New
Loonsehoek 2-A5071 RD UdenhoutBuitengebied Udenhout Noord
€ 1,450,000 k.k.
- 259 m²living area
- 10,000 m²plot size
- 6bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherRoyaal landhuis met paardenfaciliteiten op 1 hectare grond!
Description
Landelijk wonen met ruimte voor bedrijvigheid, mogelijk gemaakt door de agrarische bedrijfsbestemming en het royale bedrijfsgebouw, momenteel ingericht als paardenstal met diverse stallings- en opbergmogelijkheden. Gelegen op een volledig omheind perceel van 10.000 m² biedt deze locatie een breed scala aan gebruiksmogelijkheden. Het degelijke eersteklas landhuis wordt omgeven door een fraai aangelegde en verzorgde tuin met landelijk karakter en beschikt over een verwarmd buitenzwembad met poolhouse voor optimale ontspanning.
Deze buitenstate is gesitueerd in het buitengebied van Udenhout, op korte afstand van het dorpscentrum van Loon op Zand en natuurgebieden De Brand en Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen. In de directe omgeving bevinden zich diverse agrarische bedrijven, landerijen en woningen. Dankzij de nabijgelegen uitvalswegen zijn omliggende dorpen en steden goed en vlot bereikbaar.
Algemene informatie
Bouwjaar: 1997, aannemer G. Kuijpers
Woonoppervlakte woonhuis: ca. 259 m²
Overige inpandige ruimte vliering: ca. 29 m²
Gebouw gebonden buitenruimte veranda: ca. 42 m²
Poolhouse: ca. 9 m²
Externe bergruimte stallen: ca. 248 m²
Externe bergruimte verdieping bedrijfsgebouw: ca. 25 m²
Inhoud: ca. 1.008 m³
Totale perceeloppervlakte: 10.000 m²
Isolatie: volledige isolatie, HR-glas
Energielabel: A
Installaties: 24 zonnepanelen, hybride lucht warmtepomp 2024 met garantie
Bijzonderheden:
• De percelen hebben volgens het vigerende omgevingsplan de bestemming ‘Agrarisch – Agrarisch bedrijf’. Informeer naar de financieringsmogelijkheden bij uw bank of hypotheekadviseur.
Indeling
Woonhuis
Begane grond
Uitnodigende entree via de voortuin naar de riante hal. De hal fungeert als centraal punt naar diverse vertrekken, hier situeren zich de toiletruimte, garderobe met meterkast en trapopgang naar de eerste verdieping. Toiletruimte met wandcloset en fontein. Dubbele deuren naar de lichte living: de woonkamer in L-vorm is voorzien van een stijlvolle natuurstenen vloer (Indische leisteen) met vloerverwarming, doorgelegd naar de hal en het keukengedeelte. Het woongedeelte wordt omringd door charmante geruite raampartijen met een prettige lichtinval, een kenmerkend detail wat in de gehele woning terugkomt. Een schuifpui biedt toegang tot de overkapping in de achtertuin en aansluitend heeft u toegang tot de woonkeuken.
Vanuit de woonkeuken profiteert men van een rustgevende landelijke uitkijk over de eigen tuin. De keuken is uitgevoerd in een hoekopstelling met composiet werkblad en uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur: een Smeg oven met 6-pits gasfornuis en afzuigkap, Bosch vaatwasser, magnetron, koelkast, vriezer, vaatwasser en een spoelbak. Daarnaast bieden diverse kastruimten voldoende opbergmogelijkheden.
Aansluitend toegang tot de hal met kelderkast en achterdeur, die recht doet aan de typisch Brabantse ‘zoete inval’. Aansluitend situeert zich de bijkeuken met spoelbak, aansluitingen voor de wasmachine-apparatuur en de hybride luchtwarmtepomp-opstelling.
