Sold
- 116 m²living area
- 157 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 5, 2025
- Date of sale
- March 20, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
ER IS VEEL BELANGSTELLING VOOR DE WONING. DE KIJKDAGEN ZIJN INMIDDELS VOLGEPLAND. WIL JE OP DE RESERVELIJST GEZET WORDEN DAN KAN JE JE GEGEVENS ACHTERLATEN.
Kan jij niet meer wachten tot je een geweldige woning met vrij uitzicht tegenkomt? Geduld wordt beloond, want jouw huis staat aan de Margriet in Udenhout! In dit goed onderhouden cadeautje is het, met haar aantrekkelijke details, drie nette slaapkamers, woonkeuken, serre, 7 zonnepanelen (2022), enorme lichtpartijen en zeeën van ruimte elke dag weer een feestje om thuis te komen. Kom jij de slingers ophangen?
Omgeving
De woning staat in de rustige en kindvriendelijke wijk “De Kuil” in Udenhout - een dorp waar de tijd niet heeft stil gestaan maar waar het gemoedelijke karakter nog altijd heerst. Alle benodigde dagelijkse voorzieningen liggen in de directe omgeving. Letterlijk voor de deur vind je een groen speelveld voor de kids.
Het mooie dorp ligt prachtig en gunstig, waardoor zowel natuur- als stadsmensen hun geluk niet op kunnen. Zo is het centraal gelegen tussen de steden Tilburg en 's-Hertogenbosch en tevens om de hoek bij het bekende pretpark de Efteling en Safaripark de Beekse Bergen, maar zijn ook natuurgebieden de Loonse en Drunense duinen, De Brand, de Kampina en de Oisterwijkse bossen op fietsafstand. Het beste van twee werelden, noemt men dat!
Indeling
Begane grond
Wanneer je de voordeur opent kom je binnen in de hal, waar een nette grijze tegelvloer je opwacht. Hier vind je achtereenvolgens de meterkast, de toiletruimte met hangend closet en de deur naar de woonkamer.
Als je de woonkamer binnenkomt zal het meteen voelen als thuis. De smaakvolle combinatie tussen verschillende materialen, de strakke afwerkingen, de moderne look en feel; dit is wat men bedoelt met op en top wooncomfort! De lounge bevindt zich in een gezellige hoek achterin, terwijl het ruime eetgedeelte aan de voorzijde van de kamer te vinden is. De gehele ruimte is duidelijk goed onderhouden.
Wanneer je door de karakteristieke glas-in-lood ensuite deuren achterin de living loopt, kom je terecht in de sfeervolle woonkeuken. Deze is ontzettend ruim en volledig voorzien van alle snufjes die je nodig hebt om eindeloos te kokkerellen, zoals een vaatwasser, 5-pits gaskookplaat met afzuigkap, combimagnetron, koelkast met vriesvak en meer dan genoeg berg- en werkruimte. De lichtstraat, de originele vloer en de door jouw gekozen meubels maken de keuken helemaal af.
Wat de keuken met openslaande deuren nog meer biedt, en dat is niet het minste of geringste, is toegang tot de mooie serre. Ja, jouw eigen tuinkamer! Hier kan je heerlijk relaxen, óók wanneer het weer teleurstelt. Het blijft tenslotte Nederland.
Eerste verdieping
Gezelligheid is fijn, maar iedereen heeft zo nu en dan wel eens behoefte aan een eigen plek. Dat wordt op de eerste verdieping vormgegeven door twee mooie slaapkamers met visgraat laminaat vloer(!) en de badkamer.
De huidige bewoners hebben de grootste kamer van de verdieping, over de volledige breedte van de achterzijde, tot master bedroom omgetoverd. In deze kamer vormt het speelse plafond een goed team met de lichtinval, dakkapel, vaste kastenwand, nette afwerkingen en aangename ruimte. Ook de andere slaapkamer, die tevens vrij uitzicht heeft, is ruim en sfeervol en komt in een goed onderhouden staat. Deze kamer kan je, mocht je geen tweede slaapkamer nodig hebben, bijvoorbeeld ook gebruiken als hobbykamer, studeerkamer, kantoor of - mocht je er al een tijdje over dromen - een inloopkast.
De volledig betegelde badkamer ligt aan de linker voorzijde en beschikt over een ligbad, hangend closet, wastafelmeubel en douchecabine. Naast een mechanische ventilatie kun je ook het raam openzetten voor natuurlijke ventilatie.
Tweede verdieping
Middels een vaste trap kom je op de voorzolder met dakraam, waar je de Remeha Cw5 ketel (juli 2020), bergkasten en zeeën aan kastruimte kan ontdekken. Daarnaast vind je hier de deur naar de derde, nette, slaapkamer, die groot genoeg is om te gebruiken voor verschillende doeleinden. Wat ga jij hier mee doen?
Tuin
Middels de deuren in de serre kom je in de fijne, betegelde tuin van circa 7,9 x 5,3 meter. Hier kan je in alle privacy zitten en heb je alle ruimte om een leuk terras te creëren in de zon. Verder is er in de tuin een grote, vrijstaande extra ruime berging met elektra aansluitingen, wateraansluiting en een vijver gesitueerd.
Bijzonderheden
• Aangenaam ruime, lichte en karakteristieke eengezinswoning;
• In een rustige en groene woonomgeving in Udenhout;
• Goed onderhouden;
• Enorm veel ruimte;
• 3 nette slaapkamers;
• Sfeervolle woonkeuken;
• 7 zonnepanelen (2022);
• Tuin met serre, grote vrijstaande berging en vijver;
• Alle nodige voorzieningen om de hoek;
• Gunstig gelegen dichtbij uitvalswegen;
• Stad en natuur binnen handbereik.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,405
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1986
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 116 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- External storage space
- 19 m²
- Plot size
- 157 m²
- Volume in cubic meters
- 399 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- TILBURG F 4724
- Cadastral map
- Area
- 157 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 42 m² (7.90 metre deep and 5.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,276x
Viewed
70x
Saved
5-3-2025
On Funda
Neighborhood

De Kuil
Udenhout- Residents
- 1,720
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 3,775
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




