Sold
- 163 m²living area
- 330 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- September 27, 2025
- Date of sale
- October 9, 2025
- Term
- 12 days
Description
Een super fijne plek, gecombineerd met verrassend veel ruimte! Deze royale tweekapper heeft ruim 160 m2 woonoppervlak en ligt op een mooi perceel van 330 m2.
Bovendien met volop parkeermogelijkheden op eigen terrein, een sfeervolle overkapping (ook te gebruiken als carport), ruime berging (voorheen garage) én maar liefst 5 slaapkamers!
LIGGING:
De woning is gelegen aan een rustig deel van de Nieuwe Waalreseweg, aan een ventweg met volop parkeermogelijkheden.
Vanuit hier fiets je binnen 5 minuten naar het centrum van Valkenswaard maar ook sportvoorzieningen en scholen zijn lekker dichtbij.
Grote plus is de ideale ligging ten opzichte van Eindhoven en Veldhoven en ook de ontsluiting met het snelwegennet bevindt zich op korte afstand!
INDELING:
Begane grond:
Aan de voorkant van het huis bevindt zich een nette voortuin, met oprit voor meerdere auto's.
Aansluitend is er een entree, met toegang tot de hal.
Vanuit de hal (met vernieuwde meterkast en trapopgang naar de eerste verdieping) is er toegang tot de woonkamer en een licht betegeld toilet (met vrijhangend closet en een fonteintje).
Doordat de woning aan de achterzijde uitgebouwd is, is er een heerlijk ruime woonkamer gecreëerd! Deze is bijna 12 meter lang, en biedt ruimschoots plek voor een fijne zithoek en (bijvoorbeeld) 6-persoons eethoek.
Via tuindeuren is er toegang tot de achtertuin en voor extra sfeer en warmte kan er gebruik worden gemaakt van de open haard.
De keuken staat in een half open verbinding met de woonkamer, en beschikt ver een in een hoek opgestelde, lichte/moderne inrichting.
Er zijn ruim voldoende kastjes met aanrechtblad en spoelbak en daarnaast zijn een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, combi-magnetron en koelkast ingebouwd.
In het verlengde van de keuken is er vervolgens nog een praktische bijkeuken, met aansluiting voor de wasapparatuur en een deur naar de achtertuin.
Eerste verdieping:
Centraal op de eerste verdieping bevindt zich een overloop.
Er zijn op deze etage in totaal 3 (slaap-)kamers, alle ruim van opzet en zeer geschikt om te gebruiken als slaap- maar ook bijvoorbeeld werk- of hobbykamer!
Twee van de slaapkamers beschikken over airco en de slaapkamer aan de voorkant biedt toegang tot een balkon.
Een van de kamers beschikt bovendien over een praktische inbouwkast.
De badkamer is ook ruim opgezet!
De witte betegeling is gecombineerd met blauwe accenten en de ruimte beschikt over een inloopdouche, ligbad, (vrijhangend) toilet en 2 wastafels.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap is er toegang tot de overloop, met aansluitende berg-/stookruimte.
Hier bevindt zich de CV-installatie en aansluiting voor de wasapparatuur.
Op deze verdieping bevinden zich verder slaapkamer 4 en 5, een aan de voorzijde en een aan de achterzijde van het huis.
De slaapkamer aan de voorkant beschikt over 2 dakramen en een 'vliering' die bijvoorbeeld als hoogslaper of chill plekje kan worden gebruikt.
De slaapkamer aan de achterkant heeft een flinke dakkapel.
BUITEN:
De huidige eigenaar heeft een mooie overkapping geplaatst, die theoretisch ook dienst zou kunnen doen als bijvoorbeeld carport.
In het verlengde hiervan bevindt zich de voormalige garage (nu berging).
De tuin is verder verzorgd aangelegd, met een mooi gazon, beplantingen en een fijn terras!
ALGEMEEN:
- Bouwjaar ca. 1970
- Gebruiksoppervlakte wonen ca. 163 m2!
- Perceeloppervlakte ca. 330 m2
- Energielabel B!
- De woning is omstreeks 2022 voorzien van 14 zonnepanelen
- In 2021 zijn airco's geplaatst
- Voorzien van isolerende beglazing, deels in houten en deels in kunststof kozijnen
- De woning is omstreeks 2002 uitgebouwd, waardoor een royale woonkamer is gerealiseerd!
- De platte daken zijn vernieuwd (aanbouw woonhuis in ca. 2002, garage in ca. 2017 en de overkapping dateert van 2021)!
- Aanvaarding is in overleg
Let op: De in de advertentie opgegeven maten en oppervlakten zijn zorgvuldig gemeten, maar dienen als indicatie! Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Ook de plattegronden zijn bedoeld ter indicatie.
Interesse gewekt? Bel voor een vrijblijvende bezichtiging voor een echt goede indruk van het huis!
Tot zekerheid van de nakoming van de verplichtingen van de koopovereenkomst dient de kopende partij, binnen zes weken na het tot stand komen van de koopovereenkomst, een bankgarantie (10% van de koopsom) te stellen bij een Nederlandse bankinstelling c.q. een waarborgsom (10% van de koopsom) te storten bij de notaris.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 549,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,368
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 163 m²
- Exterior space attached to the building
- 29 m²
- External storage space
- 24 m²
- Plot size
- 330 m²
- Volume in cubic meters
- 552 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and underfloor heating
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, rolldown shutters, and flue
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Excellent HR30 (gas-fired combination boiler from 2002, in ownership)
Cadastral data
- VALKENSWAARD E 2320
- Cadastral map
- Area
- 330 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 150 m² (15.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Not yet present but possible
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,462x
Viewed
53x
Saved
26-9-2025
On Funda
Neighborhood

Geenhoven
Valkenswaard- Residents
- 3,555
- Family with children
- 26%
- Avg. asking price / m²
- € 4,423
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




