Sold under reservation
Molenstraat 33-A5461 JP VeghelVeghel Centrum
€ 279,000 k.k.
- 66 m²living area
- 1bedroom
- Aenergy label
Description
LEVENSLOOPBESTENDIG IN HET CENTRUM!
Deze benedenwoning is gelegen in een kleinschalig appartementencomplex. Op loopafstand vindt u het gezellige centrum van Veghel, diverse winkels, supermarkten en horecagelegenheden. Ook scholen, sportaccommodaties en uitvalswegen naar diverse windstreken zijn niet ver van de woning. De woning is volledig geïsoleerd en heeft energielabel A. De woning beschikt onder andere over een woonkamer met open keuken, een badkamer en een slaapkamer, dit alles op de begane grond. Aan de achterzijde beschikt de benedenwoning over een terrasje, gesitueerd op het zuidoosten.
KENMERKEN:
* Bouwjaar: 2007
* Servicekosten: € 179,15 per maand
* Woonoppervlakte: 66 m²
* Inhoud: ca. 267 m³
* Appartement op de begane grond
* Terras aan de achterzijde
* Eigen parkeerplaats in de parkeerkelder
* In het centrum op loopafstand van diverse winkels
* Aanvaarding in overleg
LIGGING:
Dit appartement is gelegen op de begane grond van een kleinschalig appartementencomplex in het centrum van Veghel. Het centrum biedt een uitgebreid winkelaanbod, supermarkten en diverse horecagelegenheden, allemaal op loopafstand. In de directe omgeving vind je ook diverse medische voorzieningen, zoals huisartsen en apotheken. Het busstation ligt op slechts enkele minuten lopen. Met de auto bereik je snel de A50 en N279, waardoor steden als ’s-Hertogenbosch, Eindhoven, Nijmegen en Arnhem binnen handbereik liggen.
ALGEMEEN:
Aan de achterzijde van het appartementencomplex vindt u een elektrische roldeur en loopdeur naar de parkeergarage die ook inpandig bereikbaar is vanuit de centrale entree. U beschikt hier over één eigen parkeerplaats. In de Molenstraat vindt u de centrale entree naar het appartementencomplex. Hier vindt u de brievenbussen, intercom, trappenhuis en een lift. Vanuit deze centrale entree is er toegang tot het appartement.
INDELING:
U stapt binnen in een ruime hal met de meterkast, garderobe en toegang tot de overige vertrekken. Het hele appartement is voorzien van een laminaatvloer. De woonkamer is voorzien van een groot raampartij en biedt middels een loopdeur toegang tot het op het zuidoosten gelegen terrasje. De open keuken is uitgerust met boven- en onderkasten, lades, een spoelbak, gaskookplaat, afzuigkap en een koelkast. De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een douche, toilet, wastafel, radiator en mechanische ventilatie. De slaapkamer is zeer ruim waardoor er voldoende ruimte is voor een groot tweepersoonsbed en een omvangrijke kledingkast. In de berging staat de opstelling van de cv-installatie en de aansluitingen voor uw witgoedapparatuur.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 179 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 279,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,227
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 179.15 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 66 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 267 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha HR (gas-fired combination boiler from 2007, in ownership)
Cadastral data
- VEGHEL G 3222
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- VEGHEL G 3222
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Sun terrace
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 179.15 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,431x
Viewed
23x
Saved
15-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





