Sint Gerlach 38-M6301 JD Valkenburg (LI)Sint Gerlach
€ 449,000 k.k.
- 112 m²living area
- 1bedroom
- Aenergy label
Description
Ruim en fraai gelegen penthouse met riant dakterras, fraai uitzicht, royale woon-/eetkamer, open keuken, grote slaapkamer met badkamer, eigen berging in het souterrain en 3 parkeerplaatsen op het afgesloten parkeerterrein.
Gelegen in het van lift voorziene kleinschalige appartementencomplex Residence Sint Gerlach in Houthem, schuin tegenover Chateau St. Gerlach.
Uitstekende verbinding met Maastricht, Heerlen, Aken en Luik met autowegen en openbaar vervoer (zowel trein als bus) op korte loopafstand.
Het Heuvelland en Geuldal bieden volop recreatie mogelijkheden met diverse wandel- en fietsroutes.
Op korte afstand van het fraai Valkenburg met een divers aanbod aan horeca, grotten en kasteelruïne.
Kortom: een fraaie uitvalbasis om te genieten van de fraaie omgeving en het Bourgondische Limburgse leven!
INDELING
Souterrain
Afgesloten privé berging, gemeenschappelijke bergruimte en fietsenstalling.
Begane grond
Afgesloten entree met intercom en briefkasten, Centrale hal met trappenhuis en lift.
Derde verdieping
Entreehal met videofoon, meterkast en toiletruimte (wandcloset, fontein).
Via glazen deuren bereikbare eetkamer (ruim 20m²) met dakkapel. Open keuken (circa 8m²) met L-vormige SieMatic inrichting, voorzien van granieten werkblad en ingebouwde 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, heteluchtoven, vaatwasser, en koel-/vriescombinatie.
Ruime woonkamer (circa 37m²) met 2 dakkapellen en schuifpui met toegang tot het riante dakterras. Vanaf het dakterras met veel privacy heeft u een geweldig uitzicht op de fraaie landelijke omgeving en kunt u heerlijk van de zon genieten.
Vanuit de hal is tevens de ruime slaapkamer (circa 21m²) bereikbaar. Vanuit de slaapkamer bericht u de badkamer. De badkamer is voorzien van een ligbad, wastafel, toilet (wandcloset) en ruime douchecabine.
Berg-/was-/stookruimte met c.v.-combiketel, aansluiting/afvoer wasmachine en de in 2025 vernieuwde WTW-installatie.
WETENSWAARDIGHEDEN
- Energielabel A
- Van de eetkamer kan een tweede slaapkamer gemaakt worden
- Airco in slaapkamer en keuken
- C.v.-combiketel: bouwjaar 2011, huur
- Grotendeels voorzien van fraaie parketvloeren, slaapkamer voorzien van tapijt
- Kunststof kozijnen met dubbele beglazing
- 3 eigen parkeerplaatsen op het met een elektrisch bedienbare slagboom afgesloten parkeerterrein aan de achterzijde
- Bijdrage aan de actieve en gezonde VvE: € 268,- per maand (inclusief reservering groot onderhoud, onderhoud gemeenschappelijke ruimtes, lift-, groen-, en grootonderhoud, gebruik en schoonmaak algemene ruimtes, opstalverzekering)
ONDERHOUD
De staat van onderhoud en beoordeling van de bouwkundige staat geldt op basis van visuele waarnemingen, gerelateerd aan de ouderdom van het object. Een uitgebreide bouwkundige opname valt nadrukkelijk buiten het kader van deze brochure. Dit behoort eventueel tot de onderzoeksplicht van de kandidaat-koper(s).
AANSPRAKELIJKHEID
Het bovenstaande behelst slechts een globale omschrijving van een object. De informatie berust deels op door derden aan onze kantoren verstrekte gegevens. Met de meeste zorg hebben wij deze informatie verwerkt doch kunnen ten aanzien van de juistheid van deze gegevens geen aansprakelijkheid aanvaarden. Aan deze brochure kunnen geen rechten worden ontleend.
KOOPAKTE
De koopakte wordt opgesteld volgens model NVM.
TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
ONTBINDING
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (b.v. financiering) is in de regel circa 4 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.
ZEKERHEIDSSTELLING
De waarborgsom/ bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze uiterlijk binnen 7 dagen na het verlopen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren.
ONDERZOEKSPLICHT VAN DE KOPER
Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 449,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,009
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 268.00 per month
Construction
- Type apartment
- Penthouse (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1999
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 112 m²
- Exterior space attached to the building
- 56 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 370 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 baths, 2 toilets, and 2 sinks
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, balanced ventilation system, elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Calenta (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- HOUTHEM A 3088
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HOUTHEM A 3088
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HOUTHEM A 3088
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 268.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
6,512x
Viewed
42x
Saved
6-9-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.






