Apeldoornseweg 138172 EG VaassenVulcanus - de Pirk
€ 637,500 k.k.
- 145 m²living area
- 366 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
Ruime en instapklare twee-onder-een-kapwoning nabij het centrum van Vaassen
Aan de Apeldoornseweg 13 in Vaassen staat deze uitstekend onderhouden twee-onder-een-kapwoning met aangebouwde garage. De woning ligt op een prettige locatie, op korte afstand van het gezellige dorpscentrum, winkels en dagelijkse voorzieningen.
Wat direct opvalt, is de verzorgde staat van onderhoud. De huidige eigenaar heeft de woning met veel aandacht onderhouden en door de jaren heen op diverse punten verbeterd en vernieuwd. Hierdoor is een comfortabel en sfeervol huis ontstaan waar u zonder (grote) werkzaamheden kunt intrekken.
De woonkamer is heerlijk licht dankzij de erker aan de voorzijde, die bovendien zorgt voor extra ruimte en een prettig uitzicht. Aan de achterzijde bevindt zich een luxe serre met vloerverwarming; een fijne plek waar u het hele jaar door kunt genieten van licht en comfort.
Ook op praktisch vlak is de woning goed bijgehouden. De keuken, badkamer en platte daken zijn al eens vernieuwd, de buitenkozijnen zijn recent geschilderd en de woning beschikt daarnaast over 10 zonnepanelen.
Indeling
Begane grond: Entree/hal met trapopgang, toiletruimte en meterkast. Aan de voorzijde ligt de sfeervolle woonkamer met erker, die zorgt voor extra lichtinval en een ruime zithoek.
Aan de achterzijde bevindt zich de open keuken, geplaatst in 2017 en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Daarnaast zijn vorig jaar alle fronten vernieuwd, waardoor de keuken een frisse en moderne uitstraling heeft. Er is hier voldoende ruimte voor een royale eettafel.
De serre vormt een heerlijke verlenging van de leefruimte en is voorzien van vloerverwarming en zonwering. Dankzij het vele licht en het uitzicht op de fraai onderhouden tuin is dit een plek waar u het hele jaar prettig kunt én wil verblijven. Vanuit de serre is bovendien de garage inpandig bereikbaar.
Eerste verdieping: Overloop, drie slaapkamers en een moderne badkamer, vernieuwd in 2018. De badkamer is uitgevoerd met een inloopdouche, tweede toilet, dubbel wastafelmeubel, designradiator en aansluitingen voor wasapparatuur.
Tweede verdieping: Via een vaste trap bereikt u de ruime zolderverdieping met cv-opstelling (2013), mechanische ventilatie-unit, praktische bergruimte achter de knieschotten en aansluitingen voor de wasapparatuur. Daarnaast bevindt zich hier de vierde slaapkamer. Extra bergruimte is aanwezig op de vliering.
Tuin: Zowel de voor- als achtertuin is verzorgd aangelegd en uitstekend onderhouden. De achtertuin is gesitueerd op het zuidoosten en heeft diverse terrassen. Ook is er achterin de tuin een extra berging met ruime overkapping. Door middel van de glazen panelen is deze ook dicht te maken, waardoor het kan fungeren als een mooie tuinkamer. De tuin biedt daarnaast volop privacy.
Bent u op zoek naar een ruime en uitstekend onderhouden woning op een fijne locatie in Vaassen? Dan is Apeldoornseweg 13 zeker een bezichtiging waard. Neem gerust contact met ons op voor een afspraak. Wij laten u deze woning graag zien!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 637,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,397
- Year of construction
- 1997
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 145 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 366 m²
- Volume in cubic meters
- 553 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- VAASSEN D 4744
- Cadastral map
- Area
- 366 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road and in centre
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 180 m² (18.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,781x
Viewed
47x
Saved