Sold
- 116 m²living area
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- August 29, 2025
- Date of sale
- September 23, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Luxe 4-kamer appartement op de eerste woonlaag van circa 116m² op de hoek van het in 2009 gebouwde complex 'De Drapenier', met ruim terras met fraai uitzicht op het Heuvelland, centraal in Vaals op korte afstand van winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen.
Dit luxe appartement is modern ingericht, fraai afgewerkt en direct te betrekken.
Royale lichte woonkamer met moderne inbouwkeuken, 2 ruime slaapkamers, luxe badkamer en toiletruimte. In het souterrain een eigen berging en parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage.
Indeling
Begane grond
Afgesloten entree met bellentableau/intercom en briefkasten. Ruime hal met trappenhuis en lift.
1e verdieping
Ruime entreehal met meterkast en ruimte voor een garderobe. Gang die toegang geeft tot alle vertrekken/ruimtes.
Zeer ruime woonkamer met grote raampartijen en zodoende veel daglicht en fraai uitzicht.
Open keuken met moderne L-vormige opstelling voorzien van ingebouwde keramische kookplaat, recirculatie afzuigkap, combi-oven, vaatwasser en koel-/vriescombinatie. Woonkamer en keuken samen circa 50m².
Vanuit de woonkamer via de schuifpui toegang tot het ruime terras/loggia (circa 8,5m²) op het westen en een fraai uitzicht op het omringende Heuvelland.
Berg-/stook-/wasruimte: Naast bergruimte is hier ook de aansluiting/afvoer voor de wasmachine, de c.v.-combiketel (Remeha Avanta bouwjaar 2009) en de WTW-installatie.
Badkamer: voorzien van een wastafelmeubel met 2 wastafels, ligbad, douche, wandcloset, witte wandtegels tot het plafond, antraciet vloertegels.
Toiletruimte: wandcloset, fontein, witte wandtegels, antraciet vloertegels.
Drie slaapkamers van circa 14,2, 8,8 en 9,8 m².
Souterrain
Ruime eigen berging (ruim 9m²) en een eigen parkeerplaats in een afgesloten gedeelte van de parkeergarage.
Wetenswaardigheden
- Aluminium kozijnen voorzien van dubbele beglazing
- Verwarming en warm water via c.v.-combiketel (bouwjaar 2009, eigendom)
- Energielabel A
- Moderne keuken en sanitair
- De gehele woning is voorzien van pvc vloeren
- De gehele woning is voorzien van nette raambekleding op maat.
- Bijdrage VvE: € 213,61/maand (woning) + € 13,19/maand (berging) + € 46,55/maand (garage)
- Niet bewoningsclausule (eigenaar/verkoper heeft de woning nooit zelf bewoond)
- Notariskeuze is aan verkoper (projectnotaris)
- Oplevering op korte termijn mogelijk
AANSPRAKELIJKHEID
Het bovenstaande behelst slechts een globale omschrijving van een object. De informatie berust deels op door derden aan onze kantoren verstrekte gegevens. Met de meeste zorg hebben wij deze informatie verwerkt doch kunnen ten aanzien van de juistheid van deze gegevens geen aansprakelijkheid aanvaarden. Aan deze brochure kunnen geen rechten worden ontleend.
ONDERHOUD
De staat van onderhoud en beoordeling van de bouwkundige staat geldt op basis van visuele waarnemingen, gerelateerd aan de ouderdom van het object. Een uitgebreide bouwkundige opname valt nadrukkelijk buiten het kader van deze presentatie. Dit behoort eventueel tot de onderzoeksplicht van de kandidaat-koper(s).
KOOPAKTE
De koopakte wordt opgesteld volgens model NVM.
TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
ONTBINDING
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (b.v. financiering) is in de regel circa 6 weken na de mondelinge wilsovereenstemming.
ZEKERHEIDSSTELLING
De waarborgsom/ bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze uiterlijk binnen 7 dagen na het verlopen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren.
ONDERZOEKSPLICHT VAN DE KOPER
Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 398,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,431
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 273.35 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2009
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 116 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 403 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system, elevator, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- VAALS A 10588
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- VAALS A 10588
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- VAALS A 10588
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 273.35 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,549x
Viewed
15x
Saved
29-8-2025
On Funda
Neighborhood

Vaals
Vaals- Residents
- 7,430
- Family with children
- 18%
- Avg. asking price / m²
- € 2,882
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




