Sold
Eerste Muntmeesterslaan 993541 GB UtrechtLeeuwesteyn
€ 349,000 k.k.
- 46 m²living area
- 1bedroom
- A+++energy label
Sales history
- Listed since
- February 12, 2025
- Date of sale
- February 27, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Starters, dit is jullie kans!
Ben je op zoek naar een fraai en zonnig appartement dat helemaal klaar is voor de toekomst? Dit mooie tweekamerappartement, inclusief eigen parkeerplaats en toegang tot een gezamenlijke binnentuin, heeft alles wat je zoekt.
Het appartement is in 2023 opgeleverd en biedt een hoog afwerkingsniveau. Het beschikt over een moderne pvc-vloer met zowel vloerverwarming als vloerkoeling, een strakke keuken, een luxe badkamer en een royale slaapkamer. De parkeerplaats in de ondergrondse garage biedt niet alleen plek voor je auto, maar er is ook ruimte om een laadpaal te installeren. Met energielabel A+++, een warmtepomp, een warmte-terugwinsysteem en zonnepanelen ben je helemaal klaar voor een energiezuinige toekomst. Daarnaast is de locatie ideaal: op loopafstand van het Leidsche Rijn Centrum.
De ligging in de woonwijk Leeuwesteyn is perfect en zeer populair. In minder dan 15 minuten fiets je naar de binnenstad, of je pakt de trein vanaf station Leidsche Rijn en bent er in 4 minuten. Naast de nabijheid van stedelijke voorzieningen is de wijk ook bijzonder groen. Leeuwesteyn wordt omsloten door het Willem-Alexanderpark, Park Leeuwesteyn en het Oeverpark, die volop ruimte bieden voor recreatie. Denk aan een mooie wandelroute, een outdoor gym en diverse speelplekken. Voor alle dagelijkse voorzieningen kun je terecht in Leidsche Rijn Centrum, waar je ook kunt ontspannen in de bioscoop of bij diverse horecagelegenheden. De autobereikbaarheid is eveneens uitstekend, met een goede aansluiting op de A2 en A12. Kortom: op deze ideale woonlocatie geniet je van het stadse leven met alle voorzieningen om de hoek, terwijl je ook de rust kunt opzoeken in je woning of de omliggende parken.
Wij laten de woning graag aan je zien. Maak nu een afspraak bij ons!
Indeling
Begane grond: gezamenlijke entree met videofooninstallatie, brievenbussen en lift. Vanuit de hal is de parkeerkelder bereikbaar, waar zich de eigen parkeerplaats en de gezamenlijke fietsenberging bevinden.
Derde verdieping: entree, hal met meterkast en berging met opstelling voor de warmtepomp en warmteterugwinsysteem, evenals aansluitingen voor de wasmachine en droger. Separaat toilet met fonteintje. Riante slaapkamer met toegang tot de fraaie badkamer, voorzien van een inloopdouche en wastafel met modern wastafelmeubel. De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van het appartement en is dankzij de vele ramen en het Franse balkon heerlijk licht en sfeervol. De moderne open keuken is uitgerust met een inductiekookplaat, afzuigsysteem, Quooker-kraan, combi-oven, vaatwasser en koel-vriescombinatie.
Bijzonderheden:
- Installatie warmtepomp en zonnepanelen zijn eigendom;
- Volledig voorzien van vloerverwarming en vloerkoeling;
- Kamertemperatuur per vertrek in te stellen;
- Woning is voorzien van 4 zonnepanelen;
- Woning is voorzien van energielabel A+++;
- Appartement is voorzien van elektrische screens;
- Eigen parkeerplaats (nummer 2) in de parkeerkelder;
- Parkeerplaats is geschikt voor het aansluiten van een laadpaal;
- Gezamenlijke fietsenberging in de parkeerkelder;
- Mogelijkheid om gebruik te maken van de gezamenlijke binnentuin;
- Actieve Vereniging van Eigenaren, servicekosten voor het appartement bedragen € 135 per maand;
- Servicekosten voor de parkeerplaats en binnentuin bedragen € 83 per maand;
- Oplevering in overleg.
Aankoopmakelaar inschakelen:
Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vind je op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl.
Website:
Meer zien? Via eerstemuntmeesterslaan99.nl kom je op de website van deze woning. Bij het inplannen van de bezichtiging, krijg je toegang tot het Move account waar de documentatie in te zien is.
Belangrijk om te weten:
- Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden;
- Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor;
- We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan soms ook extra clausules zoals: meetinstructie, energielabel, nutsbedrijven, voorbehoud financiering en notariskosten. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kun je opvragen bij ons.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 349,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,587
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 218.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2023
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 46 m²
- Volume in cubic meters
- 150 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, french balcony, elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Water heater
Cadastral data
- CATHARIJNE F 3815
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- CATHARIJNE F 3814
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 218.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
5,038x
Viewed
59x
Saved
12-2-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




