New
Van der Goesstraat 38-BS3521 TL UtrechtDichterswijk
€ 499,000 k.k.
- 89 m²living area
- 4bedrooms
- Eenergy label
Eye-catcherPuntgaaf wonen in één van de meest geliefde wijken van Utrecht!
Description
Ben je op zoek naar een sfeervol en goed onderhouden jaren '50 bovenwoning met vier slaapkamers, originele details en een fijn balkon in één van de meest geliefde wijken van Utrecht? Dan hebben wij een bovenwoning in de verkoop die aan al deze voorwaarden voldoet!
Deze karakteristieke bovenwoning combineert de charme van de jaren '50 met modern wooncomfort. De keuken is modern en strak en de badkamer is door de huidige bewoners op een mooie en stijlvolle manier gerenoveerd. De combinatie van een strakke afwerking met authentieke details zorgt voor een warme en sfeervolle uitstraling. De woonkamer die aan de voorzijde over de volle breedte is gelegen, kijkt zo de Van der Goesstraat in richting de Croeselaan. Aan de achterzijde is een heerlijk balkon die je via de openslaande deuren vanuit de woonkamer en met een loopdeur vanuit de keuken bereikt. De ruime tweede verdieping en de grote hoeveelheid bergruimte maken de woning meer dan praktisch. Dankzij de nette staat is de woning direct instapklaar, zodat je er zonder zorgen van kunt genieten.
De Van der Goesstraat ligt in de populaire en groene Dichterswijk, één van de meest geliefde woonwijken van Utrecht. Op loopafstand vind je gezellige buurtwinkels, cafés en restaurants, terwijl het Merwedekanaal om de hoek ligt voor een frisse wandeling of ontspanning in het groen. In de straat is een populaire sportschool met o.a. veel groepslessen, Utrecht Centraal Station en de binnenstad zijn binnen handbereik en dankzij de nabijheid van diverse uitvalswegen is de woning ook per auto uitstekend bereikbaar.
Ben je benieuwd naar deze sfeervolle bovenwoning? Neem contact met ons op en plan een bezichtiging. We laten het je graag zien!
Indeling
Begane grond: hardstenen trapopgang naar de eerste verdieping met de voordeuren voor de bovenwoningen.
Eerste verdieping: eigen entree, gang met vaste kast, toilet en toegang tot de keuken. De woonkamer is aan de voorzijde over de volle breedte en aan de achterzijde openslaande deuren naar het balkon die je ook vanuit de keuken bereikt.
Tweede verdieping: overloop met moderne nieuwe badkamer, voorzien van douche en wastafel. Er zijn vier slaapkamers met vaste kasten waarvan twee slaapkamers ruime en volwaardige kamers zijn voor een tweepersoons bed.
Bijzonderheden:
- Houten ramen en kozijnen, voorzien van dubbel glas;
- Verwarming en warm water door middel van een c.v.-ketel;
- Aan de achterkant van de woning bevindt zich een eigen berging. Je komt hier via een afgesloten achterpad;
- De Vereniging van Eigenaren is officieel nog niet geactiveerd, wel is er een aanmelding gedaan en het opstellen van een MJOP staat op de planning. Tot die tijd worden reserveringen en onderhoudsuitgaven in overleg binnen de Vereniging van Eigenaren vastgesteld;
- Nieuwe meterkast in 2022;
- Oplevering in overleg.
Aankoopmakelaar inschakelen:
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vindt u op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl.
Website
Meer zien? Via kom je op de website van deze woning. Bij het inplannen van de bezichtiging, krijg je toegang tot het Move account waar de documentatie in te zien is.
Belangrijk om te weten:
- Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden;
- Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor;
- We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan soms ook extra clausules zoals: meetinstructie, energielabel, nutsbedrijven, voorbehoud financiering en notariskosten. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kun je opvragen bij ons.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 499,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,607
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1950
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 89 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 303 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler
Cadastral data
- CATHARIJNE D 8864
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
812x
Viewed
47x
Saved
2-6-2026
On Funda
Neighborhood

Dichterswijk
Utrecht- Residents
- 5,750
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 6,454
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