Op de begane grond bevindt zich tevens een ruime kantoor-/slaapkamer met badkamer, compleet uitgerust met ligbad, douche en wastafel in meubel. Werk-/speelkamer met deur naar de bijkeuken.
Eerste verdieping
De verrassend ruime overloop is voorzien van een houtlook kliklaminaat vloer, doorgelegd naar alle slaapvertrekken. Hier bevinden zich vier slaapkamers: twee aan de linkerzijde van de woning, één ruime slaapkamer met dakkapel aan de rechtervoorzijde en de masterbedroom aan de rechter achterzijde.
De eigentijdse tweede badkamer is comfortabel uitgevoerd met een ruime inloopdouche met hand- en regendouche, chique natuurstenen dubbele wastafel in meubel en een wandcloset. Daarnaast situeert zich op deze verdieping een extra separate toiletruimte met wandcloset, fonteintje, mechanische afzuiging en automatische verlichting.
Tweede verdieping
Vanuit de slaapkamer gelegen aan de voorzijde heeft men middels een vlizotrap toegang tot de royale bergzolder van de woning die zich uitstrekt over de volledige oppervlakte van de woning bestaande uit drie compartimenten.
Bedrijfsgebouw
Het royale bedrijfsgebouw is momenteel ingericht in de volgende gedeeltes:
• Garagegedeelte met parkeerruimte voor één auto met roldeur en loopdeur;
• Opslagruimte met royale open (hooi)zolder, voorzien van hoge roldeur;
• Groomgedeelte met eigen sanitair, keukenruimte en toilet;
• Stalgedeelte met 9 paardenboxen en via een hoge roldeur toegang naar de weidegang;
• De buitenbak heeft een Zwanenbergbodem met vlokken.
Buitenleven
Het geheel is gelegen op twee percelen met een totaaloppervlakte van exact 10.000 m². Het landhuis wordt omringd door een fraai aangelegde en verzorgde tuin met zowel aan de voor- als achterzijde een mooi gazon en volwassen beplanting, met een vrij en landelijk uitzicht over de omgeving.
Aansluitend aan de woning bevindt zich een ruim terras met royale overkapping en lichtstraat. Deze overkapping biedt volop ruimte voor diverse zitopstellingen en vormt een aangename plek om in alle rust te genieten van de tuin, de omgeving en het uitzicht.
Aan de rechterzijde van de woning ligt een luxe verwarmd zwembad met poolhouse, voorzien van een doucheruimte, toiletruimte, keukenblok en de benodigde installaties. De uitstekende zonligging zorgt ervoor dat het zwembad gedurende zonnige periodes optimaal profiteert van natuurlijke warmte.
Het achterliggende perceel is momenteel ingericht als weidegang en paardenbak, met aan de linkerzijde van het bedrijfsgebouw een mestvaalt. De brede oprit biedt parkeerruimte aan diverse auto’s met eveneens volop ruimte.
Graag nodigen wij serieuze kandidaten uit om dit exclusieve landhuis met bijgebouwen, uitermate geschikt voor paarden- , -tuin -en natuurliefhebbers, te bezichtigen en te genieten van het weidse uitzicht over de landerijen. Het betreft een uniek bezit.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,598
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Country house, detached residential property (official/company house or apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 259 m²
- Other space inside the building
- 29 m²
- Exterior space attached to the building
- 42 m²
- External storage space
- 282 m²
- Plot size
- 10,000 m²
- Volume in cubic meters
- 1,008 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, 2 toilets, double sink, walk-in shower, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- Partial floor heating
Cadastral data
- UDENHOUT A 1169
- Cadastral map
- Area
- 1,060 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- UDENHOUT A 1168
- Cadastral map
- Area
- 8,940 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Outside the built-up area, rural, open location and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity and running water
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Loft, electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
523x
Viewed
25x
Saved
7-5-2026
On Funda
Neighborhood

Buitengebied Udenhout Noord
Udenhout- Residents
- 285
- Family with children
- 48%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



