Cremerstraat 1243532 BJ UtrechtNieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving
€ 600,000 k.k.
- 101 m²living area
- 80 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Sfeervolle tussenwoning (101 m²) met achtertuin op het zuidwesten, gelegen aan een rustige groene fietsstraat in de wijk Nieuw Engeland.
Een aantal hoogtepunten op een rij:
- Ruime woonkamer met houtkachel en openslaande deuren
- De woning is in 2020 grondig gerenoveerd (nieuwe dakopbouw en vernieuwing van een deel van de begane grond en eerste verdieping)
- Originele kenmerken zijn behouden, zoals prachtig glas-in-lood aan de voorzijde en authentieke geveldeuren
- Twee badkamers
- Achtertuin op het zuidwesten, aangelegd in 2020, en een kleine voortuin
- Energielabel C
- Voorzien van dubbel glas, bodemisolatie en dakisolatie
Deze sfeervolle woning ligt aan de voorzijde van de gewilde en rustige wijk Nieuw Engeland. Voor de deur bevindt zich een rustige fietsstraat met een groenstrook. De buurt is gezellig en zeer kindvriendelijk. In de directe omgeving vind je diverse leuke restaurants met terrassen, winkels voor de dagelijkse boodschappen en scholen. Op loopafstand liggen het Centraal Station en de oude binnenstad. Kortom: een heerlijke, rustige plek om te wonen net buiten het centrum.
Begane grond
Via de voordeur kom je binnen in de entree met ruimte voor een garderobe. Vanuit hier bereik je de ruime woonkamer, met aan de voorzijde het prachtige glas-in-lood. Halverwege de woonkamer bevindt zich de sfeervolle houtkachel en aan de achterzijde geven openslaande deuren toegang tot de tuin. De wanden en plafonds zijn strak afgewerkt. Vanuit een tweede hal zijn de trapopgang naar de eerste verdieping en het toilet bereikbaar. Aan de achterzijde bevindt zich de ruime halfopen keuken in de uitbouw, voorzien van een keukenblok in hoekopstelling. Ook vanuit de keuken is de achtertuin bereikbaar.
Achtertuin
De achtertuin heeft een prettige afmeting en is door de ligging op het zuidwesten ideaal voor zonliefhebbers. De tuin is in 2020 aangelegd en biedt veel privacy. Voor de liefhebber van de avondzon is er bovendien nog een balkon op de eerste verdieping.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping kom je op de overloop met toegang tot twee slaapkamers. De grootste slaapkamer ligt aan de voorzijde en beschikt over een schouw en een vaste kast. De slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een grote kastenwand. Tevens bevindt zich op deze verdieping de eerste badkamer met douche en vaste wastafel. Vanuit hier is er toegang tot het zonnige balkon.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de in 2020 gerealiseerde tweede verdieping, met een lichtkoepel boven de trap. Hier bevindt zich een ruime zolderkamer met aansluitend een royale en suite badkamer, voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel, tweede toilet en aansluiting voor witgoed.
Bijzonderheden
- Woonoppervlakte ca. 101 m² en inhoud ca. 364 m³
- Dakopbouw en gedeeltelijke renovatie begane grond en eerste verdieping in 2020
- Volledig voorzien van dubbele beglazing, vloerisolatie (korrels) en dakisolatie
- Cv-combiketel dient vervangen te worden
- Energielabel C
- Gelegen op eigen grond
- Oplevering in overleg
Interesse in deze woning? Neem contact op met uw eigen NVM-aankoopmakelaar.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 600,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,941
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1904
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 101 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- Plot size
- 80 m²
- Volume in cubic meters
- 365 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Combination boiler from 2016
Cadastral data
- CATHARIJNE B 4303
- Cadastral map
- Area
- 80 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 26 m² (7.97 metre deep and 4.27 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
Popularity
1,538x
Viewed
74x
Saved
13-4-2026
On Funda
Neighborhood

Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving
Utrecht- Residents
- 5,545
- Family with children
- 22%
- Avg. asking price / m²
- € 6,080
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



