New
Diepenbrockdreef 733906 BH VeenendaalComponistenbuurt
€ 450,000 k.k.
- 97 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherLicht, speels en comfortabel appartement met tweede verdieping!
Description
Diepenbrockdreef 73 biedt je een verrassend ingedeeld 3-kamer appartement met een speelse extra verdieping, een zonnig terras op het westen en een vrij uitzicht over het water. Gelegen aan de voorzijde van het complex geniet je hier van rust én levendigheid. De woning is erg netjes onderhouden en ademt een prettige sfeer. Met een eigen parkeerplaats en berging woon je hier comfortabel en zorgeloos.
De ligging in de geliefde componistenbuurt van Veenendaal-West maakt het plaatje compleet. Alles wat je dagelijks nodig hebt, ligt binnen handbereik: van winkelcentrum De Ellekoot tot sportvoorzieningen en openbaar vervoer. Voor een frisse neus wandel je zo richting de Turfweide of pak je de fiets naar de Utrechtse Heuvelrug. Hier woon je in een prettige balans tussen natuur en gemak, met goede verbindingen richting de A12 en A30.
Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op Diepenbrockdreef73.nl voor meer informatie.
Specificaties:
Bouwjaar: 1991
Woonoppervlakte: ca. 97 m²
Energielabel: C
Indeling
Begane grond
Je komt aan op je eigen parkeerplaats en loopt via de nette, afgesloten entree naar binnen. Hier word je ontvangen in een verzorgde centrale hal met intercominstallatie, brievenbussen, lift en trappenhuis. Alles voelt hier veilig en goed onderhouden aan, een fijne eerste indruk.
Tweede verdieping
Eenmaal binnen in het appartement kom je in de hal, waar je direct de verzorgde afwerking opvalt. De combinatie van strakke wanden en een moderne vloer geeft het geheel een frisse en eigentijdse uitstraling. Hier vind je de meterkast en de ruimte voor je garderobe.
De woonkamer ligt aan de voorzijde van het complex en is een heerlijke plek om te verblijven. Grote ramen zorgen voor een mooie lichtinval en bieden een vrij uitzicht over het water, wat ieder seizoen iets extra’s geeft. De ruimte is praktisch in te delen met een comfortabele zithoek en een gezellige eethoek. Het voelt ruim, open en tegelijkertijd knus.
De keuken sluit hier mooi op aan en is functioneel ingericht met voldoende werkruimte en kastruimte. Je beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een gasfornuis, afzuigkap. Daarnaast is er een losse vaatwasser. Deze is in 2022 nog een keer vernieuwd. De opstelling biedt een fijne basis, terwijl er nog ruimte is om het geheel naar eigen smaak te moderniseren. Extra handig is de aanwezige berg-/voorraadkast, waardoor je alles netjes kunt opbergen en overzicht houdt.
Tussen de keuken en de woonkamer bevindt zich bovendien ook nog de praktische CV-ruimte, netjes weggewerkt en toch goed bereikbaar.
Op deze woonlaag bevindt zich één royale slaapkamer. Voorheen waren dit twee kamers. Deze kamer is ruim opgezet en biedt meer dan genoeg plek voor een groot bed en een kledingkast. Dankzij de rustige ligging is dit een fijne plek om je even terug te trekken. De indeling maakt het mogelijk om hier eventueel ook een werkhoek te realiseren.
De badkamer is uitgevoerd in basic kleurstellingen. Je vindt hier een douche en een wastafelmeubel, afgewerkt met lichte tegels die zorgen voor een frisse uitstraling.
Bovenverdieping appartement
Via een vaste trap bereik je de bovenverdieping met een extra kamer en een praktische overloop. Hier vind je ook de aansluitingen voor de wasapparatuur. Dit is een multifunctionele verdieping met volop mogelijkheden.
Balkon
Het balkon is gelegen op het westen en vormt een heerlijke plek om van de middag- en avondzon te genieten. Met uitzicht over het water en het groen voelt het hier vrij en ontspannen, alsof je even helemaal weg bent van de drukte. Er is voldoende ruimte voor een comfortabel zitje, waar je kunt borrelen of gewoon rustig een boek leest. Dankzij de ligging aan de voorzijde heb je een open zichtlijn, wat het buitengevoel versterkt. Een plek waar je graag thuiskomt, zeker op zonnige dagen.
Daarnaast beschik je over een eigen berging in het complex, ideaal voor fietsen of extra opslag.
Goed om te weten:
- Energielabel C aanwezig;
- CV-installatie (Nefit proline 2010, eigendom);
- 4 zonnepanelen aanwezig (eigendom);
- Servicekosten VvE: € 175 per maand;
- Eigen parkeerplaats op het binnenterrein;
- Privé berging aanwezig;
- Extra gezamenlijke berging voor o.a. e-bikes (optioneel);
- Aanvaarding in overleg.
Een licht, speels en comfortabel appartement met nét dat beetje extra door de tweede verdieping en het vrije uitzicht. Ideaal voor wie ruimte zoekt met karakter, op een fijne locatie.
Zin om deze woning zelf te komen bekijken? Neem contact op met ons kantoor en plan een bezichtiging. We leiden je graag rond, zodat je de sfeer en het comfort met eigen ogen kunt ervaren.
Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,639
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 175.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1991
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 319 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, elevator, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Proline HRC24 CW4 ( combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- VEENENDAAL D 7202
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- VEENENDAAL D 7202
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district, open location and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 175.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
5-5-2026
On Funda
Neighborhood

Componistenbuurt
Veenendaal- Residents
- 2,475
- Family with children
- 44%
- Avg. asking price / m²
- € 4,574
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



