Eye-catcherIdeaal wonen binnen de singel én aan park met 4 slaap- & 2 badkamers
Description
Half vrijstaand, zeer goed onderhouden woonhuis met 4 slaapkamers en 2 badkamers in het Museumkwartier, aan het mooie Zocherpark. Vlakbij leuke winkels, heerlijke restaurantjes én in een groene oase van rust, met stadstuin op het zuidoosten.
In een gezellige groene straat met fijne buren én een natuur speeltuin. Nijntje en Centraal museum om de hoek. Aan het eind van de straat bioscoop Louis Hartlooper, terrasjes Ledig Erf en winkelen in de Twijnstraat. Een paar minuten lopen van Station Vaartsche Rijn en parkeergarage.
Je eigen sfeervolle jaren 30 huis (zonder vve), in topstaat met dubbel glas (HR+), geïsoleerde muren, vloeren en dak.
Begane grond: Entree met garderobe en modern toilet. Gezellige woonkamer met houten vloer, glas-in-lood, inbouwkast en openslaande deuren naar de fijne zonnige stadstuin (ZO). Buitentrap naar heerlijk ruim dakterras met prachtig zicht op het Zocherpark en hele dag zon.
Via oprit naar atelier eigen achterom. Fietsenschuur met handige bergruimte.
Complete, moderne Kvik keuken (2018) met vloerverwarming, inductie, combi-oven, grote koelvriescombinatie en veel kastruimte.
Bijkeuken met wasmachine- en drogeraansluiting.
1ste verdieping: Overloop met handige inbouwkast.
Hoofd slaapkamer met houten vloer en badkamer 1 met vloerverwarming, douche, wastafel en spiegelkast met verwarmde spiegel en handdoekradiator.
Slaapkamer 2 met houten vloer. Badkamer 2 met ligbad, toilet, dubbele wastafel, spiegelkast met verwarmde spiegel, handdoekradiator en vloerverwarming. Inbouwboxen voor Sonos in beide badkamers, die nieuw ingericht zijn in 2020.
2de verdieping: Overloop met ruime inloopkast.
Slaapkamer 3 met prachtig uitzicht over de binnenstad en slaapkamer 4 met groen uitzicht over het Zocherpark en de Singel. Beiden met dakkapel en bergruimte achter schuifdeuren.
Ruim een kwart eeuw hebben we hier met heel veel plezier gewoond, 3 kinderen groot gebracht en met veel liefde dit heerlijke huis en de buitenruimte steeds mooier gemaakt. Het huis heeft een perfecte indeling, en ligt uniek. Om de hoek van het Ledig Erf, de Twijnstraat, Station Vaartsche Rijn, speeltuin, school. Ook Kampong voor voetbal en hockey is niet ver weg. In het bruisende Museumkwartier én rustig in het groen aan het Zocherpark en de Singel. Voor ons is het tijd voor een nieuw avontuur, wie grijpt deze buitenkans?
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 895,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 8,689
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, corner house
Building type
Resale property
Year of construction
1936
Specific
Protected townscape or village view (permit needed for alterations)