Sold
Van Egmondkade 543553 JJ UtrechtJulianapark en omgeving
€ 399,000 k.k.
- 58 m²living area
- 2bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- April 9, 2025
- Date of sale
- May 5, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Ben je op zoek naar een sfeervolle jaren ‘30 benedenwoning met een diepe en zonnige tuin in het populaire Zuilen? Dan is deze goed onderhouden woning, gelegen aan de brede Van Egmondkade met alle belangrijke voorzieningen binnen handbereik, zeker een bezichtiging waard. Er is een ruime woonkamer met halfopen keuken en twee slaapkamers aan de achterzijde, waarvan de kleinste momenteel als kastenkamer en wasruimte dient. De diepe en zonnige tuin met berging en overkapping maakt het een groot deel van het jaar een verlenging van je woning. Kortom, een compleet benedenhuis op een leuke plek.
De ligging in Zuilen is ideaal: dichtbij winkelcentrum Rokade en de Amsterdamsestraatweg voor de dagelijkse boodschappen. Het lekkerste ijsje haal je bij ijssalon Roma en je wekelijkse hardlooprondje doe je natuurlijk in het fijne Julianapark, dat aan het einde van de straat ligt. Zuilen ligt op nog geen 10 minuten fietsen van het centrum van Utrecht, met de gezellige terrassen op de Neude en een enorme diversiteit aan goede restaurants, gezellige bars, vele hippe koffiezaken en de bekende kledingzaken. Uitvalswegen en het Station Utrecht Centraal voor de bus, tram en trein zijn gemakkelijk te bereiken. Station Zuilen is slechts 3 minuten fietsen.
Indeling
Begane grond: entree, gang met badkamer voorzien van douche, wastafel en toilet. Woonkamer met openslaande deuren naar de tuin en halfopen keuken losse apparatuur. Achter de keuken is de eerste slaapkamer met wasmachine aansluiting en een doorloop naar de grote slaapkamer waar ook ruimte is voor een garderobekast. Achter de woning ligt een diepe en zonnige tuin met berging en overkapping, waar het op alle momenten van de dag genieten is.
Bijzonderheden:
- De woning is voorzien van houten kozijnen en gedeeltelijk dubbel glas;
- Verwarming en warm water door middel van c.v.-ketel (bouwjaar: 2016);
- Gezonde en actieve Vereniging van Eigenaren, servicekosten € 55,67;
- In 2023 is de vloer geïsoleerd;
- Vrijstaande schuur in de tuin.
Aankoopmakelaar inschakelen:
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vindt u op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl.
Website
Meer zien? Via vanegmondkade54.nl kom je op de website van deze woning. Bij het inplannen van de bezichtiging, krijg je toegang tot het Move account waar de documentatie in te zien is.
Belangrijk om te weten:
- Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden;
- Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor;
- We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan soms ook extra clausules zoals: meetinstructie, energielabel, nutsbedrijven, voorbehoud financiering en notariskosten. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kun je opvragen bij ons.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 399,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,879
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 55.67 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 58 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 195 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- E
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2016, in ownership
Cadastral data
- ZUILEN C 5574
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 55 m² (13.45 metre deep and 5.23 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Insulation
- Double glazing and floor insulation
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 55.67 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,105x
Viewed
37x
Saved
9-4-2025
On Funda
Neighborhood

Julianapark en omgeving
Utrecht- Residents
- 2,860
- Family with children
- 15%
- Avg. asking price / m²
- € 6,020
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




