Jonkerveld 1045403 CC UdenRaam
€ 482,500 k.k.
- 116 m²living area
- 178 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Description
Op een fantastische plek aan de rand van de wijk gelegen geschakelde 2/1 Kapwoning met garage, eigen inrit, leuke tuin en maar liefst 5 slaapkamers waarvan 1 met een groot dakterras. Deze woning is ideaal gelegen dichtbij scholen, winkelcentrum Drossaard, het park maar ook het centrum van Uden is binnen 5 minuten met de fiets bereikbaar.
Kenmerken:
De woning is van oorsprong gebouwd in 1977. Het perceel is 178 m² groot en goed ingedeeld. Voor de garage kunt u uw auto op eigen terrein parkeren en aan de achterzijde heeft u een heerlijk vrije tuin. Verder heeft u de beschikking over een groot dakterras van 21 m² met vrij uitzicht. De woonoppervlakte bedraagt 116 m² en de overige inpandige ruimte is 22 m² voor de aangebouwde garage. Er is nog een klein houten tuinschuurtje van 3 m² voor het tuingereedschap.
De woning heeft energielabel C en de aanwezige isolatie in dak, buitengevels en vloer dateert van de bouwperiode. De kozijnen zijn nagenoeg geheel voorzien van dubbelglas of HR+ beglazing.
Indeling:
Hal met meterkast en toiletruimte met wandcloset en fonteintje. Vervolgens komt u in de woonkamer met half open keuken. De keuken is voorzien van een lichte inrichting met gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en oven. De ruime woonkamer is afgewerkt met een tegelvloer en heeft nog een sfeervolle gashaard. Er is rechtstreeks toegang naar de achtertuin.
Op de 1e verdieping treft u 4 slaapkamers en de gemoderniseerde badkamer. De slaapkamers zijn respectievelijk 11.6 - 5.4 - 5.9 en 10.8 m² groot waarbij de kleinste kamer nog de beschikking heeft over een vaste inbouwkast.. De keurige moderne badkamer is voorzien van inloopdouche, wandcloset en wastafel met fraai badmeubel. Er is mechanische ventilatie maar ook een raam. Via een vaste trap komt u op de verrassend ruime 2e verdieping. Op de voorzolder is genoeg bergruimte en treft u de combiketel (Atag bj. 2017). Ook is hier een royale 5e slaapkamer van 12 m² met aansluitend een heerlijk dakterras van maar liefst 21 m² groot. Deze kamer is zeer geschikt voor opgroeiende kinderen maar ook als werkkamer. U heeft een mooi uitzicht vanaf het dakterras!
De achtertuin is grotendeels verhard en een fijne plek om heerlijk beschut buiten te kunnen zitten. Via de achtertuin is er ook toegang naar de garage welke voorzien is van elektra, verwarming en de wasmachine-aansluiting. Deze garage is ideaal voor stalling en hobbyruimte maar biedt ook mogelijkheden om het woonoppervlak uit te breiden.
Kortom:
Bent u op zoek naar een ruime gezinswoning en wilt u graag uw auto op eigen terrein parkeren met extra's als een garage en dakterras, dan bent u van harte welkom op deze 2/1Kapper te bezichtigen. De open centrale ligging aan de rand van de wijk op loopafstand van allerlei voorzieningen is ook erg fijn!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 482,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,159
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1977
- Type of roof
- Shed roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 116 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- Exterior space attached to the building
- 21 m²
- External storage space
- 3 m²
- Plot size
- 178 m²
- Volume in cubic meters
- 488 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and gas heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- UDEN N 815
- Cadastral map
- Area
- 178 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 64 m² (8.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and heating
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,879x
Viewed
16x
Saved
22-4-2026
On Funda
Neighborhood

Raam
Uden- Residents
- 2,840
- Family with children
- 39%
- Avg. asking price / m²
- € 3,499
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




