New
Wolfskersweg 66291 CB VaalsVaals
€ 489,000 k.k.
- 146 m²living area
- 419 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Description
Gelegen in een geliefde, rustige woonwijk van Vaals, biedt deze ruime vrijstaande woning met 4 slaapkamers, een perfecte combinatie van comfort, sfeer en licht.
De ligging is ideaal: aan de rand van Vaals, dicht bij de natuur, maar toch op loopafstand van het centrum. De fraaie tuin op het zuiden biedt veel privacy en is bereikbaar via de vrijstaande, ruime garage – ideaal voor hobby’s of extra opslagruimte.
Interesse in deze woning? Stuur een mail naar en we plannen graag een bezichtiging voor je in.
Globale indeling:
Begane grond
Entree met toegang naar de keuken, woonkamer en het gastentoilet. Trap naar het souterrain en de eerste verdieping (split level).
Open keuken met een nette keuken voorzien van een kookplaat, oven en afzuigkap en toegang tot bijkeuken en tuin. Ruime lichte woonkamer/keuken met een oppervlakte ca. 40m². Een fraaie haard en de hoge plafonds zorgen voor extra sfeer in huis. Middels een schuifpui en een loopdeur is de achtertuin bereikbaar. De woonkamer en de keuken zijn voorzien van een eiken parketvloer.
Souterrain
Gang met geheel vernieuwde meterkast. Het gehele souterrain is voorzien van een tegelvloer.
Slaapkamer I - 14,5m².
(slaap)kamer(8m²), momenteel bevindt zich hier de sauna, deze is ter overname.
Ruime berging met wasmachine- en droger aansluiting en CV (eigendom 2023).
Eerste verdieping
Overloop met toegang naar de drie slaapkamers (12m², 10m² en 8m²) en de badkamer.
De geheel verdieping met uitzondering van de badkamer is voorzien van een houten parketvloer.
De nette badkamer( 6m²) is voorzien van een ligbad /douche, wastafel en toilet.
Tuin
De fraaie achtertuin, gelegen op het Zuiden! biedt een ruim deels overdekt terras. Naast/achter de woning bevindt zich een ruime garage (23m²).
Tuin is geheel rondom en biedt veel privacy.
Naast de woning zijn parkeermogelijkheden.
Relevante informatie
- Bouwjaar woning 1972
- Aantal slaapkamers 4/5
- De woning is deels voorzien van houten kozijnen met dubbel glas en deels voorzien van kunststof kozijnen met triple glas.
- De woning is deels voorzien van rolluiken
- Het hoofddak is in 2006 vernieuwd.
- HR combiketel 2023 (eigendom).
- Perceeloppervlakte 419 m2
- Vloeroppervlakte woning 146 m2
- Vrijstaande ruime garage 23 m2
- Per direct aanvaardbaar.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woning informatie. Alle maten zijn circa maten.
Ter bescherming van de belangen van zowel kopers als ook verkopers wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat kopers en verkopers de koopovereenkomst hebben getekend (schriftelijkheidsvereiste).
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available immediately
- Asking price
- € 489,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,349
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and other
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 146 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 27 m²
- Plot size
- 419 m²
- Volume in cubic meters
- 468 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Triple glazed and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2023, in ownership
Cadastral data
- VAALS E 277
- Cadastral map
- Area
- 399 m²
- VAALS E 873
- Cadastral map
- Area
- 20 m²
Exterior space
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
937x
Viewed
16x
Saved
12-5-2026
On Funda
Neighborhood

Vaals
Vaals- Residents
- 7,430
- Family with children
- 18%
- Avg. asking price / m²
- € 2,908
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.