New
Hazelberg 15461 LB VeghelBuitengebied Driehuizen en Hazelberg
€ 897,000 k.k.
- 257 m²living area
- 2,456 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherBuitengebied op 2.456 m2 grond en inwonende ouders/kinderen mogelijk
Description
Altijd al in het buitengebied van Veghel op een riant perceel van 2.456 m² met mogelijkheid tot inwonende ouders / kinderen of kantoor / bedrijf aan huis en weids uitzicht willen wonen?
Kom een kijkje nemen bij deze vrijstaande woning aan de Hazelberg, laat je verrassen door de vrijheid en multifunctionele mogelijkheden !
Deze vrijstaande woning is instapklaar te noemen en voor diverse doelgroepen te gebruiken.
De aanbouw is volledig ingericht als (mantel)zorgwoning met alle voorzieningen gelijkvloers, ideaal voor inwonende kinderen of ouders.
Centrale locatie in het buitengebied van Veghel / Heeswijk-Dinther met goede bereikbaarheid naar de A50.
Kom kijken en beleef het gevoel !
Gebruiksoppervlakte wonen: 257 m²
Overige inpandige ruimte: 98 m²
Gebouw gebonden buitenruimte: 88 m²
Externe bergruimte: 51 m²
Inhoud woning: 1.317 m³
Indeling woning
Begane grond
Hal met meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping.
Vanuit deze ruimte toegang tot de woonkeuken.
De woonkeuken met een oppervlakte van ca. 20 m² is de centrale ruimte van de woning en heeft veel lichtinval door de grote raampartijen.
Voor de verwarming is hier vloerverwarming aanwezig en een extra gashaard.
Praktisch is de verdiepte kelderkast voor voldoende opslagmogelijkheden.
Toegang naar de woonkamer en bijkeuken.
De complete hoekvormige inbouwkeuken is in 2022 voorzien van nieuwe softclose lades en is opnieuw in moderne kleurstelling gespoten.
De keuken is voorzien van de volgende inbouwapparatuur:
• 5-pits inductiefornuis
• afzuigkap
• oven
• vaatwasser
• koelkast
• Quooker
De woonkamer met een oppervlakte van ca. 31 m² heeft ook veel lichtinval door de grote raampartij aan de voor- en rechterzijde.
Voorzien van tegelvloer met vloerverwarming, stucwerk wanden en plafonds.
Bijkeuken met kastenwand voorzien van witgoedaansluitingen en lichtinval door lichtkoepel.
In het verleden was hier een doorgang naar de mantelzorgwoning, deze is te realiseren indien gewenst.
Toegang naar het toilet, badkamer, berging en loopdeur naar buiten.
Toilet met hangende wc-pot.
Geheel betegelde badkamer (2020) met het volgende sanitair:
• ligbad,
• wastafel in badkamermeubel
Verwarming is aanwezig via de designradiator.
Berging met combi cv-ketel van bouwjaar 2021.
Eerste verdieping
Via de trapopgang in de hal bereik je de eerste verdieping.
Op deze verdieping bevinden zich aan de overloop een drie slaapkamers (circa 10 m², 11 m² en 16 m²) en de badkamer.
Alle slaapkamers hebben ingebouwde kasten en een pvc-vloer.
De betegelde badkamer is afgewerkt met het volgende sanitair:
• inloopdouche
• wastafel in badkamermeubel
• hangende wc-pot
Badkamer is voorzien van elektrische vloerverwarming en designradiator.
Tweede verdieping
De zolder is op dit moment niet toegankelijk.
Aanbouw
Via de achtertuin toegang naar de diverse aan- en bijgebouwen.
Aan de achterzijde van de woning is een ruime berging gebouwd, deze is momenteel opgedeeld in 3 gedeeltes.
De linkse en middelste zijn opslagruimtes / berging met aparte cv-ketel (bouwjaar ca. 1997).
Hierbij is een apart toilet aanwezig.
Het rechtse is fraai ingericht als een feest- of chillruimte aan huis met een oppervlakte van ca. 25 m².
Daarachter zijn nog 2 overkappingen / houthokken gevestigd.
Als je om het bijgebouw heen loopt kom je als eerste uit met nog 2 bergruimtes / opslagmogelijkheden.
