Sold
Da Costakade 2-BS3521 VT UtrechtDichterswijk
€ 495,000 k.k.
- 139 m²living area
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 6, 2025
- Date of sale
- April 27, 2025
- Term
- 7 weeks
Description
Potentie, potentie en nog eens potentie! Deze woning aan de Da Costakade 2 BS bruist ervan. Waarom? Veel ruimte, charmante details, courante lengte- en breedtematen én natuurlijk een heerlijke plek nabij de Utrechtse binnenstad!
Heb je het plan om hier met je gezin te komen wonen? Dat kan allemaal: boven slapen en beneden wonen. Op zoek naar een woning voor jouw studerende kind(eren)? Ook dat is hier meer dan mogelijk. Het idee om met een vriend of vriendin te gaan wonen? Ook dat kan, door bijvoorbeeld twee gescheiden woningen te creëren. Maar natuurlijk zijn ook stellen of alleenstaanden hartstikke welkom, die gewoon lekker veel ruimte nodig hebben.
Laat je daarom verrassen en kom snel kijken! We informeren namelijk graag over alle mogelijkheden die dit karakteristieke pand bezit.
De Da Costakade ligt in de charmante Dichterswijk. Een rustige en karakteristieke wijk, dicht tegen het centrum van Utrecht aan. Je komt daardoor te wonen in een buurt waar je echt álles 'om de hoek hebt'. Scholen, winkels, supermarkten, parken, water, cultuur en sport? Je loopt praktisch overal naartoe. Mocht je toch even de stad uit willen? Dan ben je verrassend snel de stad uit, zowel per auto, als per OV. Het centraal station is namelijk één straat verder. Dit maakt de buurt geliefd door jong en oud!
Ben je ook zo enthousiast? Benader ons vandaag dan nog voor een bezichtiging!
Indeling:
Begane grond: entree en trapopgang naar de woning.
Eerste verdieping: overloop met kast en toegang tot een badkamer met douche, wastafel en toilet. Ruime en lichte woonkamer. Twee goede slaapkamers. De keuken is eenvoudig.
Tweede verdieping: royale overloop. De tweede badkamer is voorzien van een toilet, wastafel en douche. De keuken is riant, maar eenvoudig. Twee goede slaapkamers.
Bijzonderheden:
- Warm water en verwarming door middel van een cv-ketel;
- Kunststof kozijnen, voorzien van dubbel glas;
- Woning is de afgelopen jaren intensief bewoond geweest;
- Energielabel C, wat gunstige financieringsmogelijkheden biedt, samen met lage energielasten (vraag jouw adviseur om advies);
- Er zal een niet-zelfbewonings-, asbest- en ouderdomsclausule worden opgenomen;
- De Vereniging van Eigenaren is thans nog niet actief;
- Oplevering: in overleg.
Aankoopmakelaar inschakelen:
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vindt u op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl.
Website
Meer zien? Via dacostakade2bs.nl kunt u op de website van deze woning komen. Daar kunt u alle informatie en documenten van de woning bekijken.
Belangrijk om te weten:
- Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
- Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor.
- We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan soms ook extra clausules zoals: meetinstructie, energielabel, nutsbedrijven, voorbehoud financiering en notariskosten. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kunt u bij ons opvragen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,561
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (double upstairs apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1915
- Type of roof
- Combination roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 139 m²
- Volume in cubic meters
- 490 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 toilets, and 2 sinks
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- CATHARIJNE D 10878
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,829x
Viewed
59x
Saved
6-3-2025
On Funda
Neighborhood

Dichterswijk
Utrecht- Residents
- 5,750
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 6,461
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




