Sold
Van Eysingalaan 843527 VM UtrechtTranswijk-Noord
€ 299,999 k.k.
- 66 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- June 26, 2025
- Date of sale
- July 15, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Ruim wonen op een ideale plek: centraal bij voorzieningen, maar ook op een steenworp afstand van het centrum!
Het fris ogende appartement is gesitueerd in het groene Transwijk. Het appartement is bijzonder gunstig gelegen ten opzichte van winkels, sportvoorzieningen, park Transwijk, openbaar vervoer (de tramhalte ligt op loopafstand) en uitvalswegen. Met de fiets bent u in ongeveer 5 minuten in de binnenstad van Utrecht of op het Centraal Station.
Het betreft een royaal 3-kamer appartement gelegen op de 3e verdieping het complex dat gebouwd is in 1960. Ontworpen door de architect Gerrit Rietveld. Een bijzonder gebouw wat architectonisch opvallend is.
Het appartement beschikt over een ruime woonkamer, twee slaapkamers, badkamer en een dichte keuken. Vanuit de woonkamer heeft u wijds zicht over de wijk. ’s Ochtends genieten van uw ontbijt of ‘s avonds na een drukke dag genieten van uw vrije uurtjes? Dat kan op het balkon gelegen aan de voorzijde van het appartement waar u alle privacy heeft.
Kortom: een sfeervol appartement met voldoende leefruimte en een heerlijke buitenruimte. Benieuwd? Wij laten het appartement graag aan u zien!
Begane grond
Centrale entree welke voor derden gesloten is. Vanuit deze entree heeft u toegang tot de bergingen en de trap naar de appartementen. Ook bevinden zich hier de brievenbussen. Het complex is voorzien van een intercominstallatie.
Het appartement is voorzien van een berging met van elektra. Een ideale plek voor het opbergen van uw fiets(en) en overige spullen.
Derde verdieping
Entree met garderobemogelijkheden en toegang tot de woonkamer, keuken, slaapkamer, badkamer en toiletruimte.
Een zeer lichte woonkamer met een frisse uitstraling door de lichtkleurige houtlook vloer en de wand- en plafondafwerking: strak gestuukt en gewit. Door de raampartijen heeft u een optimale lichtinval in de woonkamer en is het nooit een donkere kamer overdag. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het zonnige balkon middels een loopdeur. Door de ligging op de derde verdieping heeft u een ver uitzicht over de buurt.
Het balkon gelegen op het noordoosten is voorzien van sfeervolle vlondertegels. Vanaf deze buitenruimte heeft u vrij zicht over de wijk. Een heerlijke plek met veel privacy.
Weer terug naar de woonkamer. Vanuit hier heeft u toegang tot een van de twee slaapkamers. Dit is een fijne kamer die ingericht is als hoofdslaapkamer. Voldoende plek voor een tweepersoonsbed.
Dichte keuken is dicht en is uitgevoerd in hoogglans rood. U treft hier de volgende inbouwapparatuur: los 4-pits gasfornuis, combi-oven, losse koelkast en een vaatwasser. Ook heeft u hier een wasmachine. Op de vloer liggen grote antracietkleurige tegels. Handig voor het onderhoud en ook nog eens leuk om te zien. De keuken biedt volop bergruimte door de diverse lades en onder- en bovenkasten. Ook vanaf de keuken kunt u naar het balkon.
De badkamer heeft een frisse uitstraling door de witte glanzende wandtegels tot aan het plafond en een granieten vloer. De sanitaire ruimte is voorzien van een wastafelmeubel en een inloopdouche.
Toiletruimte met zwevend toilet. Het plafond is verlaagd en voorzien van spotjes. Deze ruimte is tot het plafond betegeld.
De tweede slaapkamer is te bereiken vanuit de hal. Ook deze heeft een prima formaat en is licht qua kleurstelling. Net zoals de andere ruimtes is ook deze kamer weer heerlijk licht door de lichtinval. Net zoals de andere slaapkamer is deze kamer aan de voorzijde gesitueerd.
Bijzonderheden
• bouwjaar 1960;
• woonoppervlak circa 66 m2; inhoud circa 216 m2;
• alle kozijnen zijn van kunststof;
• het appartement is volledig voorzien van dubbel glas;
• alle ramen hebben een draai- en een kiepstand;
• gehele appartement is voorzien van stuukwerk;
• verwarming door middel van CV (Intergas, 2005);
• er is een gezonde en actieve VVE aanwezig waar u maandelijks € 179,96 aan betaalt;
• energielabel C, geldig tot 23 maart 2026;
• er worden extra artikelen in de koopovereenkomst opgenomen, omdat de woning verhuurd is geweest (ouderdomsclausule, niet-
zelfbewoningsclausule en asbestclausule);
• er is een projectnotaris van toepassing: Van Ee & De Jonge te Utrecht.
Oplevering in overleg, kan op korte termijn.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 299,999 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,545
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 179.96 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 66 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 216 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2005, in ownership)
Cadastral data
- UTRECHT S 324
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 179.96 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,307x
Viewed
93x
Saved
26-6-2025
On Funda
Neighborhood

Transwijk-Noord
Utrecht- Residents
- 5,095
- Family with children
- 18%
- Avg. asking price / m²
- € 4,700
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