Hierbij is ook een apart toilet en keukenblokje aanwezig.
Via een steektrap toegang naar de bergzolder hierboven.
De (mantel)zorgwoning aan de linkerzijde van de aanbouw gerealiseerd, heeft een aparte entree en ook oprit / toegang.
Dit betreft een volwaardig ingerichte ruimte, waar in het verleden de ouders / dochter hebben gewoond, voor de toekomstige gebruiker biedt dit ook deze mogelijkheden.
De woning heeft 1 woonbestemming voor het geheel.
Deze ruimte is ingedeeld met woonkamer met een oppervlakte van ca. 38 m² voorzien van vloerverwarming.
Hierin is een complete inbouwkeuken met inductiekookplaat, afzuigkap, oven en koelkast aanwezig.
Aparte kastruimte / inloopkast aanwezig.
Aan de rechterzijde is een tussenportaal met vaste kast en bijkeuken aanwezig.
In het verleden was dit de doorgang naar de hoofdwoning.
In de bijkeuken is aanwezig aansluiting voor het witgoed, meterkast (met tussenmeter) en combi cv-ketel (bouwjaar ca. 1997).
Portaal met vaste kast, toilet en toegang naar de slaapkamer.
Slaapkamer met een oppervlakte van ca. 15 m², waarbij een directe toegang is naar de badkamer.
Badkamer met wastafel en inloopdouche.
Aan de voorzijde is nog een overkapping aanwezig.
Bijgebouwen
Linksachter op het perceel staat een houten berging.
Rechtsachter is een overdekte ruimte voor de aanhangwagen aanwezig.
Aan de rechterzijde is nog een berging / overkapping aanwezig.
Aan de woning vast is een sfeervolle overkapping gecreëerd, hier kun je rustig van de tuin genieten.
Bij de oprit is aan de rechterzijde ook een overkapping / carport gesitueerd.
Tuin
De tuin is rondom de woning gelegen.
De tuin is fraai en groen ingericht met diversiteit aan beplanting.
Hier kun je op diverse plekken genieten van de omgeving en de rust.
Bij de bijgebouwen aan de achterzijde is het ingericht met gras, de indeling hier kan op een andere manier ook met de huidige tuin worden meegenomen.
Oprit en toegang
Aan de rechterzijde is de oprit naar de woning.
Hier zijn voldoende parkeerplaatsen op eigen grond aanwezig.
De poort zorgt voor de afbakening naar de achtertuin.
Aan de linkerzijde is een 2e oprit aanwezig om een aparte toegang naar de aanbouw te krijgen.
Daarnaast is de tuin achter daarmee ook bereikbaar.
Aan de achterzijde van het perceel is nog een 3e mogelijkheid tot het perceel, hier kun je over eigen grond het pad aan de linkerzijde bereiken.?
Bijzonderheden
- Gelegen in het buitengebied met goede ontsluiting naar de hoofdwegen
- Ruim perceel van 2.456 m²
- Veghel heeft een goede ligging t.o.v. opritten van A50 en A2
- 40 zonnepanelen (2020) aanwezig
- Keuken, woonkamer en bijkeuken voorzien van vloerverwarming
- Energielabel C
- De aanbouw is volledig ingericht als (mantel)zorgwoning met alle voorzieningen gelijkvloers, ideaal voor inwonende kinderen of ouders.
- Asking price
- € 897,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,490
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1962
- Specific
- Double occupancy present
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 257 m²
- Other space inside the building
- 98 m²
- Exterior space attached to the building
- 88 m²
- External storage space
- 51 m²
- Plot size
- 2,456 m²
- Volume in cubic meters
- 1,317 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, 3 sinks, 2 showers, and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Itho (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- VEGHEL L 4171
- Cadastral map
- Area
- 2,130 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- VEGHEL L 1087
- Cadastral map
- Area
- 56 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- VEGHEL L 4174
- Cadastral map
- Area
- 270 m²
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Popularity
4,584x
Viewed
67x
Saved
16-5-2026
On Funda
Neighborhood

Buitengebied Driehuizen en Hazelberg
Veghel- Residents
- 280
- Family with children
- 53%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.