Gruttersdijk 25-G3514 BH UtrechtLauwerecht
€ 495,000 k.k.
- 65 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherHoekappartement met balkon en parkeerplaats in Vogelenbuurt!
Description
Aan de Gruttersdijk 25 G staat dit fantastisch lichte en goed onderhouden drie kamer hoekappartement met zonnig balkon én eigen parkeerplaats. Gelegen in een kleinschalig en fraai vormgegeven complex in de geliefde Vogelenbuurt, woon je hier op een absolute toplocatie tussen de Vecht en het Zwarte Water, met zelfs uitzicht op de Dom.
Het appartement is gerealiseerd in 2011 en kenmerkt zich door een eigentijdse, luxe uitstraling. Het complex ligt rondom een sfeervolle binnentuin met historische ambiance, wat zorgt voor een rustige en prettige woonomgeving midden in de stad. De woning bevindt zich op de tweede en tevens bovenste verdieping en profiteert van een ideale zonligging. De indeling is comfortabel en goed doordacht. De ruime woonkamer met open keuken vormt het hart van de woning en sluit aan op het zonnige balkon met fraai uitzicht. Daarnaast zijn er twee goed bemeten slaapkamers, waarvan één zich perfect leent als werk- of logeerkamer. Op het afgesloten binnenterrein beschik je over een eigen parkeerplaats, inbegrepen in de koop, evenals een separate berging.
Het appartement ligt aan de rand van het centrum van de stad aan een rustige straat. Deze toplocatie heeft leuke eigentijdse winkeltjes en restaurants om de hoek. Alle winkels voor de dagelijkse boodschappen liggen op loopafstand, evenals de Neude, het moderne winkelcentrum Hoog Catharijne en het Centraal Station. Kortom een heerlijke woning, welke van alle gemakken is voorzien op een centrale fijne plek op steenworp afstand van het bruisende stadscentrum van Utrecht!
Kortom: een licht, modern en comfortabel hoekappartement met buitenruimte, parkeerplaats en een unieke ligging in de populaire Vogelenbuurt.
Indeling
Begane grond: centrale hal met trapopgang.
Tweede verdieping: entree, hal, ruime op de hoek gelegen woonkamer met eiken houtenvloer, open keuken voorzien van kookeiland met 5-pits gaskookplaat, koelkast, combi-oven, afwasmachine en afzuigkap. Vanuit de woonkamer is via een schuifpui toegang tot het heerlijke balkon/terras gelegen op het zuidwesten. Twee nette slaapkamers, een luxe badkamer voorzien van inloopdouche en dubbele wastafel, separaat toilet met fontein en ruime inpandige berging met wasmachine-aansluiting maken het appartement compleet.
Bijzonderheden:
- Eigen parkeerplaats op het afgesloten binnenterrein;
- Verwarming en warm water door middel van c.v.-combiketel (bouwjaar: 2013);
- Woning maakt onderdeel uit van een gezonde en actieve Vereniging van Eigenaren, de maandelijkse servicekosten bedragen circa € 110;
- De woning beschikt over 4 zonnepanelen;
- Toegangspoort tot binnenterrein wordt elektrisch bediend;
- Het appartement beschikt over een eigen berging en parkeerplaats (gebruiksrecht);
- De woning is volledig geïsoleerd en beschikt over energielabel A;
- Oplevering in overleg.
Aankoopmakelaar inschakelen:
Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vind je op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl.
Website:
Meer zien? Via gruttersdijk25g.nl kom je op de website van deze woning. Bij het inplannen van de bezichtiging, krijg je toegang tot het Move account waar de documentatie in te zien is.
Belangrijk om te weten:
- Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden;
- Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor;
- We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan soms ook extra clausules zoals: meetinstructie, energielabel, nutsbedrijven, voorbehoud financiering en notariskosten. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kun je opvragen bij ons.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 110 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,615
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 110.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2011
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 65 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 239 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink and walk-in shower
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation and passive ventilation system
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- LAUWERECHT C 9008
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 110.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,524x
Viewed
103x
Saved
4-3-2026
On Funda
Neighborhood

Lauwerecht
Utrecht- Residents
- 3,255
- Family with children
- 11%
- Avg. asking price / m²
- € 6,768
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



