New
Uilendonk 75467 CD VeghelBusselbunders
€ 410,000 k.k.
- 113 m²living area
- 180 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
Ruime, uitgebouwde tussenwoning met eigen oprit!
Deze leuke woning is gelegen nabij het centrum in een woonwijk binnen Veghel. De woning is op de begane grond voorzien van een open keuken, ruime woonkamer met houtkachel en een bijkeuken.
De eerste verdieping biedt twee ruime slaapkamers en de badkamer. De derde verdieping voorziet in een derde slaapkamer en voorzolder. Gelegen op het zuid-zuidoosten treft u de achtertuin, voorzien van een achterom. Aan de voorzijde treft u de oprit met parkeergelegenheid voor twee auto´s.
De woning is bovendien gelegen tegenover een speelweide, in een kindvriendelijke buurt en nabij het centrum van Veghel.
ALGEMENE INFORMATIE
Soort woning: Eengezinswoning, tussenwoning
Locatie: Veghel
Bouwjaar: 1977
Perceeloppervlakte: 180 m²
Woonoppervlakte: 113 m²
Inhoud: 380 m³
Aantal kamers: 5
Aanvaarding per: In overleg
Energielabel: B
BIJZONDERHEDEN
- Gelegen op een fijne locatie, nabij centrum Veghel en in een kindvriendelijke woonomgeving
- 2 auto´s parkeren op eigen terrein
- Ruime woonkamer en open keuken met vloerverwarming
- Woning voorzien van drie slaapkamers
- Zonnige achtertuin
- Bovenverdiepingen voorzien van nieuwe kunststof kozijnen en HR++ beglazing
- Woning voorzien van alarminstallatie
ENERGIELABEL B
Deze woning wordt gekenmerkt door energielabel B. Dit biedt veel voordelen; het is gunstig voor uw maandelijkse energielasten, het is gunstig voor het milieu én u kunt profiteren van de Duurzaamheidkorting op uw hypotheek. Neem voor meer informatie hiervoor contact op met ons kantoor.
BEGANE GROND
Bij aankomst bij de woning is er de mogelijkheid om twee auto´s op eigen oprit te parkeren op uw oprit. Daarnaast bevindt zich tegenover de woning extra parkeergelegenheid én een speelweide.
ENTREE
Via de nieuwe, geïsoleerde voordeur betreed u de woning. De entree biedt toegang tot de garderobe, de meterkast, de bijkeuken en de keuken. De vloer is belegd met een leistenen tegelvloer die op de gehele begane grond is doorgelegd. De benedenverdieping is voorzien van vloerverwarming voor comfortabele bijverwarming.
KEUKEN
De open keuken is in ca. 2004 aan de voorzijde van de woning gesitueerd en in een hoekopstelling geplaatst. De ruime keuken is voorzien van veel werkruimte en opbergruimte. Er wordt gekookt op een 5 pits gaskookplaat die is voorzien van een afzuigkap (ca. 2021). De vaatwasser (ca. 2021) is ingebouwd alsook de oven en een spoelbak. Dankzij het raam geniet u tijdens het koken van veel lichtinval en een gezellig zicht op de straatzijde.
Vanuit de keuken staat u in open verbinding met de woonkamer.
De tussenruimte biedt een ideale gelegenheid voor het plaatsen van een ruime eethoek.
WOONKAMER
De woonkamer is aan de achterzijde van de woning gesitueerd met zicht op de tuin. De woonkamer is speels vormgegeven dankzij de hoogte van het plafond en de zithoek situeert zich rondom de sfeervolle houtkachel. Dankzij de grote raampartijen en de directe toegang tot de tuin geniet de woonkamer van veel lichtinval.
De ramen zijn voorzien van een elektrisch zonnescreen.
BIJKEUKEN
Vanuit de entree is er toegang tot de bijkeuken, waar de benodigde aansluitingen voor wasmachine en droger aanwezig zijn. Een fijne en praktische ruimte gelegen op de
begane grond met een verrassende ruimte van ca. 6,5 m².
Vanuit de woonkamer is het tochtportaal bereikbaar, deze biedt toegang tot de eerste verdieping alsook tot de toiletruimte.
TOILET
De toiletruimte is gedeeltelijk betegeld en voorzien van een modern vrij hangend toilet, fonteintje en mechanische ventilatie.
EERSTE VERDIEPING
OVERLOOP
Via de vaste trapopgang bereikt u de overloop op de eerste verdieping. De overloop biedt toegang tot twee slaapkamers, de badkamer, een bergkast en de toegang tot de tweede verdieping middels een vaste trap.
SLAAPKAMERS
Zowel de overloop als de slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer.
De kozijnen op de verdieping zijn vervangen in kunststof kozijnen met isolatieglas
(HR++) en aan de achterzijde van de woning zijn de ramen voorzien van een luxe Screenline systeem (isolatieglas met jaloezieën tussen de glasplaten).
Slaapkamer 1 : De hoofdslaapkamer is gelegen aan de linker-/voorzijde (noordzijde) van de woning en omvat een grootte van ca. 12,5 m².
Slaapkamer 2 : De tweede slaapkamer is gelegen aan de rechter-/voorzijde (noordzijde) van de woning en omvat een grootte van ca. 7 m².
BADKAMER
De badkamer is volledig betegeld en biedt ruimte aan een ligbad, douchecabine, wastafel met meubel en vrij hangend toilet. De badkamer is voorzien van mechanische ventilatie en een draai-/kiep raam met screenline.
TWEEDE VERDIEPING
De tweede verdieping is middels een vaste trap te bereiken. Op de overloop bevindt zich de c.v.-ketel van het merk Intergas hre (2021, in eigendom). Daarnaast is er voldoende bergruimte.
SLAAPKAMER 3 :
Op de tweede verdieping treft u de derde slaapkamer, deze kamer omvat een grootte van ca. 12 m² en is voorzien van een laminaatvloer. De kamer geniet van veel lichtinval dankzij het dakraam en gevelraam aan de voorzijde van de woning.
EXTERIEUR
ACHTERTUIN
De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt een fijne plek voor uw terras. De tuin is belegd met bestrating en siergrind en voorzien van diverse borders met beplanting. Dankzij de ligging op het zuid-zuidoosten geniet u hier optimaal tijdens zonnige dagen.
De tuin is voorzien van een poort/achterom.
Achter in de tuin treft u een houten tuinhuis die ideaal is voor het opbergen van uw tuingereedschappen en fietsen.
OMGEVING
Veghel heeft een zeer sterk werk-gelegenheidscentrum en beschikt over een ruim voorzieningen niveau op het gebied van onderwijs, gezondheidszorg, sport, recreatie en detailhandel. Veghel beschikt over een gezellige historische markt, een innovatieve Noordkade die u absoluut bezocht dient te hebben en rondom Veghel liggen diverse prachtige natuurgebieden, kastelen en molens. Grote steden zoals Den Bosch, Eindhoven en Nijmegen zijn snel bereikbaar in 20 resp. 25 minuten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 410,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,628
- Year of construction
- 1977
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 113 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 180 m²
- Volume in cubic meters
- 380 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Alarm installation, outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Intergas hre (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- VEGHEL K 1204
- Cadastral map
- Area
- 180 m²
- Back garden
- 69 m² (10.69 metre deep and 6.41 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
18-5-2026
On Funda
Neighborhood

Busselbunders
Veghel- Residents
- 1,475
- Family with children
- 41%
- Avg. asking price / m²
- € 3,276
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?