Sales history
- Listed since
- March 19, 2025
- Date of sale
- April 22, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Unieke woonkans!
Ben jij al langer op zoek naar jouw eerste eigen woning? Of ben je op leeftijd en wil je graag kleiner en gelijkvloers wonen? Dit appartement is gelegen op de begane grond van het moderne appartementencomplex en beschikt over een eigen terras van circa 13 m2! Het appartement is gebouwd in 2010, volledig geïsoleerd en beschikt daardoor over een gunstig energielabel A. Het is keurig afgewerkt met een nette keuken en badkamer en er ligt een fraaie massief houten vloer. Het appartement is gelegen op het levendige DRU-terrein met een breed scala aan activiteiten en evenementen. Van culturele festivals en exposities tot gezellige markten en culinaire hoogstandjes, er is altijd wel iets te beleven. Kortom: een unieke kans op een betaalbare eigen woning!
Is je interesse gewekt? Bekijk dan snel de virtuele bezichtiging op onze website.
Let op: Deze woning wordt aangeboden met een scherpe vanafprijs. Biedingen vanaf € 230.000,00 worden door de eigenaar serieus in overweging genomen.
Indeling:
Direct aan de voorzijde van het appartement ligt een parkeerterrein van de Vereniging van Eigenaars met voldoende parkeerplekken direct voor de deur! Tevens vind je daar de gezamenlijke fietsenberging.
De entree van het appartement ligt direct aan het parkeerterrein. Je komt binnen in een ruime hal met aan de rechterzijde de moderne meterkast met glasvezelkabel. In de hal ligt een fraaie massief houten vloer die doorloopt tot in de woonkamer en keuken. De slaapkamer is gesitueerd aan de voorzijde van het appartement. Deze slaapkamer biedt voldoende ruimte voor het plaatsen van een kastenwand en een tweepersoonsbed. De badkamer is netjes en volledig betegeld. Omstreeks 2018 is er een douchecabine geplaatst en de badkamer voorziet verder in een toilet en wastafelmeubel. Een grote vaste kast beschikt over de aansluitingen voor de wasapparatuur en de c.v.-ketel is er geplaatst. Tevens is hier nog enige opbergruimte. De woonkamer is straatgericht en beschikt over een tweetal grote raampartijen én openslaande tuindeuren naar het terras. De wanden zijn in lichte kleurstellingen uitgevoerd en de luxe vloer maakt het een aantrekkelijke ruimte. De keuken is in een hoekopstelling geplaatst en uitgerust met een (kleine) vaatwasser (2018), oven, 4 pits gaskookplaat, afzuigkap en koel-/vriescombinatie.
Vanuit de woonkamer is er directe toegang naar het terras. Deze is volledig betegeld en biedt met circa 13 m2 een aangename buitenruimte. Om het terras is een fraaie beukenhaag geplaatst. Groot pluspunt is dat de buitenruimte aanmerkelijk groter is dan vergelijkbare appartementen die over een balkon beschikken. Aan de voorzijde geniet je van een leuk uitzicht over het DRU terrein.
Bijzonderheden:
Modern appartementencomplex gebouwd in 2010
De woonoppervlakte bedraagt circa 51 m²
Degelijke hardhouten kozijnen met HR++ beglazing
Volledig geïsoleerd en daardoor lage maandelijkse stookkosten
Gezamenlijke fietsenberging
Ruime parkeergelegenheid direct voor de deur aanwezig
Maandelijkse bijdrage Vereniging van Eigenaars circa € 155,-
Energielabel A (geldig tot 28 december 2025)
Aanvaarding in overleg
Locatie
Ulft is met ruim 10.000 inwoners de grootste plaats binnen de gemeente Oude IJsselstreek.
Deze gemeente ligt in de prachtige Achterhoek en heeft een oppervlakte van zo'n 140 vierkante kilometer en er wonen bijna 40.000 inwoners. De rivier de Oude IJssel slingert zich dwars door dit gebied en leverde vroeger het ijzer voor de ijzersmelterijen (Pelgrim, ATAG, DRU). Tegenwoordig biedt de rivier tal van recreatiemogelijkheden en maakt de Oude IJsselstreek een prettig gebied om in te wonen. Ulft heeft een winkelcentrum met meerdere supermarkten en landelijke ketens zoals HEMA en Action. Ook op het gebied van onderwijs en gezondheidszorg is het dorp goed voorzien. Er is een levendig verenigingsleven en de voormalige DRU fabriek is nu een populair cultureel centrum met tal van activiteiten, zoals concerten, festivals, theater- en filmvoorstellingen en exposities. Ulft is goed bereikbaar via de A18, de N317 en vanuit Duitsland over de A3 en ook de busverbindingen zijn goed.
Als starter kan een hypotheek afsluiten lastig zijn, deze woning is voor jou wellicht te koop met een gemeentelijke starterslening. Deze lening kent enkele zeer gunstige voorwaarden. Voor meer informatie verwijzen wij je naar de website van de gemeente of vraag je eigen hypotheek adviseur naar de mogelijkheden.
Ben je benieuwd hoe de woning voor jou werkelijk aanvoelt, dan is een real life bezichtiging de volgende stap. Aarzel niet en bel ons voor een vrijblijvende bezichtiging met een van onze makelaars.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 230,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,510
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 155.00 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (open shared street entrancet)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2010
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 51 m²
- Volume in cubic meters
- 170 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kompakt (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- GENDRINGEN T 7940
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 13 m² (2.50 metre deep and 5.10 metre wide)
- Garden location
- Located at the north
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 155.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,979x
Viewed
20x
Saved
19-3-2025
On Funda
Neighborhood

Ulft-Noord
Ulft- Residents
- 1,565
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 3,308
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




