New
Livingstonelaan 6463526 JE UtrechtKanaleneiland-Zuid
€ 350,000 k.k.
- 88 m²living area
- 3bedrooms
- Eenergy label
Eye-catcherKom hier wonen en zwijmel weg bij dit gave uitzicht!
Description
Verhuisdozen inpakken en verhuizen maar! Kom hier wonen en zwijmel weg bij dit gave uitzicht!
Modern, instapklaar en vrij uitzicht over het Park Transwijk. Door de ligging op de 10e verdieping is dit hoekappartement zeer licht. Wie wil dit nou niet?!
Het betreft een royaal 4-kamerappartement met een tiptop afwerking. Aan de voor-, achter- en zijkant van het appartement heeft u een groen en zeer wijds uitzicht over Utrecht. Een fantastisch plaatje én… het balkon is ook aan de parkzijde gelegen, waardoor u uren kunt genieten van dit uitzicht. Naast dit grote pluspunt beschikt u over een balkongerichte woonkamer, een open moderne keuken, drie slaap-/werkkamers, een badkamer en een separaat toilet. Eveneens heeft u de beschikking over een ruime berging en een gemeenschappelijke fietsenstalling. Een fijn appartement met een moderne uitstraling.
De omgeving
Dit appartement is gelegen in een levendige omgeving, op loopafstand van het groene Park Transwijk, met diverse voorzieningen om de hoek (zoals winkelcentrum Kanaleneiland en de meubelboulevard), in een gebied waar u deels vrij kunt parkeren. Het appartement is ideaal gesitueerd met betrekking tot het openbaar vervoer en de uitvalswegen A2, A12 en A27. Het gezellige oude centrum van Utrecht is met de sneltram binnen enkele minuten bereikbaar. Of nog sportiever… met de fiets! In slechts 15 minuten fietsen staat u onder de Dom.
De indeling is als volgt…
Begane grond
Centrale, royale entree met brievenbussen en een bellentableau. Via de intercom wordt u binnengelaten in een afgesloten gang die toegang biedt tot het trappenhuis en de lift.
Eerste verdieping
Op deze verdieping bevindt zich de berging (nummer 646), maar ook twee lagen waar u de fiets kunt stallen.
Tiende verdieping
Hal met garderobe, intercom, meterkast en toegang tot de woonkamer. Zodra u de woonkamer inloopt, merkt u meteen hoe licht de woning is. De ramen in de achter- en zijgevel zorgen niet alleen voor een optimale lichtinval, maar ook voor een fantastisch uitzicht over het park en de Beneluxlaan.
Voorheen had de kamer een L-vorm, maar omdat deze is opgesplitst in een woonkamer en werkkamer, betreft het nu een doorzonkamer. Nog steeds heel fijn qua formaat en bovendien een extra kamer! De kamer heeft strakke wanden, afgewerkt in een neutrale tint. De vloer is voorzien van een donkere houtlook laminaatvloer die in de lengte is gelegd voor een ruimtelijk effect. Achterin kunt u een leuke zithoek creëren en aan de voorzijde, grenzend aan de keuken, een gezellig eetgedeelte.
De open keuken is aan de voorzijde gesitueerd en beschikt over de volgende inbouwapparatuur: 4-pits inductiekookplaat, koel-/vriescombinatie, oven en een vaatwasser. Ook is de keuken uitgerust met een 10L boiler voor direct warm water. Een keuken die bij iedereen in de smaak valt door zijn houtlook frontjes, greeploos design en het donkere stenen aanrechtblad. Ook de vensterbank is uitgevoerd in dezelfde steensoort.
De woning heeft drie kamers, waarvan één grenst aan de woonkamer. Deze kamer is nu in gebruik als werkkamer en wordt van de woonkamer afgescheiden door een stoere schuifdeur van glas en metaal. Vanuit hier kunt u naar het balkon.
Het balkon is gelegen op het noordoosten en is opvallend ruim van formaat. Het appartement heeft een ruimer balkon dan de meeste balkons in het complex doordat het hier om een hoekappartement gaat. Hier kunt u heerlijk genieten van de vrije tijd en de privacy en…het groene uitzicht!
Terug naar binnen waar we een kijkje nemen in de andere twee kamers. Deze zijn beide te bereiken vanuit de hal, welke is uitgerust met een vaste kastenwand. De kamer aan de achterzijde, eveneens te bereiken vanaf het balkon, wordt ook gebruikt als werkkamer, maar is ook een uitstekende slaapkamer. De kamer heeft een vaste kast waarin ook de boiler is weggewerkt. Aan de voorzijde van het appartement is de hoofdslaapkamer gecreëerd. Deze heeft een rustige ligging doordat het appartement aan het einde van de galerij is gelegen en u hierdoor geen voorbijgangers heeft.
Dan het sanitair. De badkamer heeft een moderne uitstraling door de neutrale tegelkleur: hoogglans witte wandtegels en beige tegels op de vloer. De vloer in de douche is tevens betegeld, maar dan in een houtlook. Deze ruimte is uitgerust met een wastafelmeubel met daarboven een spiegel, een doucheruimte met een regendouche en een designradiator. De doucheruimte heeft een nisje waar u de flesjes kunt neerzetten.
Het toilet is separaat en betreft een staand toilet.
Bijzonderheden
- bouwjaar 1964;
- gebruiksoppervlakte wonen circa 88 m2, inhoud circa 296 m3;
- de keuken is gemoderniseerd in 2015;
- de woonkamer is gesplitst, waardoor een extra kamers is gerealiseerd (van 2 naar 3 slaapkamers) (2025);
- tussen de extra kamer en de woonkamer is een schuifdeur geplaatst (2025);
- een heerlijk balkon op het noordoosten;
- de woning is voorzien van dubbelglas en HR++ glas (voordeur bovenraam);
- in 2016 is de voorgevel vernieuwd (modelwoning). Ook is het asbest weggehaald;
- er is een actieve VvE aanwezig waar u elke maand € 313,04 aan betaalt;
- na de zomer wil de VvE met een definitief advies komen om het complex te verduurzamen;
- de keuken is voorzien van een 10L boiler;
- energielabel E, geldig tot 04-06-2036;
Oplevering in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,977
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 313.04 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1964
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 88 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 13 m²
- Volume in cubic meters
- 296 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator
- Located at
- 10th floor
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler (rental)
Cadastral data
- UTRECHT S 981
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 313.04 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
1-7-2026
On Funda
Neighborhood

Kanaleneiland-Zuid
Utrecht- Residents
- 8,985
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 4,377
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



