Sold
Schansweg 45406 TP UdenBuitengebied Uden-West
€ 825,000 k.k.
- 245 m²living area
- 1,480 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- June 5, 2025
- Date of sale
- June 23, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Op zeer mooie plek in het buitengebied aan de Bedafse bossen, maar toch dichtbij de kern gelegen half vrijstaande woonboerderij met 5 slaapkamers (mogelijkheid tot meer) en twee badkamers, waarvan drie slaapkamers en een badkamer op de begane grond waardoor gelijkvloers wonen tot de mogelijkheden behoort. Tevens is er een grote vrijstaande garage van 80 m², een ideale ruimte voor een klusser of hobbyist. De woning is gelegen op een perceel van 1480 m². De woning is gelegen en binnen slechts 10 fietsminuten is het centrum van Uden bereikbaar. Het is hier vrij wonen, ideaal voor gezinnen of mensen die vrijheid wensen en wat extra hobbyruimte/garageruimte willen!
De woning is omstreeks 1984 ontstaan toen de voormalige boerderij volledig herbouwd is. De gebruiksoppervlakte wonen bedraagt maar liefst 245 m² exclusief 80 m² overige externe bergruimte ( vrijstaande garage). De inhoud bedraagt 909 m³ en het perceel is 1480 m² groot. De woning beschikt over houten kozijnen met dubbele beglazing (m.u.v. de voordeur). Vanuit de bouwperiode is de woning voorzien van vloer- gevel- en dakisolatie en beschikt over energielabel B. Tevens is de woning van binnen en buiten goed onderhouden.
Begane grond
Hal met tegelvloer voorzien van vernieuwde en uitgebreide meterkast, garderobe, trapopgang naar de verdieping en toegang tot drie slaapkamers, toiletruimte, badkamer, provisiekast en keuken. De woonkeuken met tegelvloer voorzien van vloerverwarming is groot genoeg voor het plaatsen van een eettafel waardoor het een echte woonkeuken is en beschikt over fraai uitzicht op de tuin. De nette keukeninrichting in hoekopstelling is compleet ingericht en voorzien van een inductie kookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, koelkast en vaatwasser. Vanuit de keuken is er toegang tot de woonkamer en bijkeuken. De bijkeuken is voorzien van witgoedaansluitingen, bergruimte, toiletruimte en geeft toegang tot de tuin. De woonkamer is voorzien van tegelvloer voorzien van vloerverwarming, gestukadoorde wanden en is circa 39 m² groot. De grote raampartijen zorgen voor lichtinval en tot slot is de kamer voorzien van een sfeervolle elektrische haard.
Een groot voordeel van deze woning is dat u volledig gelijkvloers kunt wonen, want deze woning beschikt over drie slaapkamers én een badkamer op de begane grond. De slaapkamers zijn respectievelijk circa 13 - 12 - 10 m² groot en zijn allen voorzien van laminaatvloeren. De geheel betegelde badkamer is voorzien van een douche, wastafel en douchecabine en wastafel.
Eerste verdieping
De gebruiksoppervlakte wonen van deze verdieping is maar liefst 104 m², waardoor dit echt een verdieping met mogelijkheden is. Hier bevinden zich twee slaapkamers en een kamer waar door het plaatsen van een dakraam of dakkapel een slaapkamer van gemaakt kan worden en een badkamer voorzien van een douchecabine, toilet en wastafel. Tevens is er nog een grote open ruimte met twee dakramen die naar eigen wens gebruikt kan worden als bijvoorbeeld opslagruimte maar hier kunnen ook meerdere slaapkamers gerealiseerd worden. Tevens is deze ruimte voorzien van opstelling cv-ketel (Vaillant, 2022) en een bergzolder.
Tuin
Het perceel is 1480 m² groot en is vrij gelegen! Aan de achterzijde van de woning is een fijne overkapping waar u heerlijk van de tuin kunt genieten. Er is volop parkeergelegenheid op eigen terrein en achter op het perceel staat een grote vrijstaande garage van 80 m². De garage is voorzien van elektra, krachtstroom, bergzoldertje, een stalen kanteldeur naar de oprit aan de voorzijde van de woning en grote openslaande deuren naar de oprit aan de zijkant van de woning. Dit is een ideale hobby- of klusruimte en biedt mogelijkheden tot het plaatsen van een brug.
Kortom, een woning met veel potentie en een unieke kans om landelijk en op loopafstand van het bos te wonen maar toch dichtbij allerlei voorzieningen!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 825,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,367
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1984
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 245 m²
- Other space inside the building
- 11 m²
- Exterior space attached to the building
- 22 m²
- External storage space
- 80 m²
- Plot size
- 1,480 m²
- Volume in cubic meters
- 909 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, 2 sinks, shower, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- UDEN Q 844
- Cadastral map
- Area
- 1,380 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- UDEN Q 724
- Cadastral map
- Area
- 40 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- UDEN Q 842
- Cadastral map
- Area
- 60 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Outside the built-up area, in wooded surroundings and rural
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Loft and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
10,025x
Viewed
72x
Saved
5-6-2025
On Funda
Neighborhood

Buitengebied Uden-West
Uden- Residents
- 685
- Family with children
- 47%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




