelf energie op te wekken
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 489,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,493
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1991
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Modified residential property, accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 140 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 206 m²
- Volume in cubic meters
- 495 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, 2 toilets, 2 sinks, washstand, shower, and bath
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, passive ventilation system, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Topline (gas-fired combination boiler from 2007, in ownership)
Cadastral data
- UDEN I 3185
- Cadastral map
- Area
- 206 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 51 m² (6.00 metre deep and 8.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,751x
Viewed
26x
Saved
25-3-2026
On Funda
Neighborhood

Zoggel
Uden- Residents
- 3,630
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 4,095
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



