New
Bolksbeekstraat 58-BS3521 CV UtrechtDichterswijk
€ 539,000 k.k.
- 103 m²living area
- 3bedrooms
- Denergy label
Eye-catcherverrassend ruime en sfeervolle jaren twintig bovenwoning met balkon
Description
Op een prachtige locatie gelegen, in een gezellige straat in de populaire Dichterswijk bieden wij met veel plezier deze verrassend ruime en sfeervolle jaren twintig bovenwoning aan. De woning beschikt onder andere over een ruime en lichte woonkamer, een keurige open keuken, een moderne badkamer, maar liefst drie ruime slaapkamers en een heerlijk zonnig balkon op het zuiden.
WIJK EN LIGGING VAN DE WONING
De woning is gelegen op een toplocatie in de geliefde Dichterswijk: een wijk waar het levendige stadsleven en een ontspannen woonomgeving moeiteloos samenkomen. In de directe omgeving is altijd iets te beleven. Voor een goede kop koffie, een gezellige borrel of een uitgebreid diner loop of fiets je zo naar de Veilinghavenkade, de Croeselaan, Rotsoord of het sfeervolle Ledig Erf. Hier geniet je van fijne terrassen aan het water en een gezellige, ongedwongen sfeer, het hele jaar door.
Ook voor de dagelijkse boodschappen hoef je nooit ver: diverse supermarkten, een ambachtelijke bakker, slager en speciaalzaken liggen op korte afstand. Dankzij de Moreelsebrug wandel of fiets je bovendien binnen enkele minuten het historische centrum van Utrecht in.
En qua bereikbaarheid zit je hier eveneens perfect: binnen enkele minuten fietsen sta je op Utrecht Centraal Station of station Vaartsche Rijn, terwijl je met de auto zó de A2, A12 of A27/A28 oprijdt.
Kortom: een unieke, centrale locatie die écht alles biedt voor een dynamisch én comfortabel leven in Utrecht!
Indeling
Begane grond:
Entree/hal voorzien van een meterkast en de trapopgang naar de 1e verdieping
1e verdieping:
Overloop met toilet en trapopgang naar de 2e verdieping.
De ruime en lichte woonkamer (ca. 28 m²) is voorzien van een mooie houten vloer, strak gestucte wanden en een hoog plafond dat zorgt voor een ruimtelijk gevoel. Aan de voorzijde bevindt zich het zitgedeelte. Aan de achterzijde vind je een gezellige eethoek met openslaande deuren naar het zonnige balkon.
De open keuken (ca. 7m2) is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits gasfornuis met oven, vaatwasser, koelkast en afzuigkap. Daarnaast is er voldoende kastruimte aanwezig. Ook vanuit de keuken is het balkon bereikbaar.
Balkon
Het zonnige balkon (met zonnescherm) is gelegen op het zuiden, waardoor je hier vrijwel de hele dag van de zon kunt genieten. Er is voldoende ruimte voor een gezellig zitje.
2e verdieping
Overloop met trapopgang naar de derde verdieping en toegang tot alle vertrekken.
Berging met wasmachine- en drogeraansluiting en opstelplaats voor de cv-ketel.
De slaapkamer aan de voorzijde (ca. 9 m²) beschikt over een vaste kast en kijkt uit op de straat. De grote slaapkamer aan de achterzijde (ca. 16 m²) is eveneens voorzien van een vaste kast en biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast.
De moderne, luxe badkamer beschikt over een ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel, toilet, bidet en vloerverwarming.
3e verdieping
Hier bevindt zich de derde slaapkamer. Deze verdieping is voorzien van een dakkapel en praktische bergruimte. De nokhoogte is circa 2,19 meter.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar ca. 1926, woonoppervlakte ca. 103 m2, inhoud ca. 362 m3
- Woning is gelegen op eigen grond (geen erfpacht en geen extra kosten).
- Verwarming en warmwater d.m.v. CV-combiketel (Remeha Avanta 2018).
- Woning is grotendeels voorzien van dubbel glas.
- Buitenkozijnen zijn in 2025 geschilderd
- Badkamer is voorzien van vloerverwarming
- Energielabel D
- Actieve VvE. Maandelijkse servicekosten € 133,70 p.m.
- Parkeren met een parkeervergunning.
Oplevering: In overleg
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 134 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 539,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,233
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1926
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 362 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bidet, double sink, walk-in shower, bath, toilet, and underfloor heating
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- Passive ventilation system
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- CATHARIJNE D 7700
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
10-3-2026
On Funda
Neighborhood

Dichterswijk
Utrecht- Residents
- 5,750
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 6,483
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



