New
Hofstede 63902 CK VeenendaalDragonder Noord
€ 575,000 k.k.
- 126 m²living area
- 301 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherHoekwoning | 301 m² perceel | 5 slaapkamers | royale tuin | label A
Description
Gelegen aan een rustig woonerf in de gemoedelijke wijk Dragonder-Noord, bieden wij deze ruime hoekwoning aan. Met een woonoppervlakte van ca. 126 m² en een perceel van 301 m², is deze woning ideaal voor gezinnen die op zoek zijn naar comfort en ruimte!
Duurzaamheid? Check! De woning beschikt over energielabel A, 7 zonnepanelen en er is vloerverwarming aanwezig op de begane grond en badkamer!
Aan de voorzijde van de woning vindt u een riante oprit met voldoende ruimte voor meerdere auto's. Daarnaast is er een garage (optioneel bij te kopen) welke direct grenst aan de oprit van de woning; die extra bergruimte biedt en ook gebruikt kan worden als hobbyruimte.
Ook zijn er 5 volwaardige slaapkamers aanwezig. Aan ruimte dus geen gebrek!
Even over de wijk: ’t Ronde Erf is voor velen het hart van de wijk Dragonder-Noord. Dit buurtwinkelcentrum is o.a. voorzien van een Jumbo-supermarkt, een bakker, bloemist en een kapsalon. De straatjes zijn nog ruim opgezet en er zijn diverse speelgelegenheden. Op fietsafstand is het winkelcentrum van Veenendaal alsmede een NS-treinstation (intercitystation: Veenendaal-De Klomp) gelegen.
We kunnen ons voorstellen dat u benieuwd ben en nodigen u derhalve van harte uit voor een vrijblijvende bezichtiging op afspraak. Maak snel een afspraak met een van onze makelaars. We leiden u graag rond!
Indeling
Via de royale oprit met garage bereiken we de entree van de woning. De hal biedt toegang tot de bijkeuken, de meterkast en de doorgang naar de keuken. In de bijkeuken zijn aansluitingen aanwezig voor een wasmachine en droger.
De nette en complete keuken (2020) is van alle gemakken voorzien, waaronder een (Neff) oven, een vaatwasser, een (Bora) inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging en een koelkast.
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de eethoek, grenzend aan de lichte en ruime woonkamer. De ruimte is afgewerkt door keramische tegels en nette wandafwerking. Vanuit de woonkamer is er via een loopdeur directe toegang tot de achtertuin.
In de gang naar de eerste verdieping bevindt zich de toiletruimte, uitgerust met een zwevend toilet en een stijlvolle waskom.
Eerste verdieping
De eerste verdieping brengt ons bij een drietal slaapkamers, allen voorzien van vloerbedekking. Aan de voorzijde bevindt zich de masterbedroom. Een ruim opgezette kamer met veel lichtinval en een ruimtelijk gevoel door de hoge nok. Aan de achterzijde bevinden zich twee sfeervolle kinderkamers met een strakke afwerking.
De badkamer is luxe uitgevoerd in een lichte kleurstelling en biedt een inloopdouche, ligbad, zwevend toilet, designradiator, wastafel in meubel en een verwarmde spiegel met verlichting.
Tweede verdieping
Via de vaste trap bereiken we de zolderverdieping waar zich twee ruime slaapkamers bevinden. Op de overloop is er tevens de mogelijkheid om een fijne werkplek te creëren. Dankzij de grote dakkapel geniet deze verdieping van veel lichtinval en extra ruimte, waardoor de mogelijkheden optimaal benut kunnen worden. Daarnaast zijn hier witgoedaansluitingen te vinden, evenals de cv-installatie (Nefit Trendline HRC 25 / CW4, 2016).
Tuin
De fraai aangelegde achtertuin biedt volop privacy en is een heerlijke plek om buiten te zijn. Door de royale Douglas veranda die volledig afsluitbaar is met een glazen schuifpui, geniet je het hele jaar door van het buitenleven.
Naast de veranda bevindt zich ook een berging. Deze extra ruimte is ideaal voor het opbergen van tuinmeubels of bijvoorbeeld gereedschap. De combinatie van functionaliteit en sfeer maakt dit een bijzonder complete buitenruimte.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een garage met daarachter bergruimte. Het voorste gedeelte heeft een barretje, waar je gezellig met vrienden/familie een drankje kunt doen!
Bijzonderheden
• Het bouwjaar van de woning betreft ca. 1975;
• Er zijn 7 zonnepanelen aanwezig;
• Optioneel is de garage bij er te kopen die direct grenst aan de oprit van de woning;
• De woning heeft een definitief energielabel A;
• De woonoppervlakte bedraagt 126 m²;
• De gehele woning beschikt over HR ++ glas;
• Verwarming en warmwater middels CV-ketel (Nefit Trendline HRC 25 / CW4, 2016)
• Deze woning beschikt over 5 volwaardige slaapvertrekken;
• De goed verzorgde achtertuin gelegen op het westen is een heerlijke plek om te ontspannen in de buitenlucht!
• Op loopafstand van wijkwinkelcentrum ‘Aller Erf’, dichtbij het Dragonderpark, scholen en nog vele andere voorzieningen;
• Aanvaarding in overleg;
• Deze presentatie is met zorg samengesteld op basis van de beschikbare gegevens en informatie. Desondanks kunnen aan de inhoud van deze verkoop tekst geen rechten worden ontleend. Afmetingen, oppervlakten en andere details zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. VC Makelaars B.V. is niet aansprakelijk voor eventuele fouten of onvolkomenheden in deze informatie.
Kunt u niet wachten om te komen bezichtigen? Wij snappen het! Plan daarom snel uw bezoek met een van onze makelaars.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,563
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 126 m²
- External storage space
- 26 m²
- Plot size
- 301 m²
- Volume in cubic meters
- 461 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, electric heating and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline HRC 25 / CW4 (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- VEENENDAAL K 2330
- Cadastral map
- Area
- 203 m²
- Ownership situation
- See deed
- VEENENDAAL K 2889
- Cadastral map
- Area
- 19 m²
- Ownership situation
- See deed
- VEENENDAAL K 9637
- Cadastral map
- Area
- 79 m²
- Ownership situation
- See deed
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 120 m² (11.50 metre deep and 10.40 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
17-4-2026
On Funda
Neighborhood

Dragonder Noord
Veenendaal- Residents
- 4,725
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 3,865
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



