New
Voorsterbeeklaan 683521 DE UtrechtDichterswijk
€ 690,000 k.k.
- 111 m²living area
- 2bedrooms
- A++energy label
Eye-catcherWelkom in dit heerlijke lichte, instapklare en ruime appartement!
Description
Welkom in dit heerlijke lichte, moderne en ruime appartement in Parkhaven vlakbij het centrum van de binnenstad in Utrecht. De woning is courant en modern afgewerkt en instapklaar. Het appartement beschikt over twee fijne slaapkamers en een heerlijke open woonkamer met keuken, voorzien van strak gestuukte wanden en een eikenhouten vloer. De woonkamer beschikt aan beide zijden over een glazen pui die over de gehele breedte kan worden opengezet met zogenaamde harmonicadeuren. Zowel aan de voorzijde waar zich de keuken bevindt als aan de achterzijde heeft u een vrij uitzicht met veel groen. Beneden in het complex is een parkeerkelder waar u uw eigen auto kunt parkeren en er is een gemeenschappelijke tuin op het zuidwesten.
Het appartement is gelegen op een centrale locatie in Parkhaven. Dit is een redelijke recente nieuwbouwwijk, maar beschikt al over volop groen en het is een fijne rustige wijk dichtbij het centrum. Het is ten westen van het centrum van de stad en ligt tussen de Croeselaan en het Merwedekanaal, en de wijk is vlakbij diverse winkels, restaurants en gezellige koffiezaakjes. Uiteraard zijn de openbaar vervoersvoorzieningen op korte afstand gelegen, maar ook de uitvalswegen de stad uit zijn goed bereikbaar hier vandaan.
Er is een gezonde en actieve Vereniging van Eigenaars en de servicekosten bedragen € 258,95 per maand.
BEGANE GROND: Entree, bellentableau en brievenbussen. In de keurige hal kunt u zowel via de trap als de lift naar de woningen op de bovengelegen verdiepingen, als naar de parkeerkelder en de separate bergingen.
3e VERDIEPING: Entree, meterkast met stadsverwarmingsunit en een meterkast met aansluitingen. Hier tegenover is de berging annex wasruimte met eveneens de mechanische ventilatie unit en de voorziening voor de vloerverwarming. Naast deze ruimte aan de rechterkant van de gang is het separate toilet. Daarnaast is de ruime badkamer gelegen met een ligbad, ruime douche, toilet en wastafel. De badkamer en toiletruimte zijn uitgevoerd in neutrale wit- en grijstinten. Aan de linkerkant van de gang zijn de beide slaapkamers gelegen met uitzicht aan de voorzijde van het complex. Beide slaapkamers hebben een speelse raamwand die volop licht en frisse lucht genereren, maar eveneens privacy garanderen. De gang komt uit op de riante woonkamer met open keuken. Aan beide zijden van deze ruimte zijn de glazen puien en deze zijn geheel te openen door middel van de harmonicadeuren. Hier zijn de Franse balkons voor de veiligheid aangebracht. Het uitzicht is hier heerlijk groen met volop licht. Indien gewenst kan de woonkamer nog worden aangepast naar een extra slaapkamer.
De keuken is uitgevoerd in neutraal wit met een donkergrijs natuurstenen werkblad. In de keuken vindt u een inductie kookplaat, een afzuigkap van Siemens, een vaatwasser, koelkast met vriesvak en een combi oven. De wanden zijn strak en licht afgewerkt en door het gehele appartement is een eikenhouten vloer aangelegd.
Bijzonderheden:
- Ruim en licht appartement met 111 m2 woonoppervlakte en voorzien van energielabel A++;
- Voorzien van twee slaapkamers en een bijzonder ruime woonkamer;
- Er is een separate berging in de onderbouw en een eigen parkeerplaats in de parkeerkelder:
- Rustig wonen in een fraaie nieuwbouwwijk dichtbij het centrum:
- Nabij diverse gewenste voorzieningen van de stad gelegen;
- Gemeenschappelijke tuin op het zuidwesten;
- De woning is instapklaar en keurig afgewerkt;
- Oplevering kan snel.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 259 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 690,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,216
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 258.95 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2012
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 111 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 354 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- French balcony, elevator, and mechanical ventilation
- Located at
- 3rd floor
Cadastral data
- CATHARIJNE D 9952
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Bought off for eternity
- CATHARIJNE D 9953
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Bought off for eternity
- CATHARIJNE D 9953
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Bought off for eternity
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and unobstructed view
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist