Rosheuvel 15554 HW ValkenswaardCentrum
€ 995,000 k.k.
- 276 m²living area
- 344 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherEen vrijstaand, multifunctioneel woonobject in centrum Valkenswaard.
Description
WONEN én WERKEN, slim samengevat in één uniek object. Kantoor, praktijk, vergaderingen, bijeenkomsten etc. en volop ruimte voor gasten/relaties om te parkeren. Aan u de keus en waar legt u het accent..... Bedrijf (circa 127 m²) en 'huis' (circa 150 m²) kunnen op een zeer eenvoudige manier weer, indien gewenst en van toepassing, met elkaar worden verbonden. Beneden een fijne werk-/kantoorruimte (of wellicht mantelzorg) en boven letterlijk en figuurlijk op niveau wonen. Klasse afgewerkt en in feite een 'stand-alone' appartement in het centrum! Een uiterst bijzonder, vrijstaand en riant object met een woonoppervlakte van maar liefst circa 276 m²!! In het centrum van Valkenswaard, rustig gelegen tegen het park. Met een grote garage van circa 50 m², een dakterras (helemaal vrij in het groen) van circa 60 m². Het grootse object is in principe opgebouwd in de vorm van twee wooneenheden, met twee huisnummers, beide wooneenheden (of kantoor/praktijk) zijn geheel zelfvoorzienend met beide twee slaapkamers, badkamer en keuken. Dus u krijgt twee huisnummers voor de prijs van één! Dat moet toch te denken geven; wonen met de ouders of juist met de kinderen (thuiswonende studenten die behoefte hebben aan privacy), mantelzorg, kantoor of praktijk aan huis, of het hebben van een hele grote woning voor extra ruimte en comfort (de begane grond en verdieping staan indien gewenst met elkaar in verbinding). Of, en beslist interessant, de begane grond wordt als appartement verhuurd (investering/rendement) en mogelijk woont u boven dan voor een zeer gelimiteerd bedrag! De garage met carport is een bonus, plek voor 3 auto's.
Wat verdere cijfers; de begane grond heeft een woon-/gebruiksoppervlakte van circa 127 m² en het (bijvoorbeeld) appartement op de verdieping circa 150 m². Dus twee appartementen maar, in een andere invulling zowaar een complete woonruimte van maar liefst totaal circa 276 m². OF een fantastisch kantoor van circa 276 m². Een uniek object met daadwerkelijk zeer diverse mogelijkheden.
Indeling:
Begane grond:
Entree:
Overdekte entree met intercominstallatie. Representatieve hal met meterkast, bergkast en bouwkundige voorzieningen voor een personenlift. Eenvoudige mogelijkheid tot het realiseren van een directe verbinding naar het wonen op de begane grond, kantoor-/praktijkruimte. Fraaie hardhouten trappartij naar de eerste verdieping.
1e Verdieping:
Hal:
Hal met garderobe/bergkast. Lichtkoepel met elektrisch bedienbare zonwering.
Luxe en geheel betegeld gastentoilet met wandcloset en fontein.
Living:
Prachtige en moderne living (circa. 40 m²) met verhoogd plafond, een lichte natuurstenen vloer (albast), een design gashaard en grote raampartijen met erker. De living staat middels een mooie corridor met lichtstraat (panelen elektrisch bedienbaar) in directe verbinding met de eetkamer. Door de ideale ligging van deze eetkamer (bij keuken en terras-tuin) vormt deze ruimte het ‘centrum’ van het geweldige appartement. Inbouw-hoekkast. Airco-unit. Deur en schuifpui naar terras-tuin. Kortom, een heerlijk grote leefruimte met diverse inrichtingsmogelijkheden.
Keuken:
Geheel gemoderniseerde en vernieuwde, luxe keuken, compleet ingericht en van alle (kook-) gemakken voorzien, een heerlijke ruimte om te vertoeven.
Slaapkamers:
Zeer royale ouderslaapkamer 1 (circa. 20 m²) voorzien van een airconditioning, elektrisch bedienbare zonnescreens en inbouwspots.
Ruime slaapkamer 2 (circa. 12 m²), momenteel in gebruik als walk-in-closet.
Badkamer:
Moderne, geheel betegelde badkamer met bad, doucheruimte (beide voorzien van een thermostaatkraan), afgeschermd vrijhangend toilet, dubbele wastafel met riant badmeubel.
Tevens (eenvoudige mogelijkheid voor) ruime slaapkamer 3 aansluitend op de living. Deze ruimte is momenteel in gebruik als bibliotheek/onderdeel van de living, voorzien van een kastenwand.
Buiten:
De grote terras-tuin (circa. 60 m²) is een oase van rust midden in het centrum. Werkelijk uniek voor een object in Valkenswaard. 100% privacy en omgeven door vele mooie bomen en struiken is het hier puur genieten. De ligging op het zuid-westen maakt het helemaal compleet. Het hoofdterras is voorzien van een elektrisch bedienbare zonwering. Diverse stroom- en lichtpunten aanwezig. Haardpartij en gedeeltelijke overkapping. Trappartij naar de begane grond (naar de achterzijde van het object).
Garage/berging:
Zeer grote garage/berging (circa. 50 m²) geschikt voor 2 a 3 auto’s, met tegelvloer, voorzien van een elektrisch bedienbare sektionaaldeur. Voor de garage (met carport) is voldoende ruimte voor het parkeren van meerdere auto’s.
CV-/wasruimte met opstelling combiketel (Remeha HR; bouwjaar circa 2008). Deur naar achterzijde van het complex. Achterom met afsluitbare poort.
Begane grond:
Kantoor/praktijk OF woonruimte (appartement) op de begane grond:
Multifunctionele ruimte (circa. 127 m²) met volledig eigen entree welke uitermate geschikt is voor het houden van een kantoor of praktijk aan huis. Uiteraard mag deze ruimte ook volledig bij het wonen boven (appartement) worden getrokken zodat een fantastische grote woonunit in het centrum ontstaat (met patiotuin)! Ook verhuur van de kantoor-/praktijkruimte of appartement behoort tot de vele mogelijkheden. Momenteel is deze ruimte opgedeeld in een ontvangsthal (met meterkast), slaapkamer, kantoorruimte, mooie en groots opgezette keuken met onder meer koelkast, vaatwasmachine, close-in boiler en magnetron. Sanitaire ruimte met toilet, wastafel en inloopdouche.
BELANGRIJK:
Perfect onderhouden woon-/werkobject, schitterend gelegen in het centrum van Valkenswaard, gelegen naast het park.
Luxe afwerking met onder meer elektrische bedienbare screens, horren, hoogwaardige aluminium kozijnen met isolerende beglazing.
Gedegen voorzieningen zijn getroffen met betrekking tot levensloop bestendig wonen, denk hierbij aan voorbereiding lift, extra brede deuren en dorpelvrije vertrekken.
Bouwjaar circa 1995.
Perceeloppervlakte circa 344 m².
Woonoppervlakte appartement (exclusief garage/berging) circa 150 m².
Oppervlakte kantoor-/praktijkruimte circa 127 m².
Van harte welkom om ter plaatse te komen kijken.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 1,075,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 995,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,605
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property (official/company house or apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1995
- Specific
- Double occupancy possible
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 276 m²
- Other space inside the building
- 61 m²
- Exterior space attached to the building
- 97 m²
- Plot size
- 344 m²
- Volume in cubic meters
- 1,251 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 toilets, sink, double sink, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, elevator, rolldown shutters, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Remeha HR (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- VALKENSWAARD E 3554
- Cadastral map
- Area
- 344 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, in wooded surroundings, in centre and unobstructed view
- Garden
- Patio atrium and sun terrace
- Sun terrace
- 60 m² (15.00 metre deep and 4.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
- Capacity
- 3 cars
- Facilities
- Electrical door, loft, electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated