Sold under reservation
Hoofdstraat-West 709981 AE UithuizenUithuizen Centrum
€ 389,000 k.k.
- 202 m²living area
- 498 m²plot size
- 6bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherKarakteristieke vrijstaande woning met slaapkamers op begane grond
Description
KARAKTERISTIEK VRIJSTAAND WOONHUIS met VEEL LEEFRUIMTE in en om de woning, SLAAPKAMERS op de BEGANE GROND, INPANDIGE SCHUURRUIMTE en een HEERLIJKE TUIN.
Enkele kenmerken van deze karakteristieke, vrijstaande herenbehuizing gelegen direct aan het dorpshart Uithuizen. Het geheel staat op een kavel van 489m² eigen grond en onderscheidt zich door de karakteristieke uitstraling, de royale leefruimten, veel lichtinval en de besloten tuin met veel privacy. De woning kent op de begane grond o.a. een lichte sfeervolle leefruimte/living van ruim 33m², woonkeuken, 2 ruime slaapkamers en een werk-/hobbykamer. Daarnaast zijn er op de verdieping maar liefst 3 royale slaapkamers en een nette badkamer. De heerlijke zonnige tuin en de inpandige bereikbare schuurruimte maken het geheel compleet. Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging en laat je verrassen door deze fraaie vrijstaande woning.
Kijk voor een volledige presentatie met full HD foto's, video, 360 graden foto's en de plattegrond
op hoofdstraat-west70.nl
Op deze site kunt u ook de brochure inzien en alle beschikbare informatie van de woning opvragen.
De woning is gelegen direct aan het dorpshart van Uithuizen. Sport- en recreatievoorzieningen, het openlucht zwembad, basis- en voortgezet onderwijs en een ruim winkelaanbod bevinden zich binnen handbereik/ op loopafstand. Daarnaast is er een prima openbaar vervoer verbinding. Met de trein sta je in ca. 35 minuten en met de auto in ca. 25 minuten in het bruisende stadscentrum van Groningen.
Indeling:
Vanuit de fraaie centrale entree/ hal is er links toegang tot de ruime slaapkamer van ca. 18m² voorzien van vaste kasten en vloerverwarming. De sfeervolle woonkamer/ living van 33m² is gesitueerd aan de straatzijde, beschikt over vloerverwarming, een natuurstenen schouw met houtkachel en je hebt zicht op de fraaie RK kerk. De woonkeuken tref je aan de tuinzijde met o.a. vloerverwarming, openslaande deuren naar de tuin en een moderne Siemetic keukeninrichting compleet met een keramische kookplaat, magnetron, oven, koelkast, dubbele spoelbak, close-in boiler en een vaatwasser. Middels een tochtdeur kom je in de achterhal met trapopgang en dwarsgang met deur naar de tuin, meterkast, toilet en een werk-/ slaapkamer van ca. 8,5m². Vervolgens kom je in de ruime bijkeuken met witgoedaansluitingen, bergruimte en toegang tot de 2e ruime slaapkamer van ca. 16m² en de inpandige schuurruimte van ca. 30m² met bergzolder en loopdeur naar de tuin.
De verdieping bestaat uit een ruime overloop/ gang met bergruimte en aan de straatzijde een leuk balkon. Vanuit deze gang is er toegang tot de 3 ruime slaapkamers van resp. ca. 8,5, 9,5 en 9,5m², (gemeten op 1,5m hoogte i.v.m. de schuine wanden). Tot slot de nette badkamer voorzien van douche, een 2e toilet en een dubbel wastafel.
De heerlijke, verrassende, zonnige tuin is gesitueerd op het noorden, kent veel privacy en bestaat uit gazon, besloten terrassen, gezellige veranda/ terrasoverkapping en borders. De oprit met carport biedt ruimte om meerdere auto's op eigen terrein te kunnen parkeren.
Bijzonderheden:
- Karakteristieke vrijstaande herenbehuizing uit 1905 met ruim 200m² woonoppervlakte
- Verwarming en warmwater middels CV-ketel Nefit Trendline HRC30 CW5 uit 2014 (eigendom)
- 12 stuks zonnepanelen uit 2015
- De begane grond is grotendeels voorzien van vloerverwarming
- Asking price
- € 389,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,926
- Year of construction
- 1905
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 202 m²
- Other space inside the building
- 55 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Plot size
- 498 m²
- Volume in cubic meters
- 1,037 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline HRC30 CW5 (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- UITHUIZEN E 2965
- Cadastral map
- Area
- 413 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- UITHUIZEN E 3320
- Cadastral map
- Area
- 85 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 200 m² (21.00 metre deep and 15.00 metre wide)
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
6,632x
Viewed
91x
Saved
2-4-2026
On Funda
Neighborhood

Uithuizen Centrum
Uithuizen- Residents
- 1,810
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²