Sold
Campinasdreef 223563 VT UtrechtVechtzoom-zuid
€ 650,000 k.k.
- 130 m²living area
- 105 m²plot size
- 4bedrooms
- A++energy label
Sales history
- Listed since
- May 28, 2025
- Date of sale
- June 16, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Moderne tussenwoning met topgevel, jaren '30 charme en zonnige tuin in het zeer groene en geliefde Antoniuskwartier! Deze comfortabele en goed geïsoleerde tussenwoning combineert het beste van twee werelden: de karakteristieke uitstraling van de jaren ’30 én het comfort van modern wonen. Je vindt hier een sfeervolle woonkamer, een ruime keuken aan de voorzijde, een zonnige tuin op het zuidoosten en een privé-parkeerplaats direct voor de deur. De woning is helemaal afgewerkt, zorgvuldig onderhouden en instapklaar!
KENMERKEN:
·Energiezuinige woning, label A++
·Lichte en ruime woonkamer met deur én schuifpui naar de tuin
·Moderne keuken en badkamer
·Verrassend ruime zolder met veel bergruimte
·Zonnige, groene tuin op het zuidoosten
·Eigen parkeerplaats voor de deur
LOCATIE
Gelegen in het Vechtzoomgebied in het populaire Antoniuskwartier: een rustige, kindvriendelijke en groene buurt op steenworp afstand van de rivier de Vecht en verschillende winkelcentra. Alles wat je nodig hebt is binnen handbereik: winkels, restaurants, sportvelden, een zwembad, scholen en kinderopvang. Zin in natuur of ontspanning? Je wandelt zo langs de rivier de Vecht of fietst in nog geen 10 minuten naar het centrum van Utrecht. Ook recreatiegebied de Maarsseveense Plassen ligt vlakbij, ideaal voor een zomerse duik.
INDELING
BEGANE GROND:
Je komt binnen in een ruime hal met toilet, meterkast en trapopgang. De lichte woonkamer aan de achterzijde is sfeervol en geeft via een loopdeur, maar ook via de grote schuifpui toegang tot de tuin. De moderne keuken aan de voorzijde is een fijne plek om te koken en te tafelen, met een Quooker, koel-vriescombinatie van AEG en Siemens inbouwapparatuur, waaronder een grote inductiekookplaat, stoomoven, en vaatwasser. De keuken is ruim opgezet en biedt veel werk- en bergruimte. De hele benedenverdieping is afgewerkt met een warme eiken lamelparketvloer.
De ligging van de achtertuin is perfect, waardoor je van de ochtend tot in de late middag heerlijk buiten in de zon kunt zitten. Je vindt er een terras, veel groen, een houten berging én een achterom, handig voor je fiets en tuinspullen.
EERSTE VERDIEPING:
Hier zijn drie ruime, lichte slaapkamers en een moderne badkamer met inloopdouche, ligbad, tweede toilet en een wastafelmeubel met lades.
TWEEDE VERDIEPING:
Een verrassend ruime zolder met hoge nok en voorzien van drie dakramen. De ruimte is naar eigen smaak in te delen: als grote slaapkamer, thuiswerkplek, speelkamer, maar kan ook nog naar wens worden omgebouwd tot meerdere aparte kamers. Daarnaast is hier plaats voor de wasmachine, droger, cv-ketel en mechanische ventilatie.
WAT VERKOPER ZEGT:
"Na jaren in het centrum van de stad te hebben gewoond, was het even spannend om dat achter te laten. Gelukkig voelde het voor ons al snel als een luxe om in een groene, rustige en zeer kindvriendelijke wijk terecht te komen met een fijne tuin en een heuse eigen parkeerplaats, recht voor de deur. Zelfs ons bezoek kan hier altijd gratis zijn auto kwijt. Dat waren we niet gewend.
Het huis zelf is ruim en praktisch en we zijn erg verwend geraakt door het comfort van een nieuwbouwwoning, zoals de koelte in de zomer en de aangename warmte door de vloerverwarming in de winter.
De ligging maakt dat we aan de voor- en achterkant veel groen zien en vanaf de bank lijkt het, door de grote bomen aan de voorkant, soms net of we in het bos wonen. Het is een gezellige buurt en we lopen regelmatig het park in of langs de Vecht. De binnenstad blijft gelukkig heel dichtbij, maar voor de horeca komen er ook steeds meer leuke opties op loopafstand, zoals café Oproer, het net geopende restaurant Rooie Nel en onze favoriet Fort aan de Klop, dat aan onze vaste wandelroute ligt.
We hopen dat de nieuwe eigenaren net zo blij gaan zijn met de fijne buren, de locatie en het comfort als wij!"
GOED OM TE WETEN:
- Energiezuinige A++ woning met 11 zonnepanelen en triple HR+++ glas.
- Alle ruimtes zijn voorzien van vloerverwarming met eigen thermostaat.
- De woning heeft veel potentie. Zo is er de mogelijkheid om de zolder nog in te delen naar eigen wens en een bergruimte onder de trap te creëren op de begane grond.
- De topgevel kan van binnenuit uitgebroken worden, waardoor je op zolder veel extra bergruimte kunt creëren of bijvoorbeeld een extra badkamer kan plaatsen.
- € 11,75 per maand servicekosten voor onderhoud parkeerplaats, brandgangen en verlichting (VvE).
- Kosteloos servicecontract vanuit BAM tot en met juni 2028 (buitenschilderwerk, onderhoud CV-ketel, kitvoegen, mechanische ventilatie en zonnepanelen).
- Oplevering in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,000
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2018
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 105 m²
- Volume in cubic meters
- 480 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE 36/30 (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- UTRECHT F 2786
- Cadastral map
- Area
- 105 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 48 m² (8.80 metre deep and 5.40 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,512x
Viewed
89x
Saved
28-5-2025
On Funda
Neighborhood

Vechtzoom-zuid
Utrecht- Residents
- 5,305
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 4,517
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




