New
Aalscholversingel 3726883 BR Velp (GE)Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat
€ 219,000 k.k.
- 60 m²living area
- 1bedroom
- Denergy label
Description
Wát een uitzicht biedt dit nette appartement op de 10e verdieping met zonnig balkon!
Wat een fijne sfeer heeft dit appartement te bieden. Dit appartement is gelegen op de tiende verdieping, waardoor je geniet van extra lichtinval, een gevoel van vrijheid én een prachtig uitzicht over de omgeving. Het appartement is in 2020 met smaak gemoderniseerd en beschikt over een luxe badkamer en keuken met alle denkbare inbouwapparatuur. Vanaf het westelijk gelegen balkon over de hele breedte hebt u een prachtig uitzicht over de vijvers en omgeving richting Arnhem en de Liemers.
Het appartementencomplex Broeckerhave is gelegen aan de rand van het groene Velp nabij winkelcentrum Churchillplein. Hier kun je terecht voor de dagelijkse voorzieningen. Ook sportfaciliteiten, het treinstation en overige faciliteiten zijn in de directe omgeving te vinden. Tevens is er veel fraaie natuur in de omgeving te vinden. Zoals Nationaal Park Veluwezoom en Landgoed Biljoen. Vanaf de Aalscholversingel ben je verder binnen een paar minuten op de A12, A348 en de N325 (Pleyroute).
Indeling:
Algemene entree:
Centrale entree en via het trappenhuis of de lift toegang tot het appartement.
Appartement:
Vanuit de entree is er toegang tot de woonkamer. De ruime woonkamer met open keuken is voorzien van een laminaatvloer en heeft door de riante raampartijen veel lichtinval en een prettig vrij uitzicht. De luxe keuken (2020) is voorzien van inbouwapparatuur te weten: 5-pits inductiekookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, koelkast, vriezer en vaatwasser. Tussenruimte in gebruik als werkplek, ruime slaapkamer met ruimte voor een grote kast. De badkamer (2020) is voorzien van een toilet, wastafel, inloopdouche en de wasmachine-aansluiting is hier aanwezig.
Bijzonderheden:
- Zo te betrekken, smaakvol appartement;
- Fraai gelegen op de 10e verdieping;
- Luxe keuken en badkamer uit 2020;
- Breed balkon op het westen gelegen;
- Voorschot stookkosten € 120,- per maand;
- Servicekosten € 331,00 per maand.
(onder de servicekosten valt o.a.: elektraverbruik, waterverbruik, schoonmaak van de algemene ruimtes, glasverzekering, verlichting algemene ruimtes, huismeester, afvaldienst Sita en opstalverzekering).
Over Velp:
Velp is gelegen aan de voet van Nationaal Park Veluwezoom. Het gezellige centrum van Velp, met een divers aanbod van winkels, speciaalzaken en horecagelegenheden ligt op enkele loopminuten. Verder beschikt Velp over verschillende basis- en middelbare scholen, een treinstation en sportfaciliteiten. De bereikbaarheid van het dorp is goed. Het dorp heeft uitstekende OV-verbindingen en het verkeerscircuit Velperbroek leidt u naar de uitvalswegen A12, A50 en A348. Het centrum van Arnhem is op de fiets binnen 15 minuten te bereiken.
Uitgebreide info van deze woning kunt u vinden op de unieke, eigen website! Download de brochure op Funda voor de link naar de website waar u alle gegevens en stukken van de woning kunt terugvinden, zoals de lijst van zaken en de vragenlijst. Op deze site kunt u ook uw bod uitbrengen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 219,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,650
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 331.00 per month
Construction
- Type apartment
- Residential property with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1976
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 60 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 193 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 11 stories
- Facilities
- Optical fibre, elevator, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 10th floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- VELP GELDERLAND C 1407
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, alongside waterfront, in wooded surroundings, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 331.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
28-1-2026
On Funda
Neighborhood

Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat
Velp (GE)- Residents
- 3,320
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 3,561
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



