New
de Windmulder 55554 KJ ValkenswaardCentrum
€ 795,000 k.k.
- 159 m²living area
- 340 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherStijlvol vrijstaand wonen op een toplocatie in hartje Valkenswaard.
Description
Stijlvol vrijstaand wonen op een toplocatie in hartje Valkenswaard – royale leefruimtes, multifunctionele garage en een fraai aangelegde privacyrijke tuin.
Aan een rustige, autoluwe straat, op steenworp afstand van het bruisende centrum van Valkenswaard, staat deze uitstekend onderhouden vrijstaande onder Hertroys architectuur gebouwde villa. Een woning waar ruimte, comfort en kwaliteit op harmonieuze wijze samenkomen. Met een royale woonoppervlakte, meerdere slaapkamers, een sauna-ruimte, een grote garage met vliering en een schitterend aangelegde tuin is dit een woning die werkelijk alles biedt voor wie op zoek is naar exclusief wonen. De woning dateert uit 1988 en beschikt over een woonoppervlakte van circa 160 m2 met 787 m3 inhoud op een perceel van 340 m².
Al bij aankomst valt de verzorgde uitstraling direct op. De brede oprit biedt plaats aan meerdere auto's en leidt naar de royale garage met carport. Via de stijlvolle entree betreedt u een woning die direct een gevoel van warmte en kwaliteit uitstraalt.
De royale L-vormige woonkamer geniet van een prachtige lichtinval dankzij de grote raampartijen en biedt een sfeervol uitzicht op de fraai aangelegde tuin. De verschillende zitgedeelten zorgen voor een natuurlijke indeling, waardoor zowel ontspannen als ontvangen van gasten optimaal tot zijn recht komt.
De ruime woonkamer biedt volop ruimte voor een grote eettafel waar familie en vrienden samenkomen, vormt het hart van de woning en staat in directe verbinding met de tuin en keuken. Vanuit de keuken loopt u zo naar het overdekte terras, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen.
De achtertuin is een waar visitekaartje. Fraai aangelegd met volwassen beplanting, meerdere terrassen, sierbestrating en volop privacy vormt deze tuin een heerlijke plek om gedurende de gehele dag van de zon én de schaduw te genieten. Het ruime overdekte terras maakt het mogelijk om vrijwel het hele jaar buiten te zitten.
De royale garage vormt een absolute meerwaarde en is voorzien van een manshoge werkput. Een unieke voorziening voor de autoliefhebber of hobbyist die graag zelf onderhoud verricht aan auto’s, motoren of klassieke voertuigen. Dankzij de royale afmetingen is de garage bovendien uitstekend geschikt als werkruimte, hobbyruimte of voor een beroep aan huis.
Op de verdieping bevinden zich meerdere ruime slaapkamers en een complete badkamer voorzien van ligbad, douche, wastafelmeubel en toilet. De slaapkamers zijn keurig afgewerkt en bieden veel daglicht.
Een absolute verrassing bevindt zich op de tweede verdieping: een royale saunaruimte met een luxe infrarood- sauna. Deze verdieping biedt daarnaast volop mogelijkheden als fitnessruimte, ontspanningsruimte, hobbyruimte of extra slaapkamer.
Bijzonderheden
• Vrijstaande villa op uitstekende locatie nabij het centrum.
• Royale woonkamer met veel lichtinval.
• Energielabel C.
• Ruime woonkeuken met directe tuinverbinding.
• Fraai aangelegde, privacyrijke tuin met meerdere terrassen.
• Groot overdekt terras voor optimaal buitenleven.
• Royale multifunctionele garage.
• Eigen oprit met parkeergelegenheid voor meerdere auto's.
• Extra oprit ten behoeve voor camper, aanhanger of opslag, voorzien van poort
• Wellnessruimte met luxe sauna.
• Meerdere ruime slaapkamers.
• Complete badkamer.
• Uitstekend onderhouden.
• Rustige woonstraat met uitsluitend bestemmingsverkeer.
• Op loopafstand van winkels, restaurants, scholen en sportvoorzieningen.
• Goede infrastructuur:
• - 15 autominuten vanaf Eindhoven
• - 5 autominuten vanaf de N69 Westparallel
• - 10 fietsminuten tot centrum Valkenswaard
• - 20 fietsminuten tot Maxima Medisch Centrum / ASML
• - 30 fietsminuten tot centrum Eindhoven
Een woning die u moet beleven
Windmulder 5 is niet zomaar een vrijstaande woning. Het is een comfortabele gezinsvilla waar wonen, ontspannen, werken en genieten perfect samenkomen. De combinatie van de rustige ligging, de royale leefruimtes, de multifunctionele garage, de luxe wellnessruimte en de prachtig aangelegde tuin maakt dit een woning die zelden op de markt verschijnt.
Laat u verrassen tijdens een bezichtiging en ervaar zelf de ruimte, rust, luxe en kwaliteit die deze bijzondere villa te bieden heeft.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 795,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,000
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Combination roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 159 m²
- Other space inside the building
- 53 m²
- Exterior space attached to the building
- 33 m²
- Plot size
- 340 m²
- Volume in cubic meters
- 787 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Bathroom facilities
- Sauna
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Sauna and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- VALKENSWAARD F 3174
- Cadastral map
- Area
- 340 m²
Exterior space
- Garden
- Back garden, surrounded by garden and front garden
- Back garden
- 100 m² (10.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Garage
- Type of garage
- Carport, built-in and parking place
- Capacity
- 2 cars
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
1-7-2026
On Funda
Neighborhood

Centrum
Valkenswaard- Residents
- 4,150
- Family with children
- 6%
- Avg. asking price / m²
- € 4,564
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



