Sold under reservation
Beekoeverhof 73555 XX UtrechtQueeckhovenplein en omgeving
€ 599,000 k.k.
- 118 m²living area
- 107 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherModerne jaren ’30-woning met tuin en parkeerplaats.
Description
Lichte, moderne jaren ’30-stijl woning met zonnige tuin, berging en privéparkeerplaats.
Deze door architecten van Mulleners & Mulleners ontworpen lichte en brede tussenwoning in jaren ‘30 bouwstijl met zonnige achtertuin op het zuidoosten, vrijstaande berging en privéparkeerplaats is nu beschikbaar gekomen!
De woning is gelegen in het kleinschalige en enkele jaren geleden gerealiseerde project Mussen & Merels op een toplocatie in Zuilen. Hier kunnen de kinderen veilig voor de deur spelen in een gezellig autoluw hofje. De woning ligt een paar minuten lopen van het Zuilense bos met Slot Zuilen, het speelbos en dichtbij de Vecht. Ook nabij de woning ligt de populaire horeca, zoals Fort aan de Klop en The Colour Kitchen en de Parel van Zuilen en het theater Het Vorstelijk Complex. Het winkelcentrum Rokade en diverse scholen liggen op loopafstand. Ben je sportief? David Lloyd, een grote sportclub met een zwembad, ook voor zwemlessen van kinderen ligt op een paar minuten afstand. Verder is in de Werkspoorkathedraal altijd wel iets te doen en strand/café De Leckere heeft de lekkerste biertjes op de tap. Mocht je iets verder van huis willen dan ben je op de fiets zo in het Julianapark of bij de Maarsseveense Plassen. Kortom, een vrijwel nieuw huis in een zeer prettige omgeving op enkele minuten van alle stadse en dagelijkse voorzieningen! Laat je verrassen door dit fijne en zeer comfortabele huis en kom gerust een keer kijken.
Indeling:
Begane grond:
Entree, hal/gang, meterkast, toilet met fontein, lichte en brede woonkamer met moderne houtenvloer met vloerverwarming, aan de voorzijde nette keuken in L opstelling en voorzien van koelkast, vriezer, oven, inductiekookplaat met afzuigsysteem en vaatwasser, zonnige achtertuin op het zuidoosten met vrijstaande berging met achterom welke toegang geeft naar de parkeerplaats. Achterin de tuin bevindt zich een vrijstaande houten berging, voorzien van stroom. Ook in de tuin is op verschillende plaatsen stroomvoorziening aangelegd.
Eerste verdieping:
Overloop, ruime ouderslaapkamer aan de achterzijde, tweede ruime (kinder) slaapkamer aan de voorzijde, nette badkamer voorzien van inloopdouche, wastafel met meubel, toilet en vloerverwarming, derde slaap-, kinder-, of werkkamer aan de achterzijde.
Tweede verdieping:
Een ruime zolderverdieping met Velux dakraam, technische ruimte met C.V.-installatie, mechanische ventilatie, aansluiting voor de wasmachine en droger, achter de knieschotten is er extra bergruimte. Deze verdieping zou eenvoudig in tweeën gedeeld kunnen worden om zo 5-slaapkamers te creëren.
Bijzonderheden:
- Lichte en brede woonkamer inclusief vloerverwarming;
- Zonnige achtertuin op het zuidoosten met berging;
- Woning is zeer goed geïsoleerd, energielabel A;
- Woning is voorzien van 9 zonnepanelen;
- Zolderverdieping mogelijkheid om twee slaapkamers te realiseren;
- Privé parkeerplaats direct achter de woning;
- Servicekosten bedragen € 15,- per maand voor de Vereniging van Eigenaren van het binnenterrein;
- Verwarming en warm water door middel van c.v.-combi-ketel (Intergas, bouwjaar 2017);
- Woning voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing (HR++ glas);
- Algemene erfpachtvoorwaarden 1989, canon eeuwigdurend afgekocht;
- De koopovereenkomst wordt gesloten op basis van een NVM koopovereenkomst, waarin extra clausules kunnen worden opgenomen (indien van toepassing), ouderdomsclausule, voorbehoud financiering, notariskosten. De tekst van de NVM koopovereenkomst, alsmede de extra clausules, zijn op verzoek beschikbaar;
- Voor meer informatie over parkeerbeleid / vergunningen in deze omgeving verwijzen wij naar
- Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden;
- Indien u de woning niet zelf gaat bewonen, verwijzen wij u naar de regeling van de gemeente Utrecht;
- Oplevering in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 599,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,076
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2017
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 118 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 107 m²
- Volume in cubic meters
- 425 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HReco (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- ZUILEN B 4974
- Cadastral map
- Area
- 107 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ZUILEN B 5008
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Bought off for eternity
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 45 m² (9.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,517x
Viewed
84x
Saved
5-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



