Sold
- 76 m²living area
- 77 m²plot size
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- November 18, 2025
- Date of sale
- December 8, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Op een mooie en rustige plek in Oudwijk staat deze instapklare woning met heerlijke tuin op het westen klaar om indruk te maken. De verbouwing uit 2021 heeft het huis een moderne, verfijnde uitstraling gegeven, waardoor je hier zonder enige moeite kunt intrekken. De begane grond biedt een royale leefruimte met een open keuken en stijlvol kookeiland. Op de verdieping bevinden zich twee comfortabele slaapkamers en een luxe badkamer. De visgraatvloer en glas-in-loodramen voegen precies dat vleugje charme toe dat de woning bijzonder maakt.
Het populaire Oudwijk biedt een unieke woonbeleving. Je geniet er van de rust, de karaktervolle straatjes en het vele groen, maar tegelijk wandel je zo naar de Utrechtse binnenstad. Ook het Wilhelminapark en de levendige Burgemeester Reigerstraat en Biltstraat, vol met cafés, restaurants en winkels, liggen om de hoek. De wijk heeft een gemoedelijke en vriendelijke sfeer, waardoor iedereen zich er snel thuis voelt. De bereikbaarheid is bovendien uitstekend: op de fiets ben je in een paar minuten bij het centraal station en met de auto zit je snel op de uitvalswegen.
Kortom: Een fantastische woning op een geweldige locatie!
Indeling:
Begane grond:
De begane grond heeft een fijne, open indeling waarin licht en rust de hoofdrol spelen. Aan de voorzijde zorgt de grote raampartij voor een overvloed aan licht en in de keuken versterkt de lichtstraat dit ruime en lichte gevoel nog verder. Hier is meer dan genoeg ruimte voor een gezellige zithoek en een grote eettafel om te genieten van gezellige avonden met vrienden en familie. De visgraatvloer loopt door over de gehele verdieping en zorgt direct voor een warme, serene basis. De glas-in-looddeur richting de hal vormt een stijlvol detail dat perfect past bij de sfeer van de woning.
Verder naar achteren opent de ruimte zich richting de moderne keuken, met een eigentijdse uitstraling dankzij de verbouwing van 2021. De strakke fronten, het donkere werkblad en het kookeiland met bar (met ruimte voor drie krukken) vormen samen een elegant geheel waar koken en samenkomen centraal staan. Dankzij de achtergevel met dubbele deuren staat de keuken fijn in verbinding met de zonnige tuin, waardoor binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen. Achter de keuken bevinden zich het toilet en een handige extra bergruimte met wasmachineaansluiting.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping kom je op een lichte overloop die toegang geeft tot twee slaapkamers en de badkamer. De kamer aan de achterzijde is ruim en heeft een prettig uitzicht op de groene achtertuinen. Aan de voorzijde ligt een tweede lichte kamer die veelzijdig in te richten is.
Tussen beide kamers in ligt de badkamer, die met oog voor stijl is ingericht. De combinatie van zachte blauwtinten, modern sanitair en een inloopdouche zorgt voor een frisse en luxe uitstraling. Alles voelt verzorgd en eigentijds, waardoor deze verdieping een prettige en rustige privéruimte vormt.
De tuin:
De tuin achter de woning is een rustige, groene plek midden in de stad. Via de openslaande deuren stap je het terras op, waar je heerlijk kunt genieten van middag- en avondzon. De borders met klimplanten en vaste beplanting geven de tuin een natuurlijke, sfeervolle uitstraling. Achterin staat een houten schuur met daarnaast een overdekte zitplek, een knusse hoek waar je beschut kunt loungen, ook in het voor- en najaar. De tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt een fijne balans tussen groen en comfort, een ideale plek om te ontspannen, te borrelen of op zonnige dagen buiten te eten.
Bijzonderheden:
- Instapklare woning, volledig verbouwd in 2021;
- Gelegen in het populaire en rustige Oudwijk;
- Heerlijke tuin op het westen;
- Royale leefruimte met open keuken en kookeiland met bar;
- Twee comfortabele slaapkamers;
- Luxe badkamer met inloopdouche;
- Overdekte zitplek en houten schuur in de tuin;
- Op loopafstand van het Wilhelminapark en de Biltstraat/Burg. Reigerstraat;
- Binnen enkele minuten in de binnenstad;
- Uitstekende bereikbaarheid richting station en uitvalswegen;
- In de koopakte worden een asbestclausule en ouderdomsclausule opgenomen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,237
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1925
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 76 m²
- External storage space
- 3 m²
- Plot size
- 77 m²
- Volume in cubic meters
- 267 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Avanta 28 Combi/Comfort CW4 cv (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- ABSTEDE C 5830
- Cadastral map
- Area
- 77 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 25 m² (5.37 metre deep and 4.21 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
Popularity
7,177x
Viewed
230x
Saved
18-11-2025
On Funda
Neighborhood

Oudwijk
Utrecht- Residents
- 4,950
- Family with children
- 18%
- Avg. asking price / m²
- € 6,963
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




